Skocz do zawartości

Posty mocno nie na temat


Recommended Posts

Cytat

Królewno, a po co ten głupi tekst na końcu?




parafrazując dowcip o niedźwiedziu i myśliwym, Ty tu chyba nie na pisanie przyłazisz



Odpowiedziałam w poście nr. 4
I już to kogoś zabolało ,chociaż nie nie tykałam żadnego z Was.
Byle tylko mi szpilke dopiąć... ale to tylko świadczy O Tobie,panie Barbossa czy o retrofoodzie.
Jesteście tu tylko chyba tylko po to by dokopywać innym
Link do komentarza
Panie Marcinie, możesz Pan ciachać co chesz i jak Pan uważasz, Pana prawo, nie ujmuję jego ani na krztę

to pewnie mogę Laseczce opowiedzieć ten dowcip, o którym wspomniałem
ino nie wiem, czy tak na ogóle, bo to trochę świntuśny i raczej dla dorosłych, a Ona na taką nie wyglada (mentalnie)

i nie to, żebym był wrażliwy na czyjąś (i swoją niedolę) tylko dlaczego nie mogę odpowiedzieć w podobnym stylu jak ktoś inny, bo ja już obrażam, czy też po prostu nie wypada, a ten ktoś nie?

w/w pytanie jest retoryczne - prosżę się nie silić na odpowiedź, bo jeszcze coś głupiego wyjdzie, a na to nie każdy ma wyłączność

jedno trzeba przyznać, krok w dobrą stronę został uczyniony, tyle że to śliski grunt, bo kwalifikacja co jest mocno nie na temat np w wątku Pana Żbika sposowdowałaby wyrzucenie większości postów, bo nie dotyczą obniżenia poziomu wody, o ktore pytał Autor - taka dygresja
Link do komentarza
Cytat

Nie ważne co,byle napisać...
Prosiłam o coś innego.

A ten poziom ironii świadczy wybitnie o Tobie.
Innym zarzucasz niedojrzałość emocjonalną / mentalną, popatrz na Swoją
Nic tylko siąść i płakać



Siąść i płakać? Za to, że napisałem, że Cię lubię?!?!?! icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

Boziu, co ja mam z tą babą... Ześlij już na mnie lepiej jakieś podnoszenie ciężarów, niż konieczność z nią dyskusji...
Link do komentarza
Cytat

Siąść i płakać? Za to, że napisałem, że Cię lubię?!?!?! icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

Boziu, co ja mam z tą babą... Ześlij już na mnie lepiej jakieś podnoszenie ciężarów, niż konieczność z nią dyskusji...



Przepraszam,muszę sie przyznać do błędu ...

Ten post miał być adresowany do Barbossy
Źle odczytałam adresata postu 9
Jeszcze raz sorrki icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

ale nie przepraszaj
nie przyjmę
nawet nie proś



Same grzecznościowe zwroty .... gdzie tu bluzgi? blink.gif
Doprawdy ... najpierw pomyłka autorów, teraz to .... może odstaw to co bierzesz /palisz/pijesz (niepotrzebne skreślić).


Cytat

Na co dzień nie mam styczności z takim językiem jak Twój,panie Barbossa,



strach zapytać gdzie pracujesz/mieszkasz icon_rolleyes.gif


Link do komentarza
Cytat

Posty merytoryczne i na poziomie...




Każdy, kto nie ma poczucia humoru zdany jest na łaskę i niełaskę otoczenia.
William Rotsler

Ludzie bezwzględni pozbawieni są poczucia humoru - nie jest im ono potrzebne.
Mark Twain

Uśmiech i humor to znak zwycięskiego górowania nad losem.
Stefan Garczyński

Nie można rozmawiać serio z ludźmi nie mającymi poczucia humoru.
autor nieznany

Inteligencja jest matką humoru.
Tadeusz Konwicki

Istnieje pewien gatunek ludzi, wobec których trzeba mieć, jeśli nie poczucie humoru, co jest lepsze, to przynajmniej świętą cierpliwość.
Zofia Kucówna



Link do komentarza
Cytat

Jestem tego samego zdania . Już wiele razy zwracałam na to uwagę bezpośrednio Panu Brzęczkowskiemu na forum , żeby nie zaśmiecał wątków w których niewiele ma wspólnego to co pisze z tematem wątku- niestety bez echa . Niedługo otworzę lodówkę , a tam Pan Brzęczkowski .

daggulka


Naczelna Zołza Forum
Uczestnik 24.03.2010 12 136
T. Brzęczkowski



Ostoja forum
Uczestnik 22.04.2006 3 692


Kali ukraść krowę, to dobry uczynek….
H. Sienkiewicz
Link do komentarza
Cytat

Kali ukraść krowę, to dobry uczynek….
H. Sienkiewicz



Panie Tomaszu .... ilość moich wpisów wynika przede wszystkim z czynnego udziału w Hyde Park - w dziale towarzyskim , nie z pisania trzy po trzy gdzie popadnie . Oczywiście , że zdarza mi się zaśmiecać wątki tematyczne czasem żartobliwie, czasem mniej - wszak jesteśmy ludźmi i kierujemy się emocjami - czasem trzeba pożartować , a czasem pokrzyczeć .... ale jest jedna zasadnicza różnica pomiędzy moimi wpisami a Pana wpisami . Pan wszędzie pisze o tym samym - skoro już zwrócił Adiq na tą sprawę uwagę - człowiek o stoickim spokoju , to coś jest na rzeczy .
Ma Pan swoje teorie (przepraszam, dotąd nie wskazał pan zamiennika który by Pana usatysfakcjonował) , które głosi Pan wszędzie , na całym forum gdzie się tylko da , także w wątkach które dotyczą zupełnie czegoś innego . Każdy zna to już na pamięć - więc po co notorycznie Pan o tym pisze? Czyżby reklama własnej firmy? Czy może przyjął Pan za sens swojego życia oświecać tych którzy tego nie chcą nie potrzebują? Niesie Pan taki kaganek oświaty? Czy to coś znacznie bardziej prozaicznego?
Bo ja - przyznam się jestem tutaj bo lubię tu być, piszę w Hyde parku bo są fajni ludzie , dbam o życie towarzyskie na tym forum , bo wiem że nie samą budową człowiek żyje i przyjemność sprawia mi myśl, że ktoś przyjdzie choćby tylko po to żeby zamienić w Hyde Park kilka słów .... a też nie do końca , bo wiem że Ci ludzie domy już wybudowali i będąc tutaj mogą doradzić coś w wątkach tematycznych - i często to robią.
Więc reasumując .... nasze role na tym forum są różne .... a ja nie neguję Pana poglądów , bo szczerze - nie zgłębiałam ich i mnie ten temat nie obchodzi - tylko zawsze zaznaczam, żeby Pan z tymi poglądami nie absorbował każdego jednego wątku.
Czy jeszcze jakieś wątpliwości?



Link do komentarza
czyli mój post to spam, czy jeszcze nie? Jeśli zachowam ciągłość i dorzucę coś o plackach, większym przyrodzeniu lub egzotycznych kurtyzanach to nie zostanę potępiony? Widzę, że powstały dwa obozy, chętnie się do któregoś przyłącze, bez względu na to kto ma rację icon_biggrin.gif

To komu trzeba wlać???

Cytat

Posty merytoryczne i na poziomie...



aaaa, umkło mnie. Więc o to chodzi... Dziękuję za docenienie, naprawdę wysilamy się, żeby nie było tu nudno i zrzędliwie! Dostrzegłeś ten poziom, znakomicie. Będą z Ciebie ludzie!
Link do komentarza
widzisz temat na tyle ogólny, że ciężko wskazać, który post jest mocno nie na temat,
jako, że nasz Porfirion, wsadził tu swój nos, zapewne chodziło mu o materiał stamtąd
nie wiem czy to jest dobry pomysł, pewenie musiałby być to granulat, ale jakby nawet wszystkie (nie powiem co bo łe, łe, łe...), to granulatu będzie za mało - ergo materiał strasznie drogi, o wątpliwych walorach

i mimo, że próbuje się podlizać, to "ludzi" z naszego Bezdyplomowego raczej nie będzie, je suis desole sad.gif
Link do komentarza
Cytat

Panie Tomaszu .... ilość moich wpisów wynika przede wszystkim z czynnego udziału w Hyde Park - w dziale towarzyskim , nie z pisania trzy po trzy gdzie popadnie . Oczywiście , że zdarza mi się zaśmiecać wątki tematyczne czasem żartobliwie, czasem mniej - wszak jesteśmy ludźmi i kierujemy się emocjami - czasem trzeba pożartować , a czasem pokrzyczeć .... ale jest jedna zasadnicza różnica pomiędzy moimi wpisami a Pana wpisami . Pan wszędzie pisze o tym samym - skoro już zwrócił Adiq na tą sprawę uwagę - człowiek o stoickim spokoju , to coś jest na rzeczy .
Ma Pan swoje teorie (przepraszam, dotąd nie wskazał pan zamiennika który by Pana usatysfakcjonował) , które głosi Pan wszędzie , na całym forum gdzie się tylko da , także w wątkach które dotyczą zupełnie czegoś innego . Każdy zna to już na pamięć - więc po co notorycznie Pan o tym pisze? Czyżby reklama własnej firmy? Czy może przyjął Pan za sens swojego życia oświecać tych którzy tego nie chcą nie potrzebują? Niesie Pan taki kaganek oświaty? Czy to coś znacznie bardziej prozaicznego?
Bo ja - przyznam się jestem tutaj bo lubię tu być, piszę w Hyde parku bo są fajni ludzie , dbam o życie towarzyskie na tym forum , bo wiem że nie samą budową człowiek żyje i przyjemność sprawia mi myśl, że ktoś przyjdzie choćby tylko po to żeby zamienić w Hyde Park kilka słów .... a też nie do końca , bo wiem że Ci ludzie domy już wybudowali i będąc tutaj mogą doradzić coś w wątkach tematycznych - i często to robią.
Więc reasumując .... nasze role na tym forum są różne .... a ja nie neguję Pana poglądów , bo szczerze - nie zgłębiałam ich i mnie ten temat nie obchodzi - tylko zawsze zaznaczam, żeby Pan z tymi poglądami nie absorbował każdego jednego wątku.
Czy jeszcze jakieś wątpliwości?


Nic mi nie przeszkadza Hyde Park – nie czepiam się też zdolności pojmowania fizyki . Wiem, że absolwenci politechnik mają z fizyką potworne kłopoty. Ale brak Pani reakcji na posty zupełnych debili jest dość przykre. Piszę wyłącznie o praktyce, a z wynikami licznikowymi dyskutować się nie powinno. To że architekt Pani domu powinien iść siedzieć jest dla mnie oczywiste!
Nie przyjechałem na spotkanie bo ilość klientów na to nie pozwoliła – architekt Szanownego autrushta siedział u mnie w piątek do późnego wieczora a inni z forum byli i w sobotę

Nic mi nie przeszkadza Hyde Park – nie czepiam się też zdolności pojmowania fizyki . Wiem, że absolwenci politechnik mają z fizyką potworne kłopoty. Ale brak Pani reakcji na posty zupełnych debili jest dość przykre. Piszę wyłącznie o praktyce, a z wynikami licznikowymi dyskutować się nie powinno. To że architekt Pani domu powinien iść siedzieć jest dla mnie oczywiste!
Nie przyjechałem na spotkanie bo ilość klientów na to nie pozwoliła – architekt Szanownego autrushta siedział u mnie w piątek do późnego wieczora a inni z forum byli i w sobotę
Czy nie przeszkadza Pani, że kretyn zaprojektował Pani dom?
Link do komentarza
Cytat

Nic mi nie przeszkadza Hyde Park - nie czepiam się też zdolności pojmowania fizyki . Wiem, że absolwenci politechnik mają z fizyką potworne kłopoty.



Nie rozumiem dlaczego powiązął Pan Hyde Park i zdolność pojmowania fizyki w jednym zdaniu . Co do Fizyki - czy skończył Pan studia o tym profilu , czy tylko szkołę średnią ? Bo zawsze Pan wraca do pojmowania fizyki - a dotąd nie wiem, czy może Pan być jakimkolwiek autorytetem w tej kwestii , czy tylko domorosłym hobbystą. To zasadnicza różnica.

Cytat

Ale brak Pani reakcji na posty zupełnych debili jest dość przykre.



Staram się potępiać konkretne zachowania lub sytuacje , a nie ludzi . A Pan?

Cytat

Piszę wyłącznie o praktyce, a z wynikami licznikowymi dyskutować się nie powinno. To że architekt Pani domu powinien iść siedzieć jest dla mnie oczywiste!



Niech Pan nie zapomni posadzić także pół Polski która do dziś buduje z lokalnie wytwarzanego taniego pustaka żużlowego, oraz wszystkich pozostałych którzy wybudowali dom w technologii ściany jednowarstwowej . Bo przecież tylko Pan ma rację.
Czy przyszło Panu do głowy , że "budujące" pół Polski albo i więcej nie ma zielonego pojęcia o jakimkolwiek forum, zdobywaniu wiedzy i Panu Brzęczkowskim? A mimo to budują , mieszkają i są szczęśliwi .


Cytat

Nie przyjechałem na spotkanie bo ilość klientów na to nie pozwoliła – architekt Szanownego autrushta siedział u mnie w piątek do późnego wieczora a inni z forum byli i w sobotę



Nie rozumiem czego Pan ode mnie oczekuje . Nie wiem - tłumaczy mi się Pan czy się chwali żeby podnieść swój prestiż na forum ? Czyżbym się nie myliła i autoreklama jest głównym priorytetem Pana obecności na forum? Przypominam, że w tym celu są stworzone odpowiednie działy.

Cytat

Czy nie przeszkadza Pani, że kretyn zaprojektował Pani dom?



A co to Pana obchodzi?
Link do komentarza
Cytat

A co to Pana obchodzi?

I należało od tego zacząć. Kretyn który zaprojektował Pani dom powinien siedzieć - a Pani go broni ( ponad 170kWh/m2 ) Zaznaczam, że nie odpuszczę takim kretynom! Mam też nadzieję, że Redakcja pomoże nazywać budowlanych bandytów po imieniu. A to, że Pani atakuje mnie a nie kretyna - to normalna z Pani strony reakcja obronna.
I proszę mnie nie winić, że braki w moim wykształceniu wynikają, że uczył mnie między innymi profesor Marcinkiewicz.
Link do komentarza
Cytat

I należało od tego zacząć. Kretyn który zaprojektował Pani dom powinien siedzieć - a Pani go broni ( ponad 170kWh/m2 ) Zaznaczam, że nie odpuszczę takim kretynom! Mam też nadzieję, że Redakcja pomoże nazywać budowlanych bandytów po imieniu. A to, że Pani atakuje mnie a nie kretyna - to normalna z Pani strony reakcja obronna.




Doprawdy nie uważam, żeby na 196m powierzchni całkowitej przy kubaturze 666 i utrzymaniu temperatury w domu na poziomie 24stC spalanie 4 ton ekogrochu w całym roku na CO i CWU było porażką życia.
Czytam to forum, a wcześniej czytałam inne forum ..... i wyczytałam, że to wynik często spotykany przy budowie domów standardowych.
Więc proszę mi oszczędzić za przeproszeniem farmazonów o tragedii życiowej która mnie spotkała- bo ja tego nie kupuję.


Cytat

I proszę mnie nie winić, że braki w moim wykształceniu wynikają, że uczył mnie profesor Marcinkiewicz.



i... ?
Link do komentarza
Cytat

i to jest właśnie piękne! Myślę, że trochę im zazdrościsz tej charyzmy i dlatego tak niby krytycznie. W głębi serduszka na pewno zazdrościsz icon_wink.gif uwierz, znam się na kobietach hiehie




Moje serduszko zawiścią, zazdrością czy innymi niskimi pobudkami nie zionie icon_lol.gif
A swoją charyzmę ( jaka by ona nie była ) wykorzystuję pomagając innym.
Nie zaciskam piąstek i będąc w tłumie nie walę nimi na oślep icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Wszyscy na jednego ?

Nie wiem jak inni, ale ja mam taka naturę, że jak widzę że ktoś pisze, że 2 + 2 = 7,63 – to protestuję pisząc krok po kroku dlaczego nie jest to prawdą.
Jeśli rzeczony pisze że tak przewiduje Norma EU, to prostuję, ze nie norma tylko wytyczne dla domu do 100m2 ogrzewanym elektrycznością , jako alternatywa i tylko w Szwecji.
Jeśli twierdzi, że kocioł ma sprawność 100% a węgiel kaloryczność niespotykaną w przyrodzie – prostuję.
Itp.

Nie przypuszczałem jednak, ze mogą być osoby, do których przemawiają kłamstwa i pomówienia - ba jeszcze staja w obronie "uciśnionego".

Pozujesz tu na obrończynie uciśnionych, ale nie przeszkadza Ci jak rzeczony, zamiast argumentów używa kłamstwa, wyzywa od kretynów, idiotów, debili, używa obraźliwych określeń w stosunku do adwersarzy.
Fakt, niektórzy zaczęli używać takiego samego „języka” – ale tylko u nich on Cie razi a u „pupilka” już nie.
To jakie to są te Twoje pobudki?

I zapomniałeś chyba, o tym, że te same osoby też wzięły pod obronę tego Pana .

Gdzieżeś to była (i jesteś) , kiedy „uciśniony” jeździ sobie po ludziach tylko dlatego, ze posiadają wiedzę.
Gdzie były Twoje oczęta jak rzeczony wyzywa od kretyna projektanta ?
Ach, gdzie się podziewałaś, kiedy zamiast rzeczowej odpowiedzi, wobec braków argumentów padało stwierdzenie „Szanowny Panie - Pański rozumek tego nie ogarnia”.
No gdzie?


Ps. Wybacz, że używam formy bezpośredniej, ale nie chcę Cię urazić określeniem „Pani”.
Link do komentarza
Cytat

wyzywa od kretynów, idiotów, debili, używa obraźliwych określeń w stosunku do adwersarzy.



dobrze, że nie używa się jeszcze słowa "dupa", bo tego byłoby już za wiele!

Cytat

Ps. Wybacz, że używam formy bezpośredniej, ale nie chcę Cię urazić określeniem „Pani”.



Miszcz icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...