Skocz do zawartości

Jedzie ktoś może na Budmę do Poznania?


Recommended Posts

W zasadzie targi nie są dla pojedynczych inwestorów, tylko dla przedsiębiorców – temu są podporządkowane.

Z różnych powodów obsada stoisk wystawców, bardzo często nie jest kompetentna.

Jednak targi stanowią jedyna okazję do „oglądnięcia” i dotknięcia interesujących nas „eksponatów” w jednym miejscu.

Niewątpliwą atrakcją i źródłem wiedzy, są towarzyszące targom wykłady (prelekcje, prezentacje) – niestety wiele z nich jest „zamknięte” (wstęp za zaproszeniami) lub nawet płatne.

Polecam tegoroczne „FORUM BUDOWNICTWA ENERGOOSZCZĘDNEGO i PASYWNEGO” 13-14.01.2011 pawilon 15, Sala Kongresowa – szczegółowy program na stronie: http://www.budma.pl/pl/program/miedzynarod...ctwa_pasywnego/

Warto przed wyjazdem sprawdzić, jakie wykłady mogą nas zainteresować i spróbować się na nie „załapać”.


Ps. Piszę to na podstawie własnych doświadczeń, jako wieloletni i nagrodzony Złotym Medalem MTP wystawca na SALMED, oraz jako „widz” BUDMA.
Link do komentarza
Cytat

W zasadzie targi nie są dla pojedynczych inwestorów, tylko dla przedsiębiorców – temu są podporządkowane.

Z różnych powodów obsada stoisk wystawców, bardzo często nie jest kompetentna.

Jednak targi stanowią jedyna okazję do „oglądnięcia” i dotknięcia interesujących nas „eksponatów” w jednym miejscu.

Niewątpliwą atrakcją i źródłem wiedzy, są towarzyszące targom wykłady (prelekcje, prezentacje) – niestety wiele z nich jest „zamknięte” (wstęp za zaproszeniami) lub nawet płatne.

Polecam tegoroczne „FORUM BUDOWNICTWA ENERGOOSZCZĘDNEGO i PASYWNEGO” 13-14.01.2011 pawilon 15, Sala Kongresowa – szczegółowy program na stronie: http://www.budma.pl/pl/program/miedzynarod...ctwa_pasywnego/

Warto przed wyjazdem sprawdzić, jakie wykłady mogą nas zainteresować i spróbować się na nie „załapać”.


Ps. Piszę to na podstawie własnych doświadczeń, jako wieloletni i nagrodzony Złotym Medalem MTP wystawca na SALMED, oraz jako „widz” BUDMA.



Definicja prawie kompletna, jeżdżę z racji wykonywanego zawodu od 11 lat. Każdy znajdzie coś dla siebie jeśli wie czego szuka. Jeden dzień to faktycznie za mało a jedynie okazja do przebiegnięcia się po pawilonach.

Konferencje to dobry pomysł, dają inne światło na te same tematy:) Teraz na arenę wkroczyła energooszczędność, więc z roku na rok będzie to coraz bardziej dominujący temat. Za rok będą targi INSTALACJE - to dopiero będzie pole do popisu dla zwolenników odnawialnych źródeł energii.

Warto pojechać na Budmę chociaż jeden raz - to fakt.

Ja właśnie wróciłem dzisiaj wieczorem.
Link do komentarza
byłem dzisiaj
- od 9 do 15 - zupełnie wystarcza
- wielu wystawców po dwóch dniach targów jest już bardzo zmęczonych - poznać to po oddechu, ostro poimprezowali
- kiedyś sam się wystawiałem (w latach 90-tych) i wtedy targi były bardziej poważnie traktowane przez wystawców
- podoba mi się, że połączono już niektóre pawilony ze sobą, nie trzeba już wychodzić na dwór, może kiedyś będzie tak jak we Franfurcie, że między pawilonami powstaną ruchome chodniki
- przy budynku pasywnym można było uczestniczyć w pokazach murowania z porothermu na zaprawę z pianki PU, były też prezentacje rekuperatorów, systemów zabezpieczeń
- w sumie warto było pojechać i zobaczyć m.in. atrakcyjne hostessy "Budujemy Dom"
Link do komentarza
Cytat

- w sumie warto było pojechać i zobaczyć m.in. atrakcyjne hostessy "Budujemy Dom"



Warto zajrzeć do naszego stoiska (pawilon 7A, na stoisku 57) również, aby bezpłatnie otrzymać najnowsze wydanie Informatora "Stan Surowy Zamknięty 2011", ewentualnie kupić miesięcznik "Budujemy Dom" w atrakcyjnej cenie.

Moim zdaniem inwestor indywidualny może znaleźć dużo informacji dla siebie. W jednym pawilonie można porównać np. dostępne materiały na dach, czy "organoleptycznie" porównać czym różni się deska kompozytowa od naturalnej.

Tegoroczna Budma robi wrażenie przepychem i nie zauważyłem śladu po niedawnym kryzysie ekonomicznym.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik

P.S. Pozdrawiam Pana Andrzeja Wilhelmi (Witand), którego udało mi się poznać osobiście.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...