Skocz do zawartości

media


bladsen

Recommended Posts

Gość arturo72
Cytat

jak dlugo trwa podlaczenie mediow do miejca docelowego na dzialce mam tu na mysli sam prad i wode i jakie to sa koszty?


Każdy przypadek jest inny.Ja dostałem warunki i podpisałem umowę na prąd w listopadzie,podłączenie ma być zrobione do marca,za 17kW-2tys.zł,wodę od razu po wykonaniu projektu przyłącza.Woda i prąd w granicy działki.
Link do komentarza
acha czyli mam rozumiec ze na wsi to trwa dluzej niz w miescie:)
ale ten prad tez podciagaja tylko do granic dzialki czy do skrzynki na terenie twojej dzialki i jak to pozniej wyglada ,ze sam na swoj koszt ciagniesz go dalej do miejsca docelowego gdzie bedziesz mial licznik czy jak?
a woda za darmo czy tez trzeba cos bulic?
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

acha czyli mam rozumiec ze na wsi to trwa dluzej niz w miescie:)
ale ten prad tez podciagaja tylko do granic dzialki czy do skrzynki na terenie twojej dzialki i jak to pozniej wyglada ,ze sam na swoj koszt ciagniesz go dalej do miejsca docelowego gdzie bedziesz mial licznik czy jak?
a woda za darmo czy tez trzeba cos bulic?


Prąd podłączają przed działką,w moim przypadku jest to słup przy granicy,tam będzie skrzynka,ze słupa do rozdzielki na działce ciągnę ja na własną rękę.Woda,za projekt płacisz,za podłączenie na działkę płacisz.Ile to narazie nie wiem ale w moim przypadku nie będzie to duży koszt,wodociąg w drodze icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...