Skocz do zawartości

Gorzkie żale


Recommended Posts

Piszę, bo złość okrutna codziennie mnie zalewa. Znaczy za każdym razem jak biorę prysznic i zalewa mi całą łazienkę. Sprawa poprawienia zabudowy wnęki prysznicowej, którą wykonał pan Piotr ciągnie się od ponad dwóch miesięcy. Wówczas słyszałem, że firma Glass... (to początek nazwy tej firmy) "stoi frontem do klienta" i jak będą jakieś problemy z wyciekającą wodą to temu zaradzimy. Miód malina, ale do zapłacenia całej umówionej kwoty.

Jestem zażenowany, że muszę/musiałem się tak prosić o wykonanie tego progu w łazience. Teraz już nie mam z tym problemu, bo pan Piotr zrzuca moje telefony, bądź ich nie odbiera. Inaczej jest ze wspólnikiem, który odbiera telefon, coś tam obiecuje i na jedno wychodzi... cisza.

Ostatni mój kontakt z p. Piotrem był przed Nowym Rokiem.

Wspólnik według ostatniej rozmowy kilka dni temu zażyczył 300 zł za wykonanie progu (powiedziałem, że mogę dać 200 zł), ale i tak nic konkretnego z tej rozmowy nie wniknęło, oprócz tego, że mam źle wykonany odpływ (jakby wcześniej tego nie widzieli).

I na przyszłość nie wierzcie jak ktoś mówi, że "stoi frontem do klienta". Obszar działania: Warszawa Białołęka.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
właściwie jeśli możesz bliżej nakreślić to do czego jest ci potrzebny ten próg , czy woda na podłodze w wykonanej kabinie zamiast spływać do kratki odpływowej wraca na łazienkę tak to rozumiem ?
druga sprawa zastanawiam się nad celowością brania tej samej ekipy nawet jeśli przyjdą to zrobią ci z łaski bo mieszkamy w polsce
a wszystkim będą opowiadali jaki im się problemowy klient trafił

myślę żę reklamacje w tym kraju nie są modne i gdy wrocą ci sami fachowcy to będą cię brali na zmęczenie materiału
a i jeszcze jedno czy to sama łazienka z tego ładnego projektu który zamieściłeś na forum
pozdrawiam
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Remontuje teraz dom i z łazienką tez miałam nie lada problem...krzywe fugi, plytki sie odklejaja..dramat...a winnego bynajmniej nie ma.



________________________________________________________________________________
_________________
dachy warszawa



a wiesz.

same płytki też są marnej jakości , ostatnio klient kupił opoczno na podłogę, daj spokój 2mm płytka od płytki
pierwszy gatunek..... tylko jak zacząłem się przyglądać to okazało się że grupa wymiarowa jest 4 i to normalne
kiedyś kalibracja dotyczyła tylko gresy a dziś stosują ją do terakoty
przy ułożeniu z jednej strony w linii z drugiej wychodzą zęby wiesz niby nic ale 2mm na 10 płytkach to już 2cm

ręce opadają
Link do komentarza
Cytat

Warto zapłacic za materiał więcej, aby unknąć tych "sensacji".



Taa ? A jak to zrobisz patrząc na kartonowe pudła towaru gotowego do odbioru ?
Moje płytki w korytarzu w cały świat - krzywe i w pionie i poziomie. Wyszło przy kładzeniu.
I co mam reklamować jak były kupowane w promocyjnej cenie w jednym z marketów ?
Jak się pytałem sprzedawcy dlaczego promocja to powiedział, że mają odpryski.( spoko bo sporo trzeba było przycinać )
O krzywiźnie mowy nie było..
Link do komentarza
Cytat

Dlatego jestem wrogiem kupowania w marketach.

Za jakis czas okaże się, że płytka nawet i z kolekcji, i nawet jest w produkcji...tylko na market puścili 1000 palet z innym wybarwieniem, bo komuś się testować kolorki zachciało, I nie dokupisz do tego nic.


Wybarwienia - kłopot, to fakt, ale jeszcze większy - minimalne niedokładności. Również tego doświadczyłem.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...