Skocz do zawartości

Meble mahoniowe do salonu


sangria

Recommended Posts

Mi się takie meble podobają w stylu kolonialnym, orientalnym, z egzotycznego drewna. Mahoń dobrze wygląda, zarówno kolorystycznie jak i jakościowo. Takie meble są stabilne i mocne, na pewno na długo wystarczają. Formę mają nowoczesną więc dobrze wyglądają w nowoczesnych aranżacjach. Fajnie wyglądają w tej aranżacji na zdjęciu. Ja bym dodała więcej akcentów, etnicznych, afrykańskich np. jakaś maska afrykańska, obraz z Afryką, figurkę Masajki. Właśnie w takim afrykańskim wnętrzu widzę te meble icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Dla mnie tego typu meble są za ciężkie, mogą wyglądać dobrze w większych pokojach, ale w mniejszych pomieszczeniach na pewno nie będą dobrze wyglądać. Wolę jednak meble np. z mebla bukowego, także taka aranżacja bardziej mi odpowiada: Brak obrazka
Z jednej strony wygląda klasycznie, ale również ma w sobie ten nowoczesny look.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Różne są gusta i guściki. Jedni wolą jasne meble w kolorze olchy czy buka inni ciemniejsze w kolorze śliwy, orzecha, mahoniowe. To zależy też od mebla, od tego z czego jest wykonany, nie wszystkie ciemne meble tak bardzo się kurzą. Mnie osobiści najbardziej podoba się zestawienie ciemnego brązu jak wenge z jaśniejszą śliwką czy orzechem.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 lata temu...
  • 3 miesiące temu...
Cytat

Jeśli będą wykonane w nowoczesnej formie, to dlaczego nie. Trzeba tylko umiejętnie dopasować do tego resztę wystroju, żeby nie przesadzić icon_smile.gif



Czemu w nowoczesnej formie? Moim zdaniem ponadczasowe są właśnie kolonialne, klasyczne. Nowoczesne szybko przestaną być na czasie.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...