Skocz do zawartości

Posty mocno nie na temat


Recommended Posts

jak widać, bufon nad bufony nie musi niczego odszczekiwać,
co oznacza, że niepotrzebnie się denerwujecie
co wolno....

jestem tylko ciekaw, kiedy to redakcji się czkawką odbije
a może gębę bufona zobaczymy po prawej, bądź czytelnicy będą mogli zapoznać się szerzej z przyćmiewającym teorię względności wynikiem najbardziej skomplikowanego w dziejach ludzkości równania 2+2 unsure.gif



Link do komentarza
Cytat

Ps. Tak się przeraziłem swoją złośliwością, że sam siebie zgłaszam do moderacji.



to jeszcze sam się wychłostaj , zbanuj i masz fajrant icon_lol.gif


Cytat

a może gębę chama zobaczymy po prawej,



Już kiedyś było takie podejrzenie , pamiętacie? bardzo Szybko Redakcja zdementowała , że to pomyłka była ...... zaraz na początku jak przyszliśmy - zamierzchłe czasy , bo wtedy jeszcze Kfiatuszek bywał - teraz już nie bywa bo jak pamiętamy , forum zeszło na psy ... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Ze względu na swoją wrodzoną złośliwość pozwolę sobie na skomentowanie:


A BD dla życia potrzebuje TB


Super post, gdybym mogl dalbym Ci "+" i moja zonka tez, i moje dzieci i moi sasiedzi i iiiiii icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Oj dobra już , dobra ..... ja tam jednak wierzę, ze Redakcja jednak chyba raczej na pewno wie co robi .... chyba , że Redakcja to tylko pionek i słucha Tego "na górze" który też wierzę, że wie co robi .... (jak mnie teraz nie zbanują albo nie utną , to będzie cud nad Wisłą icon_lol.gif ) .
A może fobia ogólnoforumowa nam się udzieliła , i jest tak jak bajbaga pisze - "masakrowane" są nie te wpisy co trza , bo nie przyciskamy "zgłoś" o którym notabene całkiem niedawno się dowiedziałam i zapewniam, że często teraz będę korzystać icon_twisted.gif

Ale ja generalnie z góry nie zakładam nigdy czyjejś złej woli ..... no , chyba że jestem pewna na 1000%....
to się chyba potocznie "naiwność" nazywa i cholernie w życiu przeszkadza ....
Link do komentarza
Gość adiqq
Cytat

Budowanie domu zużywającego ponad 30kWh/m2 to pętla na szyję. Szkoda kasy na złe budowanie.
By dom był energooszczędny musi być izolowany! I to tak by nieekonomicznie było w nim montować centralny system ogrzewania.



pętla na szyję, to dyskusja z panem, panie Porfirion i WMLOOŚ
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...