Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

STOLBUD WŁOSZCZOWA - jaka to firma?


Recommended Posts

Jestem zainteresowany w nawiązaniu współpracy z firmą STOLBUD Włoszczowa. Chciałbym najpierw sprawdzić jaka to firma. Pragnę się zatem dowiedzieć jakiej jakości są jej produkty, jak firma wywiązuje się z kontraktów, jak realizuje dostawy, jakie zawarła umowy z kontrahentami zagranicznymi. Czekam na wszelkie informacje dotyczace firmy STOLBUD Włoszczowa.
Link to postu
 • 2 tygodnie temu...
Zakupiłem do domu ościeżnice i drzwi wewnętrzne.
Ościeżnice drewniane okleinowane po miesiącu od wstawienia zaczęły pękać na rogach.
Zgłosiłem reklamację przyjechało trzech ludzi z jedną suwmiarką i nniczym więcej po oględzinach dostałem odpowiedz iż reklamacja nie została uznana ponieważ pęknięcia powstały na wskutek wilgoci. Zastanawiałem się czy na podstawie jedynego narzędzia jakie mieli czyli suwmiarki sprawdzili wilgotność. Wilgoci napewno nie było ponieważ wszystkie prace mokre w domu zakończyły się ponad rok przed wstawieniem ościeżnic.
Dopieru po stoczeniu wielkiego boju dostałem nowe ościeźnice ale niestyty montaż starych demontaż i montaż nowych musiałem pokryć sam.
Link to postu
 • 1 rok temu...
Absolutnie odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą (chyba teraz już bankrutem). Od trzech lat reklamuję drzwi wewnętrzne (do łazienki i ubikacji). Albo od razu przychodzą uszkodzone, albo serwisanci przyjeżdżają bez narzędzi, w najlepszym wypadku z rozładowaną wkrętarką akumulatorową, którą uszkodzili mi szyldy. Jeżeli już uda im się dostarczyć w miarę nie uszkodzone drzwi, to wytrzymują maksymalnie 5-6 miesięcy i zaczynają pęcznieć. A wymówka na temat wilgotności i złego obchodzenia się z drzwiami jest ich ulubioną! Ciekawe tylko skąd wilgotność w moim mieszkaniu od strony przedpokoju, na wysokości klamki. No i czy widział ktoś innego poza Stolbudem producenta, który produkuje drzwi łazienkowe nieodporne w najmniejszym stopniu na wilgoć? Żenada, żenada, żenada! Mógłbym napisać książkę o nich. Przez 3 lata nazbierało się tego.
Link to postu
 • 7 miesiące temu...
 • 9 miesiące temu...
 • 3 tygodnie temu...
Cytat

zakupiłam okna Capital. bardzo tego załuje bo sa wadliwie, niedbale wykonane, a miało być tak pieknie..To ciekawe, ja też mam okna Capital i wiele mogę o nich powiedzieć, ale nie to, że są niedbale wykonane lub wadliwe. Ale ciekawa jestem jaki masz z nimi problem?
Link to postu
Cytat

To ciekawe, ja też mam okna Capital i wiele mogę o nich powiedzieć, ale nie to, że są niedbale wykonane lub wadliwe. Ale ciekawa jestem jaki masz z nimi problem?lakier jest tak miekki ze strach sie do tych okien dotknac. na kazdym oknie sa wgniecenia powloki lakierniczej, odcisnal sie na nich prążkowany papier, w ktory okna byly zapakowane, silikon krzywo polozony, listwa dekoracyjna krzywa, szczeliny na łączeniach, okna domalowywane pędzelkiem, szkoda ze niedbale, pisac dalej?? jestem bardzo rozczarowana!!!
Link to postu
Cytat

lakier jest tak miekki ze strach sie do tych okien dotknac. na kazdym oknie sa wgniecenia powloki lakierniczej, odcisnal sie na nich prążkowany papier, w ktory okna byly zapakowane, silikon krzywo polozony, listwa dekoracyjna krzywa, szczeliny na łączeniach, okna domalowywane pędzelkiem, szkoda ze niedbale, pisac dalej?? jestem bardzo rozczarowana!!!Wobec tego reklamuj. Myślę, że Stolbud Włoszczowa to na tyle renomowana firma, że z pewnością Cię na lodzie nie zostawi. Swoją drogą mój znajomy też ma okna Capital i jest z nich zadowolony ( za jego namową je kupiłam) więc wady, które masz w oknach to nie jest generalna tendencja.
Link to postu
 • 3 lata temu...
Jaka to firma? Nieprofesjonalna!

Stolbud Włoszczowa? Nie polecam! Brudne szyby i brzydko położone silikony!
Kupiłam okna w tej firmie w lutym 2013 roku. Zapłaciłam 9000 zł i zostały przywiezione do Norwegii, gdzie mieszkam. Po zamontowaniu i myciu okien zobaczyłam, że są one brudne w środku, silikony są popękane, woda dostaje się między ramę a szybę, co powoduje szybkie niszczenie się okien. Próbowałam dogadać się z firmą, ale oni stwierdzili, że nie uznają mi reklamacji ze względu na wysokie koszty przyjazdu do Norwegii. Chcę tą wiadomością ostrzec tych, którzy mieszkają za granicą, a planują kupić okna w Stolbudzie Włoszczowa. Lepiej uważajcie, bo później nikt nie będzie chciał Was słuchać, a co najgorsze – zapłacisz za towar wysokiej klasy, a dostaniesz wadliwy. Nie kupuj okien w Stolbudzie Włoszczowa, bo będziesz miał same problemy.
Ewa z Norwegii
Na dowód moich słów dołączam zdjęcia.
(kontakt: g.zurawka@yahoo.no)

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link to postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Gość Zygmunt
   Brak możliwości odpływu skroplin z tacy jednostki zewnętrznej (taca jak sito, brak zaślepek oraz króćca odpływu skroplin. TOTALNA PORAŻKA.
  • Po co wyważać otwarte drzwi... wystarczy zamontować grzałkę, jaką stosują akwaryści w swoich hodowlach rybek... 
  • No cóż, może niebawem zostaną opatentowane podgrzewacze do wody w spłuczkach. Znany slogan, zamiast zająć się przyczyną, trzeba będzie opracować nową metodę walki ze skutkiem. Nie wiem dlaczego, ale ostatnio wiele sytuacji kojarzy mi się z walką ze stonką w PRL. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  • Witam. Potrzebuję pomocy. Wykonaliśmy izolację fundamentów " HYDROIZOLACJA CIEŻKĄ NA FUNDAMENT firmy Emulbit " (zdjęcia produktu poniżej). Produkt jest fatalny!!!!!! Teraz nie możemy sobie poradzić z tą sytuacją. Produkt zareklamowaliśmy bezpośrednio u producenta. Cała powłoka hydroizolacji rozpływa się pod wpływem wody mimo upływu zalecanego czasu. W odpowiedzi na reklamację u producenta usłyszeliśmy, że trafiła nam się taka partia. Firma przesłała nam utwardzacz, który miał związać nałożoną izolację . Później była już tylko gorzej. Cała powłoka zaczęła łuszczyć się jak skóra po opalaniu. Producent zalecił ściągnąć całą powłokę i nałożenie nowej hydroizolacji, która nam dostarczył. Tak zrobiliśmy. Zobowiązał się też ponieść koszty za tą usługę firmie wykonawczej. . Producenta wysłał firmę kurierską po odbiór produktu i do dnia dzisiejszego ani my nie dostaliśmy zwrotu pieniędzy za zakupioną izolację ani firma budowlana, która wykonała tą usługę!!!!! NIE POLECAM !!!! Niestety i ta nowa izolacja nie była wcale lepsza. Upłynęło już kilka tygodni a deszcz wypłukuje nam izolację jak farbę plakatową . Poniżej zdjęcia z naszej budowy! Co teraz z tym zrobić? Bardzo proszę o fachową poradę. 
  • Zabezpieczenia masami i innymi wynalzakami jest ważne, ale zadaniem melioracji jest zebranie wody i po to się tę meliorację robi. Z rynną betonową chodziło mi o to, żeby zabezpieczyć dren (rurę drenażową) przed osiadaniem, bo piszesz, że było kombinowane i grunt jest grząski. Jak wysoko będziesz sypał ten kamień? Ja sypałem do samej góry i na samej górze na suchym betonie położone są krawężniki, żeby ziemia bezpośrednio nie stykała się ze ścianami piwnicy. Cieki podziemne to jedno, a drugie to, że wilgoć siedzi w gruncie. Dlatego ja nie izolowałem ścian piwnicy, bo stwierdziłem że jest to zbędne. A woda i tak sobie popłynie gdzie będzie chciała, nawet jakbyś nasypał i ubił 2 metry ziemi. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...