Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
hipopotam77

Łazienka 6,8m2

Recommended Posts

Witam serdecznie.
Bardzo proszę forumowiczów o pomoc w zaprojektowaniu łazienki ( aranżacji). Trochę szumnie zabrzmiało:) Powiem tak w łazience chcę mieć tylko prysznic w narożniku tak jak na rysunku, ale co dalej?... Chciałbym również zabudować pralkę razem z umywalką wpuszczaną w blat, WC najbliżej pionu, ale czy lepiej na ścianie ukośnej czy proponujecie również bidet?.
Czy lepiej może umywalka z pralką na ścianie 199 cm, czy może po drugiej stronie, z funkcjonalnego punktu widzenia jak myślicie gdzie najlepiej?
Z góry serdecznie dziękuję.

DSC01446.jpg

Edytowano przez hipopotam77 (zobacz historię edycji)

Moim zdaniem to umywalka z pralką na 199 - od drzwi pralka, umywalka, wc icon_smile.gif

to taka moja wizja. Ważne żeby przy WC było trochę miejsca icon_smile.gif Daleko jeszcze do remontu?

Gość stach
Coś długo zastanawiasz się nad tą łazienką icon_confused.gif Pewnie już ponad pół roku...
Ale cóż, takie decyzje podejmuje sie na wiele lat icon_smile.gif

Zatem daj znać na jaką wersję zdecydowaliście się ostatecznie i jak postępują prace:) Będziemy oczekiwać z niecierpliwością.

Czasem trudno podjąć decyzję co jest najlepszym rozwiązaniem, ale to już i tak lepsze od sytuacji, kiedy w ogóle nie wie się od czego zacząć. Rozumiem chęć stworzenia aranżacji we własnym zakresie (gdybym to była ja, to aż paliłabym się do zrobienia takiego projektu w cad'zie i pewno skończyłabym z kilkunastoma wersjami icon_lol.gif ), ale nie wszyscy mają do tego cierpliwość i smykałkę. Jeśli ktoś nie potrafi przez długi czas na nic się zdecydować, to znak że sytuacja go przerasta i trzeba oddać projekt w ręce profesjonalisty.

Oczywiście trudno nie zgodzić się z tym co piszesz,ale pamiętajmy też,że nie każdego stać na porady architekta wnętrz czy też dekoratora,więc warto robić stylizację we własnym zakresie.

Czasem zatrudnienie architekta to najprostsze rozwiązanie, moim zdaniem warto samemu pokombinować i urządzić pomieszczenie tak żeby było dobrze :D 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Zasypałam wczoraj wieczorem. W panice niemałej, jako że temperatura zaczęła spadać. Zrobiło się -6. Napiszcie proszę coś o maskowaniu listew . Mam rozłożony cały kram do malowania i nie wiem, jak to ugryźć.
    • Coś jak Dany Devito i Arnold Szwarceneger w jednym filmie.   No nie i jeszcze raz nie albo bliźniak (i możesz na danej działce o minimalnej powierzchni zabudowy postawić 2 domy bliźniaki) Np u mnie jest to 10arów. Albo dom z 2 lokalami i to nie musi być przyklejony haziel ani piętro.    Jeżeli nie ma problemów z finansowaniem to najprościej aby seniorzy postawili dom 2 lokalowy jako własny z niezależnymi licznikami do mediów i ogrzewaniem  a następnie dokonali podziału notarialnego zabudowanej już nieruchomości. Po dokonaniu podziału mogą przenieść własność jednego lokalu i przypisanej części działki na córkę. najtańsza będzie umowa dożywocia przeniesienie własności jest natychmiastowe i nie daje prawa do jakichkolwiek zachowków wobec rodziny lub ich wierzycieli w przyszłości. To samo rozwiązanie można zastosować w przypadku budowy 2 domów bliźniaków z tym że formalnie rodzice by je zbudowali.
    • Witam na przestrzeni miesiąca zawitać ma do mnie hydraulik w celu założenia w ,,surowym'' domu hydrauliki. Dom oczywiście ocieplony okna dwuszybowe. Na całym domu ma być podłogówka plus grzejniki w pokojach piec jaki biorę pod uwagę to pellet. I tu chciałbym prosić o wskazówki 1.jaki piec? 2.jakiej firmy? Zaznaczę, że miejsca w kotłowni jest dużo. 3.Chciałbym też zapytać jakie wymagania mogę mieć co do hydraulika? 4.Jak ma wyglądać instalacja, jaki osprzęt ma być zastosowany do takiej instalacji. 5.Co trzeba zastosować by móc ustawiać temperaturę w danych pomieszczeniach lub chociaż oddzielnie kondygnacje. 6.Rozważam założenie uzdatniacze wody zaraz za licznikiem aby woda była odkamieniona, i czy to dobry pomysł? 7.no i ogólne uwagi, spostrzeżenia i porady Z góry dziękuję i przepraszam za wszelkie błędy.  
    • Super przepis na wyhodowanie sobie wrogów w najbliższej rodzinie ....
    • Taki dom bliźniak, tylko jeden bliźniak większy od drugiego. Ogólnie, tak jak już tutaj ktoś stwierdził, dom z przybudówką, mówiąc krótko. Tylko ta przybudówka jest już w projekcie domu, pięknie pasuje do domu 'głównego'.   Rzeczywiście, autor wątku ma dziwne pytania jak na inwestycję z córką. Skoro przed rozpoczęciem budowy domu wielopokoleniowego myśli się o podziale działki, to naprawdę nie ma co się w to pakować. Domy wielorodzinne: nie i jeszcze raz nie. Skoro w planach jest podział działki, to trzeba dwa osobne domki stawiać. Tak pokazuje życie.  
  • Popularne tematy