Skocz do zawartości

ocieplenie podlogi drewnianej na legarach na stropie betonowym nad piwnica metoda wdmuchiwania


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Mam dobra podloge drewniana na legarach gr.7cm na stropie betonowym nad piwnica.Czy jest mozliwe skuteczne jej ocieplenie metoda wdmuchiwania .Jaki material sie do tego najlepiej nadaje?prosze o pomoc gdyz nigdzie nie moge znalezc na ten temat literatury.



Jeśli nie ma zagrożenia przypadkowego zalania wodą, to chyba najlepszym materiałem będzie ekofiber (lub podobny o innej nazwie), jego zaleta, to dobra izolacja termiczna i właściwość konserwująca drewno. W przypadku zagrożenia zalaniem, chyba granulki styropianu to najlepszy pomysł.....

Pozdrawiam
Krzysiek
Link do komentarza
Cytat

Jeśli nie ma zagrożenia przypadkowego zalania wodą, to chyba najlepszym materiałem będzie ekofiber (lub podobny o innej nazwie), jego zaleta, to dobra izolacja termiczna i właściwość konserwująca drewno. W przypadku zagrożenia zalaniem, chyba granulki styropianu to najlepszy pomysł.....

Pozdrawiam
Krzysiek



Jeżeli mowa o, jak to nazwałeś wdmuchiwaniu, to rozwijając radę przedmówcy proponuję kontakt z firmą EcoService lub Nordiska Ekofiber Polska

A tutaj krótki opis metody. lub dla wyrobienia sobie obiektywnego punktu widzenia i TU.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...