Skocz do zawartości

KIEROWNIK BUDOWY- INSPEKTOR NADZORU WROCŁAW


Recommended Posts

  • 5 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Witam,

Najlepiej poszukać Kier. Bud. wśród rodziny lub dobrych znajomych, ja tak zrobiłem, polecam!!!.

pozdrawiam:

Darek



tu się nie zgadzam.
z doświadczenia wiem że najtrudniej jest wymagać właśnie od znajomych czy rodziny- bo poprostu nie wypada.
Znajomi mogą pomóc od czasu do czasuu ale nie pełnić obowiązki.
Tu trzeba zatrudnić i wymagać. icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesiące temu...
Cytat

tu się nie zgadzam.
z doświadczenia wiem że najtrudniej jest wymagać właśnie od znajomych czy rodziny- bo poprostu nie wypada.
Znajomi mogą pomóc od czasu do czasuu ale nie pełnić obowiązki.
Tu trzeba zatrudnić i wymagać. icon_smile.gif




Witam,

A tu ja się nie zgadzam, bo wszystko zależy od naszych kontaktów i zażyłości z rodziną czy znajomymi. Jak masz prawdziwe oparcie w tych osobach to nie będziesz się w żaden sposób krępował. Moj kierownik Budowy ( teść - przecież budował dla córki) dopilnował wszystkiego w należyty sposób, a że jest budowlańcem z krwi i kości, to wykonawcy mu nie podskoczyli i wielokrotnie ( po pierwszej wpadce - część rozpoczętych prac musieli rozebrać i robić od nowa) zanim zaczęli kolejny etap sami wzywali kierownika by sprawdził czy wszystko jest OK i dopiero potem kontynuowali roboty ( np. zbrojenia przed zalanie betonem). Przy tak zarządzanej budowie nie miałem żadnych problemów z żadnym wykonawcą prac.

pzdr.

Darek
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...