Skocz do zawartości

Koszt robocizny


Recommended Posts

Cytat

Dzisiaj dekarze zaproponowali mi takie ceny:

- położenie więźby 25 zł m2
- deskowanie 13 zł m2
- położenie dachówki 38 m2

myślicie, że to konkurencyjne ceny ?



ciężko odpowiedzieć na to pytanie, bez podania informacji jaki to dach i jaki region....
ja pod koniec 2009 za prosty dwuspadowy dach placilem
- wiezba - 14/m2
- krycie dachowka+orynnowanie 36/m2
Link do komentarza
Cytat

Dzisiaj dekarze zaproponowali mi takie ceny:

- położenie więźby 25 zł m2
- deskowanie 13 zł m2
- położenie dachówki 38 m2

myślicie, że to konkurencyjne ceny ?



Hej,ja kwiecien 2010 roku za kopertowy 260m2 + 11 okien dachowych +oblozenie kominow struktonitem + obrobki blacharskie + orynnowanie + lacznie z cala wiezba ale bez pelnego deskowania 65zl/m2 Pomorze srodkowe-znana,dobra,szybka ekipa...
Link do komentarza
A czy 22 tys.za robociznę- od podmurówki (bez fundamentów-bo juz są), postropy, więźbę i dach na gotowo stan surowy otwarty dla domu 130 m2 w niewielkim miasteczku/ wsi woj. lubelskie to dobra cena??? Czy szukac dalej...??
Proszę o opinie... Dom b. prosty w konstrukcji-niczym stodoła:)

Cytat

Hej,ja kwiecien 2010 roku za kopertowy 260m2 + 11 okien dachowych +oblozenie kominow struktonitem + obrobki blacharskie + orynnowanie + lacznie z cala wiezba ale bez pelnego deskowania 65zl/m2 Pomorze srodkowe-znana,dobra,szybka ekipa...


Link do komentarza
Cytat

A czy 22 tys.za robociznę- od podmurówki (bez fundamentów-bo juz są), postropy, więźbę i dach na gotowo stan surowy otwarty dla domu 130 m2 w niewielkim miasteczku/ wsi woj. lubelskie to dobra cena??? Czy szukac dalej...??
Proszę o opinie... Dom b. prosty w konstrukcji-niczym stodoła:)



To jest dobra cena ..... koniecznie sprawdź ekipę . Poproś o kontakt do ludzi u których budowali , pojedź tam, pogadaj z inwestorami . Poszukaj w necie - wpisz nazwę firmy , nazwisko i szukaj informacji i opinii , także na forach budowlanych (BD, Murator).
Umowę przeczytaj dokładnie dwa razy ... umowa musi być sporządzona szczegółowo .
Link do komentarza
Cytat

ciężko odpowiedzieć na to pytanie, bez podania informacji jaki to dach i jaki region....
ja pod koniec 2009 za prosty dwuspadowy dach placilem
- wiezba - 14/m2
- krycie dachowka+orynnowanie 36/m2




Aktualizuje dane icon_smile.gif

Dzisiaj dekarze zaproponowali mi takie ceny:

- położenie więźby 25 zł m2
- deskowanie 13 zł m2
- położenie dachówki 38 m2

- dach 4 spadowy 240 m2
- region wielkopolska
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...