Skocz do zawartości

Problem z T.Brzęczkowskim


Gość adiqq

Recommended Posts

Cytat

Dokładnie i po sprawie, nie ma nic gorszego niż być zlekceważonym nie pozostaje nić innego niż się wynieść ...



tutaj ta zasada nie wypali .... wierz mi ....
ponadto oprócz tych wpisów które powiedzmy zasługują na plusikowanie są też wpisy którymi wprowadza ludzi w błąd - i z tego błędu należy tych ludzi wyprowadzić żeby głupot nie narobili ... stąd te wieczne gorące dyskusje ...
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

tutaj ta zasada nie wypali .... wierz mi ....
ponadto wśród tych wpisów które powiedzmy zasługują na plusikowanie są też wpisy którymi wprowadza ludzi w błąd - i z tego błędu należy tych ludzi wyprowadzić żeby głupot nie narobili ... stąd te wieczne gorące dyskusje ...


Kiepski argument , a od czego są priwy piszesz prosto z mostu who i who i po sprawie nie masz w dowodzie forumowiczów zrobią co zechcą ich sprawa, decyzja i odpowiedzialność.
Link do komentarza
nieważne .... ja z Panem TB walczę tylko jeśli personalnie zaatakuje mnie i moje decyzje .... od walczenia dla dobra ogółu są tu mądrzejsze w teorie i wiedzę głowy .... icon_wink.gif
a co tego od czego dziś zaczęłam - plusikowania - poddaję się , jest to poza mną i kimkolwiek .... trzeba podejść na luzie i nie brać za pewnik , że osoba z dużą ilością plusików to alfa i omega ....
i tyle...
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

tutaj ta zasada nie wypali .... wierz mi ....
ponadto wśród tych wpisów które powiedzmy zasługują na plusikowanie są też wpisy którymi wprowadza ludzi w błąd - i z tego błędu należy tych ludzi wyprowadzić żeby głupot nie narobili ... stąd te wieczne gorące dyskusje ...


Z ostatniej chwili! Zagladnij na temat ocieplenie https://forum.budujemydom.pl/ocieplanie-t14592.html tam kolega TB dal popis swojej glupoty i niewiedzy a najlepsze to, to ze wierzy ze udzielil dobrej rady fachowcowi.
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

od walczenia dla dobra ogółu są tu mądrzejsze w teorie i wiedzę głowy .... icon_wink.gif


To jest też nie do końca zgodne z prawdą np.jaką masz pewność,że te "mądrzejsze w teorie i wiedzę głowy" są właśnie "znającymi się" na rzeczy ?
Następny przykład,ocieplanie od środka głoszone przez TB,jakie ściany ma HenoK w swoim domu ? Czyżby nie styro od środka ? A TB jest za to wyszydzany...
Taki "mądrzejszy w teorie i wiedzę " HenoK może a TB nie ??
Dla mnie ten temat to kolejna dziecinada,podobnie jak + i -
To teraz zgodnym chórem przeciwników TB jedźcie za ocieplanie od środka na HenoK-a !!
Link do komentarza
Cytat

Z ostatnie chwili! Zagladnij na temat ocieplenie https://forum.budujemydom.pl/ocieplanie-t14592.html tam kolega TB dal popis swojej glupoty i niewiedzy a najlepsze to, to ze wierzy ze udzielil dobrej rady fachowcowi.



czytałam .... icon_biggrin.gif
no więc - właśnie o tym piszę .... dobrze , że na forum są ludzie którym jeszcze chce się dyskutować i udzielać tych dobrych rad icon_wink.gif


Cytat

To jest też nie do końca zgodne z prawdą np.jaką masz pewność,że te "mądrzejsze w teorie i wiedzę głowy" są właśnie "znającymi się" na rzeczy ?



wiem, że co najmniej jedna osoba w tym wątku zajmuje się tym profesjonalnie i na co dzień.... i nie jest to Pan TB icon_rolleyes.gif

Cytat

Następny przykład,ocieplanie od środka głoszone przez TB,jakie ściany ma HenoK w swoim domu ? Czyżby nie styro od środka ? A TB jest za to wyszydzany...



z tego co zauważyłam - nie jest wyszydzany za to , tylko za to w jaki sposób te informacje przekazuje - jakby co najmniej sam wynalazł ten sposób .... a sposób stary jak świat jest ....
nie jest to sposób popularny , ale są tacy którzy z niego skorzystali - i nie sądzę, żeby mieszkając w takim domu czuli się bardziej szczęśliwi niż wszyscy inni ....
a Pan TB uważa, że wręcz przeciwnie - TYLKO Jego metody są superextra a wszystko inne jest do doopy ....

w sumie - masz rację , czasem jest wyszydzany też z powodu jakichś swoich poglądów i teorii , ale dzieje się to wtedy kiedy nie potrafi ich obronić i sensownie argumentować , czyli kłaniają się braki w wiedzy ..... no ale wtedy sam sobie jest winien ..... każdy dostałby baty w takiej sytuacji ....
Link do komentarza
Cytat

To jest też nie do końca zgodne z prawdą np.jaką masz pewność,że te "mądrzejsze w teorie i wiedzę głowy" są właśnie "znającymi się" na rzeczy ?


niestety dużo w tym prawdy. Patrząc na awantury z TB, widać jasno, że jedzie się po nim bo nie umie napisać "fachowo" tylko pisze w swoim "slangu". A z tych co go tak krytykują, to może dwie osoby mają pojęcie co piszą. Reszta się mądrzy i jedzie dla zasady.
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

To jest też nie do końca zgodne z prawdą np.jaką masz pewność,że te "mądrzejsze w teorie i wiedzę głowy" są właśnie "znającymi się" na rzeczy ?
Następny przykład,ocieplanie od środka głoszone przez TB,jakie ściany ma HenoK w swoim domu ? Czyżby nie styro od środka ? A TB jest za to wyszydzany...
Taki "mądrzejszy w teorie i wiedzę " HenoK może a TB nie ??
Dla mnie ten temat to kolejna dziecinada,podobnie jak + i -
To teraz zgodnym chórem przeciwników TB jedźcie za ocieplanie od środka na HenoK-a !!


Jestem takiego zdania,ze wypowiadac na forum moze sie kazdy, ale na tym naczym sie zna a najwazniejsze to ,to zeby nie wciskac kitu o rzeczach o ktorych nie ma sie zielonego pojecia.
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

Jestem takiego zdania,ze wypowiadac na forum moze sie kazdy, ale na tym naczym sie zna a najwazniejsze to ,to zeby nie wciskac kitu o rzeczach o ktorych nie ma sie zielonego pojecia.


Niestety TB ma jako takie pojęcie ale ty widzę narazie nie zabłysnąłeś "technicznie"
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Niestety TB ma jako takie pojęcie ale ty widzę narazie nie zabłysnąłeś "technicznie"


A ty widze ze nie lapiesz watku. Nie pisze ze TB nie ma pojecia o ocieplaniu, ale jakbys byl w temacie to wiedzalbys o co chodzi. Forum nie jest zeby blyszczesc bo wystarczajaco jasno osliepia Nas Pan TB icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

niestety dużo w tym prawdy. Patrząc na awantury z TB, widać jasno, że jedzie się po nim bo nie umie napisać "fachowo" tylko pisze w swoim "slangu". A z tych co go tak krytykują, to może dwie osoby mają pojęcie co piszą. Reszta się mądrzy i jedzie dla zasady.



napisałam o tym powyżej .....
może nie jestem całkiem na bieżąco i nie śledzę każdej dyskusji z Panem TB , ale z tego co zauważyłam - często nie potrafi argumentować nie z powodu braku słownictwa fachowego jak sugerujesz tylko z powodu braku wiedzy .... nie potrafi przedstawić szczegółów , odpowiedzieć konkretami .... same ogólniki ....

nie wypowiadam się w wątkach o rekuperatorach i WM , gdzie także udziela się Pan TB , bo się na tym nie znam .... ale często czytam ..... i co mi się rzuca w oczy i mnie drażni nie tylko w tych wątkach , ale w wielu innych :
jedynie słuszne rozwiązania i metody Pana TB .... wszystko inne źle, niedobrze , nie tak .... tylko jedynie słuszne metody - Pana TB a wszyscy inni to kretyni , idioci i debile ....
dodatkowo pisane z takim fanatyzmem że aż razi , a częste obrażanie adwersarzy jest u Pana TB na porządku dziennym...

pewnie dlatego wielu na forum ma na Niego alergię .... i reaguje jak reaguje ...
więc nie róbmy z Pana TB męczennika, bo nim nie jest ....
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

A ty widze ze nie lapiesz watku. Nie pisze ze TB nie ma pojecia o ocieplaniu, ale jakbys byl w temacie to wiedzalbys o co chodzi. Forum nie jest zeby blyszczesc bo wystarczajaco jasno osliepia Nas Pan TB icon_biggrin.gif


Może nie łapie wątku ale prawo krytykowania ma tylko osoba,która ma podobną lub lepszą wiedzę od osoby krytykowanej...
Cytat

"jako takie" jest tutaj dobrym sformułowaniem...


"jako takie" dlatego,bo widzę,że temat podejmują osoby bez "jakielkolwiek wiedzy"
Link do komentarza
Gość adiqq
Cytat

ale często czytam ..... i co mi się rzuca w oczy i mnie drażni nie tylko w tych wątkach , ale w wielu innych :
jedynie słuszne rozwiązania i metody Pana TB .... wszystko inne źle, niedobrze , nie tak .... tylko jedynie słuszne metody - Pana TB a wszyscy inni to kretyni , idioci i debile ....
dodatkowo pisane z takim fanatyzmem że aż razi , a częste obrażanie adwersarzy jest u Pana TB na porządku dziennym...

pewnie dlatego wielu na forum ma na Niego alergię .... i reaguje jak reaguje ...
więc nie róbmy z Pana TB męczennika, bo nim nie jest ....




mam bardzo podobne odczucia,,,
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Może nie łapie wątku ale prawo krytykowania ma tylko osoba,która ma podobną lub lepszą wiedzę od osoby krytykowanej...


Jestem krotko na forum,ale to co zauwazylem u Pana TB to nawet jakby ktos pisal o problemie z trawnikiem to Pan Tomasz wcisnie tam teorie o ociepleniu czy izolacji i wlasnie to ludzi denerwuje (delikatnie to nazywajac). Jezeli natomiast chodzi o wiedze to zauwasz,ze nie wypowiadam sie na tematy o ktorych nie mam zielonego pojecia.
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

.... ale często czytam ..... i co mi się rzuca w oczy i mnie drażni nie tylko w tych wątkach , ale w wielu innych :
jedynie słuszne rozwiązania i metody Pana TB .... wszystko inne źle, niedobrze , nie tak .... tylko jedynie słuszne metody - Pana TB a wszyscy inni to kretyni , idioci i debile ....


Daga,zgadnij o kim pisał Barbossa ?:
Cytat

nie zaśmiecacie tylko burak, łajza i bufon spamuje,

Link do komentarza
Gość adiqq
jego teorie mi nie przeszkadzają, niech je sobie ma...

przeszkadza mi fakt, że wcina się w sporo wątków, obraża ludzi którzy robią inaczej niż on zaleca - ogólnie za sposób wypowiedzi, fanatyzm - mam wymieniać dalej?
poznałem go na Letce rok temu i w bezpośrednim kontakcie wydawał się nawet sympatyczny...

A Barbossa jest powszechnie znany ze swojego dosadnego stylu wypowiedzi...to akurat mi nie przeszkadza...
Barbossa w kilku zdaniach jest w stanie powiedzieć więcej niż TB w elaboracie na pół strony
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

A Barbossa jest powszechnie znany ze swojego dosadnego stylu wypowiedzi...to akurat mi nie przeszkadza...
Barbossa w kilku zdaniach jest w stanie powiedzieć więcej niż TB w elaboracie na pół strony


No widzisz adiqq,jednen może,bo mu większość przyklaskuje a drugiemu nie wolno bo ma inne poglady na pewne sprawy.
Mnie także czasami mierzi jak się wtrąca ni z tego ni z owego ale ten typ tak ma i szlus icon_wink.gif
P.S.
Ja na Rybniku też uchodzę za "odmieńca" icon_smile.gif
Cytat

wszak ludzie zamiast pić w sobotni wieczór, dali się złapać na prosty numer... i znowu wre icon_biggrin.gif


przede mną szklaneczka mocnego drineczka icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Daga,zgadnij o kim pisał Barbossa ?:



to zgadnij jeszcze kto był pierwszy na forum i obrażał tu ludzi ....


Cytat

Dagmara pochwal się, ile dostaniesz przelewem od Redakcji za wszczęcie kolejnej awantury i rozruszanie forum? Tu musi być z bonusem, wszak ludzie zamiast pić w sobotni wieczór, dali się złapać na prosty numer... i znowu wre icon_biggrin.gif



aleś wymyślił..... icon_rolleyes.gif



Link do komentarza


Cytat

No widzisz [b]adiqq,jednen może,bo mu większość przyklaskuje a drugiemu nie wolno bo ma inne poglady na pewne sprawy.[/b]
Mnie także czasami mierzi jak się wtrąca ni z tego ni z owego ale ten typ tak ma i szlus icon_wink.gif

przede mną szklaneczka mocnego drineczka icon_wink.gif

ale wystarczy być w pewnej grupie, i też będziesz mógł obrażać ludzi. Wtedy będą pisać że to normalne. Jeśli jednak jesteś już z innej "parafii" to masz przesrane.
Link do komentarza
Cytat

a przyznaj się uczciwie że Ci się dziś nudziło w domu. A tu na forum, zawsze można łatwo zrobić zawieruchę icon_smile.gif
Tak wiec spojrzałaś na posty z + i akcja gotowa icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif



zasadniczo nie .....
kilka dni temu była taka sama sytuacja, ale się zamknęłam ..... dziś przy powtórce z rozrywki nie wytrzymałam ... czasem po prostu nerw nie styka .... icon_rolleyes.gif

ale się zrehabilitowałam po namyśle :

Cytat

a co tego od czego dziś zaczęłam - plusikowania - poddaję się , jest to poza mną i kimkolwiek .... trzeba podejść na luzie i nie brać za pewnik , że osoba z dużą ilością plusików to alfa i omega ....
i tyle...



niektórzy nawet po namyśle się nie rehabilitują, więc nie jest tak najgorzej ..... chyba .... icon_lol.gif
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

Arturo - co do rybnika - uchodzisz za odmieńca, bo też próbujesz nawracać ludzi...


A gdzież mi tam do nawracania icon_wink.gif
Ja tylko naświetlam inne sposoby na instalacje i budowę domu icon_wink.gif
Link do komentarza
Gość adiqq
Cytat

A gdzież mi tam do nawracania icon_wink.gif
Ja tylko naświetlam inne sposoby na instalacje i budowę domu icon_wink.gif



ja to rozumiem, ale niektorzy ludzie mają alergię na takie sprawy - poza tym imho nie robisz tego tak nachalnie jak TB i to mi nie przeszkadza...
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

A mnie się wydaje że nie Pan Tomasz jest Problemem tylko osoby które wdają się z nim w polemiki i generalnie reagują na jego posty. Jakbyście się poczuli gdyby toczyła się dyskusja na forum powiedzmy pomiędzy 6 osobami, i wy również byście starali się wziąć w niej udział ale nikt by was nie zauważył nie odpowiedział po prostu olał. Ot i wszystko wystarczy kogoś nie zauważyć aby przestał być problemem. Coś takiego niekoniecznie jest możliwe w realu ale wykonalne w necie. icon_biggrin.gif




pełne uzasadnienie masz w mojej wypowiedzi na stronie 1
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Panie Tomaszu proszę o pisanie na temat (ze zrozumieniem pytania). Pozdrawiam Marcin Szymanik



Panie TB może zacznie Pan szkolić projektantów to i ciemny naród zrozumie, ze można inaczej. Inna forma rozpowszechniania tych Pana "objawień" raczej się nie sprawdza.

No chyba, ze w białej koszuli i szarych spodenkach na kancik (koniecznie z kimś do pary) będzie Pan chodził po domach i rozpowiadał o bliskim końcu ery "starego świata" i apokalipsie energetycznej.

O szkodnikach niech Pan raczej nie przynudza, ludzie gotowi pomyśleć, że jakaś plaga na ziemniaki, ogórki lub pomidory przyszła. Niby też wizja apokalipsy ale już nie budowlana. Edytowano przez gites (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Panie TB może zacznie Pan szkolić projektantów to i ciemny naród zrozumie, ze można inaczej. Inna forma rozpowszechniania tych Pana "objawień" raczej się nie sprawdza.

No chyba, ze w białej koszuli i szarych spodenkach na kancik (koniecznie z kimś do pary) będzie Pan chodził po domach i rozpowiadał o bliskim końcu ery "starego świata" i apokalipsie energetycznej.

O szkodnikach niech Pan raczej nie przynudza, ludzie gotowi pomyśleć, że jakaś plaga na ziemniaki, ogórki lub pomidory przyszła. Niby też wizja apokalipsy ale już nie budowlana.


Projektanci doskonale temat znają. Przecież ja nie projektuje tylko instaluje - projekt wtedy jest gotowy. A jak ktoś się nie chce uczyć niech buduje za dużą kasę domy które będzie trudno lub niemożliwe na emeryturze utrzymać. To inwestor musi zdecydować czy chce mieć dom zdrowy i zużywający 15-20 kWh/m2 czy 150… i wybiera sobie czy ma to robić projektant czy powielacz domów i technologii od 30 lat.
Pan wolałby za te same pieniądze dom ogrzewany elektrycznie zużywający 15 kWh/m2 rocznie czy ogrzewany węglem zużywający 150kWh/m2 rocznie?
Co Pan ma do zarzucenia WM z odzyskiem ciepła?
Widzi Pan od 21 lat się sprawdza.
Link do komentarza
Cytat

Projektanci doskonale temat znają. Przecież ja nie projektuje tylko instaluje - projekt wtedy jest gotowy. A jak ktoś się nie chce uczyć niech buduje za dużą kasę domy które będzie trudno lub niemożliwe na emeryturze utrzymać. To inwestor musi zdecydować czy chce mieć dom zdrowy i zużywający 15-20 kWh/m2 czy 150… i wybiera sobie czy ma to robić projektant czy powielacz domów i technologii od 30 lat. Pan wolałby za te same pieniądze dom ogrzewany elektrycznie zużywający 15 kWh/m2 rocznie czy ogrzewany węglem zużywający 150kWh/m2 rocznie? Co Pan ma do zarzucenia WM z odzyskiem ciepła? Widzi Pan od 21 lat się sprawdza.



Po drodze są jeszcze inne źródła zasilania i inne wartości zużycia energii. Pan tak zaraz skacze po skrajnych wartościach.
Pan nie projektuje tylko instaluje - nie mniej jednak jak projektant namówi ciemnego inwestora na izolację od środka, to będzie Pan miał przynajmniej z głowy propagandę i zajmie się Pan wyłącznie instalowaniem.
Link do komentarza
Cytat

To inwestor musi zdecydować czy chce mieć dom zdrowy i zużywający 15-20 kWh/m2 czy 150… i wybiera sobie czy ma to robić projektant czy powielacz domów i technologii od 30 lat.


każdy na czymś chce zaoszczędzić przy budowie domu więc najczęściej pada na projekty branżowe..... z drugiej strony większość projektantów idzie na łatwiznę i robi %^#@^ a nie projekt


Cytat

...........A jak ktoś się nie chce uczyć niech buduje za dużą kasę domy które będzie trudno lub niemożliwe na emeryturze utrzymać. To inwestor musi zdecydować czy chce mieć dom zdrowy i zużywający 15-20 kWh/m2 czy 150… i wybiera sobie czy ma to robić projektant czy powielacz domów i technologii od 30 lat.
Pan wolałby za te same pieniądze dom ogrzewany elektrycznie zużywający 15 kWh/m2 rocznie czy ogrzewany węglem zużywający 150kWh/m2 rocznie?


nie popadajmy ze skrajności w skrajność
Link do komentarza
Cytat

Po drodze są jeszcze inne źródła zasilania i inne wartości zużycia energii. Pan tak zaraz skacze po skrajnych wartościach.
Pan nie projektuje tylko instaluje - nie mniej jednak jak projektant namówi ciemnego inwestora na izolację od środka, to będzie Pan miał przynajmniej z głowy propagandę i zajmie się Pan wyłącznie instalowaniem.


Szanowny Panie nie potrzeba wielkiej wiedzy, by wiedzieć, że izolacja termiczna musi oddzielać to co chcemy grzać od tego czego ogrzewanie nie ma sensu. Nie trzeba też wielkich ćwiczeń umysłowych by wiedzieć, że ta sama izolacja termiczna z zawierająca 1 % zawilgocenia a 5% zawilgocenia stawia różny opór cieplny. Szanowny Panie nie jest również wielką tajemnicą, że 30 cm tej samej wełny izoluje lepiej niż 15... . Nie jest też wielkim problemem wyliczyć, że jak wydamy 4000 na system grzewczy zamiast 40 000 to 36 000 możemy dołożyć do izolacji czy reku...
Teraz jest tylko czysta wojna - producentów drogiego ogrzewania i izolacji. A Pan ma wybrać czy izolować czy ogrzewać.
Z różnych względów ( komfort i ekonomia) tych dwóch rzeczy połączyć się nie da. I dokąd będą na politechnikach wydziały ogrzewania a nie będzie wydziałów izolacji - to fizyka będzie odwracana do góry nogami.


Cytat

nie popadajmy ze skrajności w skrajność

małe koszta eksploatacji domu to skrajność? Widzi Pan powstał klaster do budowy domu autonomicznego - są tacy co wolą wydać na dobre wino niż na ogrzewanie - ale nazywać ich skrajnością?
Link do komentarza
znowu dyskusja sprowadza sie do tego samego - i znowu skończy się tak samo jak w wątku o wilgoci w domu ...
z powodu prawd objawionych TB szlag mnie trafi i kilku innych podczas kiedy TB bedzie w kółko do zerzygania powtarzał swoim monotonnym tonem swój bezemocjonalny bełkot przeplatany kilkoma kretynami i debilami ... i znowu Szanowna Redakcja zacytuje tylko mnie choć słowa o tyle niechlubne o ile wyrwane z kontekstu , po czym zamknie wątek ....
the end ...
Link do komentarza
Cytat

Szanowny Panie nie potrzeba wielkiej wiedzy, by wiedzieć, że izolacja termiczna musi oddzielać to co chcemy grzać od tego czego ogrzewanie nie ma sensu.


Tu się z Panem zgadzam - niech Pan zgadnie dlaczego - Pan właśnie legitymuje się wiedzą na miarę Pana poglądów - NIEWIELKĄ.

Ja chcę ogrzać ściane z cegły by mi potem oddała ciepło do środka pomieszczenia. I na co mi teraz ta Pana izolacja od środka?
Link do komentarza
Cytat

znowu dyskusja sprowadza sie do tego samego - i znowu skończy się tak samo jak w wątku o wilgoci w domu ...
z powodu prawd objawionych TB szlag mnie trafi i kilku innych podczas kiedy TB bedzie w kółko do zerzygania powtarzał swoim monotonnym tonem swój bezemocjonalny bełkot przeplatany kilkoma kretynami i debilami ... i znowu Szanowna Redakcja zacytuje tylko mnie choć słowa o tyle niechlubne o ile wyrwane z kontekstu , po czym zamknie wątek ....
the end ...


coś kiepski humor icon_wink.gif
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Konstrukcja tych pomp IBO FP4 powoduje , że nieco dłużej wytrzymają po wystąpieniu suchobiegu, ale też należy je wyłączyć. Lepiej zastosować dodatkowe urządzenie automatycznie wyłączające pompę po wystąpieniu suchobiegu. Jest ich wiele na rynku ,różnych producentów. np,    https://b2b.omnigena.pl/sterowania-i-zabezpieczenia/1878-opc59-sterownik-5907761103184.html (jeśli pompa ma silnik max 1,3kW)   https://aquatik.eu/14-ibopress-10-sterownik-wylacznik-pompy-hydroforu-suchobieg-ibo-press-10-p-697.html (jeśli pompa ma silnik max 2,2kW)   Można też w ogóle zmienić koncepcję i zamiast dużego zbiornika wybrać układ z pompą głębibową, falownikiem i niewielkim zbiornikiem buforowym. Falownik wyłączy pompę po suchobiegu. Koszt takiego zostawu z całkiem porządną pompą IBO odporną na piach to ok. 2 tys. zł.    
    • 🌟 Kim Jesteśmy? 🌟 Letyro to dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji i montażu wysokiej jakości osłon okiennych. Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe, nadając Twojemu domowi wyjątkowy charakter.   🔧 Co oferujemy? 🔧 Rolety Zewnętrzne: Chronią Twoje okna przed słońcem, zapewniając prywatność i kontrolę nad temperaturą w domu. Moskitiery: Zapomnij o niechcianych gościach w postaci owadów! Nasze moskitiery zapewniają swobodę korzystania z otwartych okien, bez ryzyka inwazji komarów czy much. Bramy Garażowe: Bezpieczne, wytrzymałe i łatwe w obsłudze – nasze bramy garażowe chronią Twój samochód i mienie przed niepożądanymi intruzami. Parapety Wewnętrzne: Dodaj stylu i elegancji do swojego wnętrza dzięki naszym parapetom wewnętrznym, dostępnym w różnorodnych wzorach i kolorach.   Nasza strona www: rolety Rzeszów
    • Niezła gromadka. Ja muszę segregować w mieszkaniu. To dopiero przerąbana sprawa -.-
    • Na starym mieszkaniu miałem meble z Ikea i powiem, że z jakości niektórych naprawdę byłem zadowolony. Ale większość niestety nie przetrwała długo w idealnym stanie.
    • Dopiero za dwa miesiące będą kopane traktor bardzo duży co pole obok orał jeździł po niej cięższy od kopary i dobrze się trzyma 
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...