Skocz do zawartości

Ocieplenie poddasya mieszkalnego


Recommended Posts

Witam,
Panie Andrzeju proszę o pomoc ponieważ niedawno kupiłem nowe mieszkanie ze skosami, przyszła zima i zaczęły się problemy, a mianowicie przypuszczam iż zle jest ocieplony dach i zalewa mi ścianę oraz skos.
Więcej będzie Pan wiedział i widział jak dołączę zdjęcia.
Kontaktowałem się z deweloperem i on przysłał pana niby kierownika, pan kierownik oznajmił mi iz porostu musza wyciąć około 20cm regipsu i poupycha tam watę.
Proszę o jakieś wskazówki i sugestie do tej sprawy, na meila zima63@wp.pl




DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Jeżeli jest to ściana zewnętrzna to widać ewidentnie, że brak uszczelnienia między krokwią (dachem),a ścianą.
Gdy zaczęła się zima i wiatr zawiewa pojawia się tzw zamróz - czyli wilgoć przedostaje się do wewnątrz. Może to być także nieprawidłowo pokrycie dachowe, brak membrany wiatroszczelnej i ocieplenia poddasza.
Link do komentarza
Cytat

Jeżeli jest to ściana zewnętrzna to widać ewidentnie, że brak uszczelnienia między krokwią (dachem),a ścianą.
Gdy zaczęła się zima i wiatr zawiewa pojawia się tzw zamróz - czyli wilgoć przedostaje się do wewnątrz. Może to być także nieprawidłowo pokrycie dachowe, brak membrany wiatroszczelnej i ocieplenia poddasza.


Dziekuje za odpowiedz , mam jednak pytanie nie bardzo sie znam i nie wiem czego mam wymagac albo raczej oczekiwac od dewelopera , czy mam oczekiwac zdjecia dachówki i ocieplania dachu od zewnątrz czy zgodzic sie na ocieplenie od wewnątrz tak jak proponuje deweloper. Tylko na moj gust to jak jest tam taka wilogc to jak nawet jest tam jakies ocieplenie to ono nie bedzie spełniało swojego przeznaczenia.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...