Skocz do zawartości

lampa do kuchni


omeggo

Recommended Posts

no ale zupełnie nie wiem czego oczekujesz?
w jakim stylu jest kuchnia? nowoczesnym czy tradycyjnym?
jaka to ma być lampa: okrągła, kwadraciak, pojedyncza czy kilka?

Ta mi się podoba ... ciekawa ... icon_smile.gif

Brak obrazka


znalazłam w google taką stronkę .... całkiem znośne ceny mają ....
http://www.apdmarket.pl/cat/lampy-wiszace/89_62

no i koniecznie zajrzyj na allegro ...
http://allegro.pl/lampy-sufitowe-49848
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
współczuje, ja mam świra na punkcie lamp i jak wchodzę do sklepu - mam swój ulubiony - to oczu nie mogę oderwać: kubate, zbudowane jak origami, kryształowe jak sople lodu, powywijane, kolorowe:

Brak obrazka
Brak obrazka
Brak obrazka
Brak obrazka

I na koniec, choć wiem, że się nie przyda, ale nie mogę się powstrzymać, żeby nie zamieścić, to moje ulubione:
Brak obrazka
Brak obrazka
Brak obrazka
Link do komentarza
Cytat

Dzulka..ta pierwsza - a la żarówki, też niczego sobie. Gdzie Ty to wszystko znajdujesz? A ta stojąca biała...ekstra! choć preferowałabym ciemniejszy kolor:)



a masie nosa do takich spraw:) a tak na poważnie, to swojego czasu kiedyś sporo nachodziłam się po sklepach w mieście i nic nie mogłam znaleźć dla siebie. Zaczęłam szukać w internecie, w gazetach z aranżacjami - i tamtymi lampani z któregoś numeru się zachwyciłam, szybko zgoogle'owałam firmę, okazało się, że na drugi końcu miasta mam to cudo. I tak sentyment pozostał:P

Teraz jeżdżę sobie tam od czasu, do czasu, przy okazji robienia zakupów w pobliskim supermarkecie i wzdycham do nowych kolekcji.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 5 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Myslę, że warto poszukać takiej lampy z kilkoma kierunkami padania światła (z np 3 żarówkami). Jedna żaróka oświetli Ci tylko centrum kuchni.



To fajny pomysł, tylko jak ja kiedyś taką miałam, to trochę drażniła mnie konieczność przekręcania w kółko kloszy, ale ogólnie to się w kuchni sprawdza ok. Podobnie jak np lampki podszafkowe - takie montowane pod szafką, nad blatem - dla mnie super, choć nie oświetla całej kuchni, a właśnie blat.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...