Skocz do zawartości

Miejsce na drobiazgi w małej łazience


Recommended Posts

Hej
Wprowadziłem się ostatnio do nowego mieszkania i mam mały problem z łazienką. Jest ona dość ciasna i oprócz małej szafeczki pod zlewem (prze którą idzie rura od zlewu) nie ma tam w ogóle miejsca na żadne drobiazgi. Myślałem nad dorobieniem/kupieniem półek,a że nie mam doświadczenia to fajnie by było jakby ktoś doświadczony coś mi doradził.

Na dołączonych obrazkach widać rysunek łazienki i moją propozycję jak by miały wyglądać te półki. Jak ktoś ma ochotę to dołączam projekt w SketchUp i można się pobawić. Co do tekstur na ścianach to jedynie są poglądowe.
Dodatkowe wyjaśnienie: te trójkątne półki w rogu nad pralką są dziwne to akurat tak się kafelki kończą (są ułożone w takie trójkąty - widać na zdjęciu) dlatego chciałem żeby się wpasowały w kafelki.

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

lazienka.zip

lazienka.zip

Link do komentarza
Dzięki za radę. Zrobiłbym tak ale niestety lustro jest przytwierdzone do ściany, a że to nie moje miszkanie to nie chcę od razu remontu generalnego robić.

Jeszcze jedno małe pytanko żeby nie zakładać nowego postu. W kabinie prysznicowej ktoś pourywał połowę suwaków w drzwiach i niestety drzwi ledwo się trzymają. Pytałem się w Praktikerze, LM i Castoramie o takie rzeczy i wszyscy odsyłają mnie do serwisu producenta. Ehmmm... no gdyby tylko na kabinie było jakieś oznaczenie czy logo icon_razz.gif Kabina jest prawdopodobnie X letnia. Przekopałem połowę googli i nic nie znalazłem. Może ktoś ma takie coś w łazience i może podpowiedzieć co to za model kabiny, albo gdzie kupić takie suwaki?
PS: nie nie patrzeć na brud icon_smile.gif dopiero co to rozkręcałem icon_biggrin.gif

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesiące temu...
  • 5 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...