Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
patomex

KIEROWNIK BUDOWY- INSPEKTOR NADZORU WROCŁAW

Recommended Posts

KIEROWANIE BUDOWAMI
PEŁNIENIE FUNKCJI INSPEKTORA NADZORU
DORADZTWO PRZY WYBORZE TECHNOLOGI I WYKONYWANIU PRAC
ROZLICZENIA I KOSZTORYSY
SOLIDNIE I FACHOWO

REJON WOJ. DOLNOŚLĄSKIE- WROCŁAW I OKOLICE
kontakt:
kierownik@post.pl
http://www.kierownik.wroclaw.pl

PROPONUJĘ PODOBNE USŁUGI NA TERENIE CENTRALNEJ POLSKI (WARSZAWA, PŁOCK, CIECHAÓW, WŁOCŁAWEK itp.) Wiadomość: 0-608-87-67-58. Poprowadzę budowę, wykonam kosztorys.

Kierownictwo budowy, nadzór inwestorski, kosztorysowanie,doradztwo techniczne, wykonawstwo. Specjalizacja - szkielet drewniany (tzw. "kanadyjczyk"). Obszar działania - cały kraj. Najtaniej: kujawsko - pomorskie i pomorskie. Kontakt: cbspolcan-dom@tuchola.pl

Witam,

Najlepiej poszukać Kier. Bud. wśród rodziny lub dobrych znajomych, ja tak zrobiłem, polecam!!!.

pozdrawiam:

Darek

Cytat

Witam,

Najlepiej poszukać Kier. Bud. wśród rodziny lub dobrych znajomych, ja tak zrobiłem, polecam!!!.

pozdrawiam:

Darek

tu się nie zgadzam.
z doświadczenia wiem że najtrudniej jest wymagać właśnie od znajomych czy rodziny- bo poprostu nie wypada.
Znajomi mogą pomóc od czasu do czasuu ale nie pełnić obowiązki.
Tu trzeba zatrudnić i wymagać. icon_smile.gif

Cytat

tu się nie zgadzam.
z doświadczenia wiem że najtrudniej jest wymagać właśnie od znajomych czy rodziny- bo poprostu nie wypada.
Znajomi mogą pomóc od czasu do czasuu ale nie pełnić obowiązki.
Tu trzeba zatrudnić i wymagać. icon_smile.gif

Witam,

A tu ja się nie zgadzam, bo wszystko zależy od naszych kontaktów i zażyłości z rodziną czy znajomymi. Jak masz prawdziwe oparcie w tych osobach to nie będziesz się w żaden sposób krępował. Moj kierownik Budowy ( teść - przecież budował dla córki) dopilnował wszystkiego w należyty sposób, a że jest budowlańcem z krwi i kości, to wykonawcy mu nie podskoczyli i wielokrotnie ( po pierwszej wpadce - część rozpoczętych prac musieli rozebrać i robić od nowa) zanim zaczęli kolejny etap sami wzywali kierownika by sprawdził czy wszystko jest OK i dopiero potem kontynuowali roboty ( np. zbrojenia przed zalanie betonem). Przy tak zarządzanej budowie nie miałem żadnych problemów z żadnym wykonawcą prac.

pzdr.

Darek

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...