Skocz do zawartości

Hasło – gdzie jest admin? Zawsze skuteczne ?


Recommended Posts

Mam wątpliwości, czy forum zmierza w dobrym kierunku – dotyczy usuwania tylko pewnych wpisów.
Wychodzi, ze nastała era równych i równiejszych.
Usuwa się wpisy typu „co na to ojciec” a zostawia pełne pogardy „insynuacje” innego forumowicza.
Nikt, nie usuwa wpisów Pana TB, a ten leci równo.

Zatem pozostaje pytanie co z ta cenzurą?
Czy na Forum są dopuszczalne złośliwości, czy też nie?

Chcę być dobrze zrozumiany – usunięte dzisiaj wpisy nikogo nie obrażały i nie były typową „pyskówką”. Fakt, że nie wszystkie były merytoryczne – tak jak zawsze. Czy to był wystarczający powód do ich usuwania?
Zatem mam pytanie – czy dopuszczalne jest tylko czysto merytoryczne zabieranie „głosu”?
Jeśli tak jest to dostosuje się do wymogów, wpisując tylko „tak”, lub „nie” z ewentualnym podaniem „paragrafów”.
Czy o to chodzi?

Ten wpis nie ma na celu „dyskredytowania” Redakcji, ani odbierania prawa do interwencji w tym zakresie. Po prostu chcę się dostosować do „wymagań”.
Link do komentarza
uff, dobrze że nie napisałeś o "schodzeniu na psy" bo teraz to chyba już nikt nie wie o co w tym sformułowaniu chodzi,
czy na tak czy na nie

jednakze masz rację
dodam, że wpis
Cytat

banda domoroslych znawcow ktorzy opowiadaja basnie o mchu i paproci.


jest również jak najbardziej nie na miejscu
tak jak i wpis, że mam(y) problem czytania za zrozumieniem

i w takim razie nie wiem czemu akurat to CHAMSTWO można tolerować,
NIE WIEM

jak ma być niesprawiedliwie porżnięty temat, to niech będzie to sprawiedliwie niesprawiedliwie, wyp... i te obraźliwe teksty

a co do tego łachmyty i jego bólu dotyczącego określenia "ojczulek" to sam on użył tego sformułowania
wskazał, że to on zajmie się wykonaniem dokumentacji
czy określenie "ojczulek" jest obraźlliwe? jeżeli jest to i tak pierd..liłbym takiego synka, który obraża własnego Ojca, bo mie ma gorszej obrazy niż syn obrażajacy Ojca, a nie obca osoba
ale nie, słownik jezyka polskiego twierdzi: pieszczotliwie: ojciec; tatuś,

nasuwa się wieć pytanie to kim jest ten "ojczulek" że zajmie się dokumentacją, ale nie ma o tym bladego pojęcia, co może?
tzn to on tą dokumentację na stworzyć, czy po prostu ma zająć się załatwieniem tej dokumentacji?
jeżeli tylko to drugie to i tak osoba do której się skieruje wytłumaczy mu o co w tym wszystkim chodzi, roztrząsać tego nie ma co, wystarczy informacja, że nie jest to tak hop siup i że może to pociagnąć za sobą duże konsekwencje

pajac dostał wcześniej przesłodką informację, że nawet jeżeli nie jest to po jego mysli, to i tak jest to najlepsze z możliwych rozwiązań (najtańszych)
takie samo info, bądź nawet mniej wybredne, uzyskał na forum muratora


proszę wskazać, gdzie tego ..... obraziłem, GDZIE KJM?
Link do komentarza
Raczej nie jestem wyznawcą teorii spiskowych, ale mnie usunęli wpis kierujący delikwenta do Pana TB w celu konsultacji w sprawie folii jajecznej – fakt, ze forma była złośliwa (co sam zaznaczyłem), ale merytoryczna.

Potwierdzałoby to teorię, ze Jemu (TB) wolno więcej i jest pod specyficzną „ochroną” Redakcji icon_mrgreen.gif Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Gdyby Pan rozumiał fizykę i miał wykształcenie nie ośmieszałby się Pan - Wojowniku z Izolacją.




I co Redakcja na tego rodzaju wpisy - są obraźliwe, czy też nie?
Pomijając, że są kłamliwe, albowiem nigdy i nigdzie nie „zwalczałem” (ocieplenia) izolacji – a wręcz przeciwnie.
A dodać należy, że tak traktowany jest każdy, kto ma odmienne zdanie niż „pupilek”.

Co raz częściej żałuję, że nie poparłem tych, którzy takie wystąpienia TB chcieli „ukrócić” – ba jak skończony debil broniłem Go .
Jest prawda w powiedzeniu, że jak masz miękkie serce, to musisz mieć twarda d..pę.
Prawdą jest też to, że nie bardzo umiem zniżyć się do takiego poziomu argumentacji jaki stosuje „pupilek”.


Zgodnie z uzyskana radą - OLEWAM TO.

Link do komentarza
Witam,
wywołany do tablicy przez Pana Bajbagę stawiam się.
Czy sprawiedliwe usuwam wpisy? - Prawdopodobnie nie zawsze.
Czy kogoś faworyzuję? Nie sądzę.
Czy się mylę w ocenie sytuacji? Tak.
Czy podejmuję właściwe decyzje? Tak.

Staram się chłodno oceniać "niechłodne" dyskusje.

Pozdrawiam i do zobaczenia niebawem...

Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

I co Redakcja na tego rodzaju wpisy - są obraźliwe, czy też nie?
Pomijając, że są kłamliwe, albowiem nigdy i nigdzie nie „zwalczałem” (ocieplenia) izolacji – a wręcz przeciwnie.
A dodać należy, że tak traktowany jest każdy, kto ma odmienne zdanie niż „pupilek”.

Co raz częściej żałuję, że nie poparłem tych, którzy takie wystąpienia TB chcieli „ukrócić” – ba jak skończony debil broniłem Go .
Jest prawda w powiedzeniu, że jak masz miękkie serce, to musisz mieć twarda d..pę.
Prawdą jest też to, że nie bardzo umiem zniżyć się do takiego poziomu argumentacji jaki stosuje „pupilek”.


Zgodnie z uzyskana radą - OLEWAM TO.


Może jeszcze raz Szanownemu Panu wyjaśnię...
1 - rolą izolacji termicznej jest marginalizacja roli ogrzewania. Propagator pomp ciepła czy gazu do centralnych systemów ogrzewania jest z natury zwalczającym izolowanie.
2- umieszczanie izolacji termicznej za stałym odbiornikiem ciepła - nie jest izolowaniem - może tak robić tylko ktoś kto zwalcza izolację
3 - izolacje termiczne w XXI wieku zaczynają się od - grunt 30 cm ( 0.1W/m2 x K ) jak to powiedział audytor z nr 1 - kto dziś projektuje mniej - jest niedouczonym szkodnikiem
ściana 0.1W/m2 xK i dach 0.08W/m2 xK
4- dom energooszczędny zużywa do 30kWh/m2 x K - i projektowanie gorszego to szkodzenie inwestorowi.
Link do komentarza
Cytat

Co do "izolacji" ja na idiotów używam filtra.



W sąsiednim wątku wytyka mi Pan złośliwość .... a to powyżej co Pan napisał - to co niby jest? Superlatywy i komplementy?

Cytat

A izolacja też mieści się tematyce forum budowlanego.



Oczywiście , że się mieści ..... ale ten dział , a w szczególności ten wątek jest skierowany do administratora forum. Jak i wiele innych na tym forum - są działy tematyczne , ale są też działy nietematyczne jak ten - i fajnie by było to uszanować.... icon_wink.gif
Link do komentarza



Oczywiście , że się mieści ..... ale ten dział , a w szczególności ten wątek jest skierowany do administratora forum. Jak i wiele innych na tym forum - są działy tematyczne , ale są też działy nietematyczne jak ten - i fajnie by było to uszanować.... icon_wink.gif
[/quote]
Informacja, że jest filtr - że tym filtrem można sobie wyłączyć idiotów to złośliwość? Można nie tylko idiotów, Pani może mnie a ja Panią. Po to go wymyślono.
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...