Skocz do zawartości

Nowe modele schodów Trio i Loft firmy Rintal Polska


Recommended Posts

Modele Trio i Loft, nowe propozycje firmy Rintal Polska, to rozwiązania dla tych, którzy od schodów do wnętrz wymagają nieco więcej niż tylko walorów funkcjonalnych. W nadaniu wnętrzu nowego smaku pomogą nieszablonowe kształty, wykończenia w mocnych barwach oraz ledowe podświetlenia. A to wszystko w parze z dwoma modelami niedostępnych do tej pory poręczy.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/schody/12703-nowe-modele-schodow-trio-i-loft-firmy-rintal-polska

Link do komentarza
Gość szokujące
zamówiliśmy schody trio z oświetleniem i powiem szczerze juz wiem że to rintal wprowadza na rynek takie cuda,naprawdę bajka,już chcieliśmy kupić zwykłe schody od tak zwanych pośredników na których radzę uważać,ale jak zobaczyłem te cuda to już nikt by mnie do czegoś innego nie przekonał,zapłaciliśmy 9,5 tyś i myśle że to mało,był u mnie facet z firmy ... ,oczywiście o niczym innym nie mówił jakie to ten rintal sprzedaje g...o a jak mi wyliczył zwykłe pospolite schody za 14,5 tyś to się zgarbiliśmy,no oczywiście w promocji hahaha,pozdrawiam nieświadomych wyboru.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...