Skocz do zawartości

Co zamiast papy na lepiku w piwnicy bez wylewki


Recommended Posts

Z roznych powodow nie chce izolowac termicznie i dawac wylewki na podloge w piwnicy. Chcialbym zrobic hydroizolacje i w planie mam 2 x papa na lepiku.

Jednak powierzchnia bedzie bardzo nie rowna (nie zalezy mi na tym by byly poziomy ale by bylo w miare gladko) i kladac gumoleum na tym bedzie zle sie chodzilo.

Czy macie jakies propozycje czym zaizolowac podloge betonowa na gruncie procz papy na lepiku by byla to w miare gladka powierzchnia?
Link do komentarza
Cytat

[...]

Jednak powierzchnia bedzie bardzo nie rowna (nie zalezy mi na tym by byly poziomy ale by bylo w miare gladko) i kladac gumoleum na tym bedzie zle sie chodzilo.

[...]


To gumoleum prosto na papie icon_eek.gif
Nie zamierzasz dać wylewki na papę?
Ta wylewka odizoluje śmierdzącą papę zalepikowaną od atmosfery piwnicznej i wyrówna podłoże pod gumoleum...
Link do komentarza
Cytat

Dlaczego wylewka jest konieczna? Ja nie widze tutaj zadnego logicznego zastosowania i koniecznosci zwlaszcza, ze piwnica nie bedzie uzytkowana. Jedynie piec gazowy i spizarnia czyli sporadycznie. Zadnego garazu itp.

Czy nie ma nic innego oprocz folii i papy na lepiku do hydroizolacji?



w/g mnie ani to hydroizalacja, ani toto przyjemne, ani treściwe, ani skuteczne.......
Papa na lepiku - nawet jeśli tylko to ma być - dobrze jednak byłoby ją docisnąć.
Choćby wylewką...........
Będzie porządniej, pewniej i naprawę miło
Resztę możesz nawet pomalować farbą do betonu jeśli Ci to tylko wystarczy..... (będzie dobre do zamiatania i przetarcia szmatą albo mopem)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...