Skocz do zawartości

Problem z T.Brzęczkowskim


Gość adiqq

Recommended Posts

Cytat

........

Tylko po cholere nas obrażasz ? ..."polskie kołtuństwo" puke.gif


widzisz, Klienci to ci z polecenia, dla nich jest to "strefowe, zadaniowe", co mogłoby wskazywać, że nie są to klatki w stylu 150m2 pumu, tylko wielkie hacjendy, gdzie rządzą Państwo, pełną gębą Harystokracja
i tu pytanie - czy wiesz kim Ty (albo Ty) dla nich jesteś? no kim?
rzeczonym polskim kołtuństwem, co jeszcze by wskazywało na obcokrajowe pochodzenie tej Elyty

mam nadzieję, że choć trochę Ci to wytłumaczyłem

swoją drogą desperat z Empirfiriona, skoro każe własnym pracownikom peany na forum prokurować,
zapewne w firmie na Bartyckiej mobbing jak cholera
Link do komentarza
:hahaha2:

Cytat

Praw fizyki nie da się zmienić, więc o uleganiu tu trudno pisać.


No to po co pan na siłę próbujesz ?... chyba że wszyscy się mylą, a wtedy... zacznie się boom budowlany jak przejrzą na oczy i zaczną przerabiać domy zgodnie z pańskimi teoriami.
Gospodarka światowa się ożywi... historia oceni icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Problem polega na tym, że twierdzicie Państwo w tym wątku, że Pan Tomasz Brzęczkowski jest szarlatanem itp. Proszę więc przedstawcie te poszkodowane przez Tomka osoby. Ciężar dowodu spoczywa bowiem na ty kto twierdzi, a nie neguje icon_smile.gif



to ja ponowię, bo może Pan nie zauważył mojego pytania ...

Cytat

A można wiedzieć w jakim charakterze?
I przy okazji - jeśli nie od Pana TB , to może od Pana uzyskamy namiary na osobę która wybudowała dom według jak Pan to nazwał "teorii" Pana TB , mieszka i może pochwalić się rachunkami i spostrzeżeniami w temacie komfortu mieszkania w takim domu? bo skoro współpracuje Pan 15 lat , to na pewno zna Pan takie domy ...
Będę bardzo wdzięczna ... może być na priv ...



bo - skoro wytrząsa się na forum , każdy wątek że tak powiem zasrywając i sie reklamując tym samym - a nie przedstawił dowodów .... to jak mamy Go traktować?
skoro od 20 lat robi to co mówi, że robi - to niech da namiary na domy może nie od 15 lat użytkowane- nie będę wymagać niemożliwego ... ale niech będzie - od 3 lat , żebym mogła sobie porównać rachunki czy jest tak jak pisze : cud, miód i orzeszki...
Link do komentarza
Cytat

No to po co pan na siłę próbujesz ?... chyba że wszyscy się mylą, a wtedy... zacznie się boom budowlany jak przejrzą na oczy i zaczną przerabiać domy zgodnie z pańskimi teoriami.
Gospodarka światowa się ożywi... historia oceni icon_lol.gif


ba, padł nawet wyraźny sygnał, to już ruszy po wakacjach...
Link do komentarza
Cytat

niestety nie rozkleili ogłoszeń na słupie , stąd trudno namierzyć....



aż się popłakałam :hahaha2:
a że tak zapytam - za czym się na kryć na forum , na którym każdy jest jakimś nickiem ... ???
czyżby kolejna teoria spiskowa dziejów?



Skoro jest taki problem z Panem TB, to po jakie licho "kręcicie" moi drodzy tym "młyńskim kołem". A z tym nickiem, to faktycznie Pan TB wyzywa chyba na pojedynek o świcie na polanie. icon_smile.gif


Link do komentarza
Cytat

Skoro jest taki problem z Panem TB, to po jakie licho "kręcicie" moi drodzy tym "młyńskim kołem".



nadzieja umiera ostatnia - może wreszcie kiedyś poda wyliczenia tudzież adresy domów? icon_rolleyes.gif


Cytat

A z tym nickiem, to faktycznie Pan TB wyzywa chyba na pojedynek o świcie na polanie. icon_smile.gif



na szczęście Redaktor Olek nie musi się obawiać ... imię i nazwisko jest w stopce ... więc spokojnie może podjąć dyskusję z TB.... tak myślę ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

nadzieja umiera ostatnia - może wreszcie kiedyś poda wyliczenia tudzież adresy domów? icon_rolleyes.gif




na szczęście Redaktor Olek nie musi się obawiać ... imię i nazwisko jest w stopce ... więc spokojnie może podjąć dyskusję z TB.... tak myślę ... icon_biggrin.gif




Ja jestem obserwatorem, "operatorem" etc. Myslę, że prawdziwe emocje budzą się dopiero, gdy pzostałe strony zabierają głos w dyskusjach. Nie ma co zgadywać, który temat jest najbardziej gorący. Nawet "klimatyzacja" potrafi niektórych rozgrzać.
Link do komentarza
Mam problemy z niczym
W większym jest tego więcej
Nie będę tu na nic liczył
Gdy wiersz niczemu poświęcę
Ogólnie to bardzo nic lubię
Z powodów co najmniej paru
Z niczym się nigdy nie czubię
Nie chodzę też z tym do baru
Uwielbiam nic nie robienie
I gdy nikomu nic nie wiszę
Choć nurtuje mnie zagadnienie
Jak niczym wypełnić niszę
Problemem to zasadniczy
A rozpraw o tym nie piszą
Czy jak się niczym wypełni
Nisza wciąż będzie niszą?
Proszę nic na mnie nie wieszać
Że odwracam ten schemat
Nie chcę nikomu namieszać
Ale nic to jest coś… czego nie ma
Link do komentarza
Coś to jest to co da się lubić
czymś można się szczycić i chlubić.
O czymś można pisać poematy , wiersze i powieści,
zawierające piękne , wzruszające lub pouczające treści.
Warunkiem tego, by do zrobienia lub powiedzenia mieć coś
i było to przez ogół strawne , przyswajalne i akceptowalne dość
są : intelekt, poczucie humoru , nieco luzu , brak nachalności
żadnego manipulowania faktami i zero namolności.
Kto ma to coś , a kto na forum tego czegoś nie ma
każdy ocenić sam może - jeśli zajdzie taka potrzeba .
Link do komentarza
Dostałęm taki list od Brzęczkowskiego:
"(...) mój mecenas też powiedział, że prokurator się tym nie zajmie. Przekazałem zdjęcia z Pana domu kolegom z Żyrardowa, sam będę z Panem musiał wyjaśnić KOGO OSZUKAŁEM, KTO JEST NIEZADOWOLONY Z IZOLACJI I OGRZEWANIA.
Do zobaczenia."

Jak rozumiem, straszysz mnie, a nie czytasz tego, co piszę ja i osoby, z którymi się wykłócasz.
Czym ty mnie straszysz?

Mój komentarz nie jest oceną produktów, które sprzedajesz, tylko dotyczy sposobu twojego uczestnictwa na forum.
Rozumieją to wszyscy oprócz ciebie.
Czy zastanawiałeś się, dlaczego wywalili cię z innych forów?
Link do komentarza
Cytat

Dostałęm taki list od Brzęczkowskiego:
"(...) mój mecenas też powiedział, że prokurator się tym nie zajmie. Przekazałem zdjęcia z Pana domu kolegom z Żyrardowa, sam będę z Panem musiał wyjaśnić KOGO OSZUKAŁEM, KTO JEST NIEZADOWOLONY Z IZOLACJI I OGRZEWANIA.
Do zobaczenia."

Jak rozumiem, straszysz mnie, a nie czytasz tego, co piszę ja i osoby, z którymi się wykłócasz.
Czym ty mnie straszysz?

Mój komentarz nie jest oceną produktów, które sprzedajesz, tylko dotyczy sposobu twojego uczestnictwa na forum.
Rozumieją to wszyscy oprócz ciebie.
Czy zastanawiałeś się, dlaczego wywalili cię z innych forów?




Nie straszę, tylko chcę wyjaśnić, konkrety kogo oszukałem, kto jest niezadowolony. Padło oskarżenie, muszą być dowody.

Cytat

Czy zastanawiałeś się, dlaczego wywalili cię z innych forów?

Proszę o konkret - z którego forum mnie wywalili? Proszę najpiew sprawdzić nim Pan napisze!
Link do komentarza
Kodeks Karny, Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Dobrem chronionym w ujęciu tego paragrafu jest poczucie wolności, bezpieczeństwa i wolność od strachu.

Moje zarzuty do ciebie:
Cytat

(...)
Mój komentarz nie jest oceną produktów, które sprzedajesz, tylko dotyczy sposobu twojego uczestnictwa na forum.
Rozumieją to wszyscy oprócz ciebie.
Czy zastanawiałeś się, dlaczego wywalili cię z innych forów?



a tu szerzej:

Cytat

W moim odczuciu, jak czytam co piszesz i jak obrażasz ludzi, jak wchrzaniasz się w dyskusje nie na temat i naginasz wszystko do swojej firmy i swojego doświadczenia,
to mnie krew zalewa!
W każdym wątku sadzisz te swoje farmazony. I nie wytrzymałem.

Nie naciągnąłeś mnie i nie oszukałeś. W sensie finansowym. W życiu bym się do Ciebie nie zgłosił.

Hohsztaplerką są Twoje teorie, pseudonaukową hohsztaplerką - sprytnym żonglowaniem argumentami bez poparcia.
Niejednokrotnie wypunktowali Ci to forumowicze.
Czemu to służy?
Co więcej, nie piszesz na temat. Rozbijasz dyskusje. I używasz IDENTYCZNYCH argumentów, jakich ja pozwoliłem sobie użyć pod Twoim adresem.
Boli?
Wyobraź sobie, że podobnie odbierają Twoje posty ludzie, którzy INACZEJ niż w myśl Twoich pseudoteorii zbudowali swoje domy.
Ja do nich należę.

Jak czytam Twoje wypowiedzi, to mam wrażenie że i mnie obrażasz, bo zaliczam się do grona tych co zastosują centralne,
nie dają folii od środka
i mają na ścianie styropian grubości powyżej 12cm.
Na Boga, opamiętaj się, pisz na temat i nie obrażaj mnie.
Bo ja nie jestem idiotą, choć takie rozwiązania przyjąłem.

Naciągasz ludzi na idiotyczne rozwiązania, robisz wodę z mózgów biednym nieświadomym.

Wyobraź sobie, że pojęcia hophsztapler i naciągacz mogą istnieć w kontekście szerszym aniżeli tylko zarabianie kasy!!
Po raz kolejny dowodzisz, w swojej nieświadomości, że bijesz marketingową pianę, bo myślisz wyłącznie o tym, by łapać klientów.

Łap ich sobie, a proszę bardzo, tylko czyń to subtelniej, bo to co robisz jest - namolnością.
Swiadczy to o braku szacunku dla tych, co szukają na forum informacji i wymieniają się opiniami.
Krzywdzisz innych, a teraz, ojoj, poczułeś się urażony?
Czym?

Dziwię się, że twoje beztroskie wciskanie postów nie na temat jest tolerowane przez adminów.




Cytat

"koledzy z Żyrardowa", "przekazałem zdjęcia z Pana domu..."
PeZet - pozwalałeś na przekazywanie zdjęć?, niedobrze



Barbossa,
oczywiście, że nie pozwalałem na wykorzystywanie zdjęć mojego domu!
Link do komentarza
Cytat

Kodeks Karny, Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Dobrem chronionym w ujęciu tego paragrafu jest poczucie wolności, bezpieczeństwa i wolność od strachu.

Moje zarzuty do ciebie:


a tu szerzej:


Nigdzie Panu nie groziłem, chcę tylko dowodów, że kogoś oszukałem. Na temat fałszywych oskarżeń nie ma paragrafów? Z którego forum zostałem wyrzucony? Czy znowu Pan kłamie?

Cytat

Jak czytam Twoje wypowiedzi, to mam wrażenie że i mnie obrażasz, bo zaliczam się do grona tych co zastosują centralne,
nie dają folii od środka
i mają na ścianie styropian grubości powyżej 12cm.

Czy napisanie, ze taka przegroda zawilgnie jest obrażaniem? Poda Pan sam tych co oszukałem?
Link do komentarza
Cytat

Z którego forum zostałem wyrzucony?



Z forum Muratora na pewno , tutaj też był kilkunastomiesięczny ban - nie wnikam z czyjej inicjatywy jest Pan tu z powrotem, ale już kiedyś wyszło w jakiejś rozmowie że nie z Redakcji.

Kolejny raz pokazał Pan jakim jest człowiekiem .... podpiera swój bardzo nadłamany autorytet klientami z forum żeby być wiarygodnym , a broni się rękoma innych .
Ja powtórzę - nie mam do Pana szacunku - przede wszystkim za Pana postępowanie na forum : obraża Pan adwersarzy na lewo i prawo nie ponosząc konsekwencji , a sam rzuca sie o byle pierdołę . Bardzo żałuje, że nie napisałam wtedy maila do Instytutu Domów Pasywnych - może gdyby Pan w sądzie wylądował z powodu tamtej wypowiedzi , to nauczyłoby Pan trochę pokory .
Najlepiej będzie jak Pan zabierze grabki , łopatke i poszuka sobie innego forum , bo obiecuje za to co Pan teraz zrobił , że tutaj na każdym kroku będę Pana tępić .
Nie napiszę na koniec: : "z poważaniem" , bo najzwyczajniej Pana nie poważam.


Cytat

Poda Pan te dane czy jest Pan ostatnią szmatą?



Barbossa , rób screeny ... bo ja nie mam teraz możliwości ....
Link do komentarza
Cytat

Z forum Muratora na pewno

Może Pani sprawdzić? Powiedziałem, że nigdy Tam nie napiszę po wygranej z nimi sprawie w sądzie. Więc skoro nie pisałem nie mogli mnie wyrzucić. To raz dwa - to może Pani zadzwonić do redakcji i spytać się czy mogę tam pisać. To proste!
A co się takiego zmieniło w izolowaniu i ogrzewaniu, że nie mam tu bana, że dostałem e-maila z Redakcji bym tu pisał? Czytała Pani mój art. w BD z 1999/12?


Poda Pan kogo naciągnąłem i oszukałem ? Poda Pan to forum?
Link do komentarza
Cytat

Poda Pan kogo naciągnąłem i oszukałem ? Poda Pan to forum?



teoretycznie - oszukuje i naciąga Pan na każdym kroku - wciskając ludziom ciemnotę, że Pana teorie są jedynymi słusznymi ....

a w praktyce to sie okaże po budowie u autosushta - bo to jedyna osoba z forum która zdecydowała się z Panem współpracować ... szczerze się dziwie tej Jego decyzji , ale cóż - to Jego decyzja ...
Link do komentarza
Cytat

Może Pani sprawdzić? Powiedziałem, że nigdy Tam nie napiszę po wygranej z nimi sprawie w sądzie. Więc skoro nie pisałem nie mogli mnie wyrzucić. To raz dwa - to może Pani zadzwonić do redakcji i spytać się czy mogę tam pisać. To proste!
A co się takiego zmieniło w izolowaniu i ogrzewaniu, że nie mam tu bana, że dostałem e-maila z Redakcji bym tu pisał? Czytała Pani mój art. w BD z 1999/12?


Poda Pan kogo naciągnąłem i oszukałem ? Poda Pan to forum?



wydaje mi się, że powinno się tu opublikować (na forum) ten artykuł
myślę, że wiele wniesie i wyjaśni wiele nieporozumień,
bardzo proszę Redakcję o publikację tegoż artykułu, baaardzo
Link do komentarza
i dobrze , przesadził ....
wszyscy wiemy jakimi epitetami obrzucał 99,9% światka forumowego że tak to ujmę - czyli wszystkich którzy budują inaczej niż TB sobie umyślił ... nie jest święty ... a tu nagle straszy prokuratorem tych , którzy w odwecie zrobili mu to samo ...
dajcie spokój , dziecinada ...
Link do komentarza
fakt, że go nie szanuję, nie pozwala mi twierdzić, że trzeba mu fizycznie zatkać buzię, nie będę się spierał, co było pierwsze jajo czy kura (czyli kto kogo pierwszy...)
ale on gotów jest samemu się przybić do krzyża i wrzeszczeć, że to my te gwoździe i młotek trzymalim,
a tak para pójdzie w gwizdek

jest tylko jeden warunek - niech powie przepraszam za tę chwilę, kiedy nie panował nad językiem, a raczej paluchami, to będzie fair, to ON zdecyduje, czy się obrazi i sobie pójdzie, czy przełknie pigułę i powie pardon publicznie, że się zagalopował, przeprosi Adresata tych epitetów, prosta sprawa
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Konto T. Brzęczkowski zostało czasowo zablokowane.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik


O Jezu niemożliwe icon_eek.gif NO nareszcie ! Boże nie wiem jak mam się Redakcji odwdzięczyć , słowo honoru. Różne pomysly mi przychodzą do głowy ...

:ih: :ih: :ih: :ih: :ih: :ih: :ih:
Link do komentarza
Cytat

a tak, skoro tymczasowo, to temat poleży, żuczki przerobią na kuleczki i potoczą to co narobił we wszystkie strony świata, po czym wróci już bez przeprosin



no cóż padła propozycja rozwiązania - pod rozwagę Redakcji - czasowość uzależnić od publicznych przeprosin icon_smile.gif
i w ten sposób mamy ban stały icon_biggrin.gif
bo prędzej się udusi
niż to wykrztusi
Link do komentarza
Cytat

A jak on, biedny teraz Was (i nas) przeprosi, jak ma konto zablokowane icon_cry.gif
Już położył palce na klawiszach, a tu nie da się nic wysłać icon_rolleyes.gif



nie zazdroszczę Redakcji - skoro TB nie może na pw, to pewnie skrzynka redakcyjna jest rozpalona do czerwoności od informacji o U<0.3W/m2xK , 0.15W/m2 xK , paroizolacji , racji i innych pierdół ... bo przecież w temacie jak zwykle na pewno nic nie napisał .... zero usprawiedliwienia, a tylko udowadnianie ...
Link do komentarza
Cytat

jest tylko jeden warunek - niech powie przepraszam za tę chwilę, kiedy nie panował nad językiem, a raczej paluchami, to będzie fair, to ON zdecyduje, czy się obrazi i sobie pójdzie, czy przełknie pigułę i powie pardon publicznie, że się zagalopował, przeprosi Adresata tych epitetów, prosta sprawa


Tylko żeby te przeprosiny dotarły do wszystkich których obraził musiałby je opublikować w prasie ogólnopolskiej przynajmniej w kilku tytułach,
a na forum w każdym wątku w który się wcinał ze swoimi poglądami.
No prawie każdym... te w których zdążył umieścić jeden, dwa posty można pominąć... nie zdążył się jeszcze nakręcić.
Według mnie jest to niewykonalne... jego "duma osobista" mu na to nie pozwoli
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...