Skocz do zawartości

schody drewniane


Recommended Posts

Witam wszystkich. szukam porady na temat budowy schodów drewnianych dwubiegowych ze spoczynkiem. Buduje je z gotowej wangi 2700/30/45 wyciąłem zęby pod stopnie imam problem czy mogę wangi oprzeć z jednej strony o strop a z drugiej o scianę na sztywno boję się że drewno może zapracować i bardzo napierać na ścianę na wysokości spoczynku. koniec wangi jest połączony kawałkiem poziomej wangi która jest pod spoczynkiem. drugi bieg idzie od ściany pod spoczynkiem i w dół. proszę o poradę.
jestem laikiem więc może napisałem dość niezrozumiale proszę mi wybaczyć
Link do komentarza
Cytat

Witam wszystkich. szukam porady na temat budowy schodów drewnianych dwubiegowych ze spoczynkiem. Buduje je z gotowej wangi 2700/30/45 wyciąłem zęby pod stopnie imam problem czy mogę wangi oprzeć z jednej strony o strop a z drugiej o scianę na sztywno boję się że drewno może zapracować i bardzo napierać na ścianę na wysokości spoczynku. koniec wangi jest połączony kawałkiem poziomej wangi która jest pod spoczynkiem. drugi bieg idzie od ściany pod spoczynkiem i w dół. proszę o poradę.
jestem laikiem więc może napisałem dość niezrozumiale proszę mi wybaczyć




Jeśli ta ścianka pod spocznikiem nie jest lichą działówką, to możesz spokojnie oprzeć wangi na niej.
Mam nadzieję że wangi są wysuszone i nie nie ,,przejechałeś" z zębami(na stopnie) za połowę.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...