Skocz do zawartości

jak ozdobić sufit??


mirka1232

Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Zdobienie sufitów to głupota . Powiem więcej , trzeba mieć nierówno pod sufitem by to robić i jeszcze płacić za to . Sufit ma być niewidoczny . Zdobienia , to schlebianie tanim gustom i wyraz istniejących problemów emocjonalnych . To moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać , ale nie wykluczam że za chwilę będę miał inne icon_biggrin.gif .
Nowoczesne projektowanie to umiar i powściągliwość w serwowaniu takich i innych rodzajów zdobień , oczywista nie ma przymusu mieszkania nowocześnie . Ja wizytując mieszkania rodaków często nie mogę wyjść ze zdziwienia jak patrzę na tę mnogość detali zdobniczych , kolorów i wszelkich innych bibelotów , a jestem księdzem i wiele już widziałem . Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
A wracając do tematu ....
Podobają mi się sufity podwieszane ozdobione światełkami , także te pomalowane kontrastowo .
Ostatnio jeden z forumowiczów-wykonawców wklejał efekt swojej pracy , bardzo mi się spodobało .... dlatego pozwolę sobie skopiować foty , żeby zobrazować o co mi chodzi ....





Inne "przyozdabianie" sufitów jest według mnie zależne od stylu wnętrza - i gustu inwestorów .... a o gustach jak wiemy się nie dyskutuje icon_smile.gif

Link do komentarza
Ozdabiać-czy nie :to wszystko zależy od tego jakie funkcje pełnić ma pomieszczenie.Osobiście w domu -sufit powinien być "niwidoczny".Lokal użyteczności publicznej(knajpka, restauracja) -tu już można zaszaleć w zależności od gustu właściciela i wystroju wnętrza.Zdecydowanie ozdoby świetlne jakie pokazała Daga byłyby jaknajbardziej na miejscu icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Oczywiście że wszystko zależy od gustu inwestora . Podobno o gustach się nie dyskutuje - czyżby? . Ja myślę że jednak tak , ale za "plecami ". Czy isnieje pojęcie dobrego i złego gustu - tak , ale wiadomo że nie ma obowiązku stosowania tego pierwszego . Jednak uczyć się i doskonalić , zawsze trzeba i warto . Osobiście odradzam takich zdobień a w szczególności w małych pomieszczeniach . Moja opinia oczywiście dotyczy pomieszczeń mieszkalnych , nie restauracji , kościołów czy innych obiektów . Jestem fanem nowoczesnej architektury i nowoczesnego wystroju wnętrz . Dlatego też myślę że nawet te obrazki prezentowane przez daqqulka są dość pretensjonalne i stanowią przykład nieco przebrzmiałej elegancji .
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Podwieszane sufity z odpowiednio dobranym oświetleniem dodaje naprawdę fajnego klimatu do pomieszczenia.
Nikt nie jest w stanie podać dokładnej ceny. Wszystko zależy od powierzchni sufitu, rodzaju zamontowanego oświetlenia i od tego czy jesteś w stanie sam to wszystko wykonać czy musisz to komuś zlecić.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...