Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
jaimojlolo

fajny i ciekawy pokój

Recommended Posts

Witam! Mam jeden duzy pokoj ktory jednoczesnie jest moją sypialnią i salonemi chcialbym go jakos fajnie nie tyle co wystroic czy wydekorowac ale wrzucic jakies plakaty gadzety itp. Moje pytanie jest następujące: Czy znacie moze jakies stronki z galeriami fajnych, kreatywnych, nietuzinkowych pokoi ? Takich jakie nastolatkowie mają w filmach. Niektoryz maj wiele fajnzch rzeczy w tych pokojach.

jak 15 to podobaja ci sie inne rzeczy niż 18-19latkowi, szczególnie jak tym nastolatkiem jest kobieta.
toaletka7-300x300.jpg
Brak obrazka
6.jpg
shabby-chic-girls-room.jpg

jimt - padłam ... icon_lol.gif

jaimojlolo - wpisz sobie w grafice google "pokój dzienny" .... wszystko znajdziesz ...

Ewentualnie możesz pomyśleć o czymś w drewnie. Ten zestaw wygląda ciekawie:

Brak obrazka

Oczywiście łóżko byś sobie inne dobrał, do tego jakaś ciekawa fototapeta i będziesz miał świetny pokój na długie lata.

Ja mam w przedpokoju czarny sufit a ścianę czerwoną icon_biggrin.gif Wykładzina metaliczna typu blacha ryftowana i czarne szafki na buty. Taki pseudo industrialny styl.

I nie wydaje Ci się,że w pokoju jest za ciemno? Połączenie czarnego i czerwieni to naprawdę bardzo odważna kompozycja. Możesz wstawić zdjęcie,jestem ciekawy jak to wygląda.

To nie pokój tylko kuchnia, ma duże okna i oświetlenie(sufit -wielka świetlówka, dwa małe halogeny pod szafkami po obu stronach). Srebrne blaty, szafki i żaluzje odbijaja światło. pomieszczenie jest bardzo wysokie -3,20 i nie jest ciemno lub ponuro.
Zdjecia mam bardzo słabej jakości.

Te meble może są przeznaczone do pokoju nastolatka ale jak dla mnie to są za jasne, za dużo szuflad, nic szczególnego i za nudno. W pokoju nastolatka powinno być ciekawie, kolorowo, powinno coś się dziać. Ja bym wybrała meble ciemniejsze, fajny wygodny fotel/kanapę. Fajnym akcentem jest ściana z cegły, pozostałe ściany szare, metal, czarno-białe zdjęcia, taki styl New Yorku, miejski, a tym samym młodzieżowy. icon_biggrin.gif

Jak dla mnie to nic innego jak fajne,zwykłe mebelki które można kupić do każdego pokoju,oczywiście dla dziecka. Ze swojej strony polecam nasze meble orientalne,które naprawde prezentują się znakomicie. Przykładowe zdjęcia można znaleźć na naszej stronie Magia-Orientu.com.

czerwony kolor podoba mi się we wnętrzu dla nastolatka , nadaje charakter wnętrzu.... kilka inspiracji:

Brak obrazka

Brak obrazka

KqVUUubCVLNpmfdHcB.jpg

Brak obrazka

phxv1hyvBr9h24BAyB.jpg

a ja myślę, że pokój dla 19-latka i w dodatku faceta nie może być taki banalny.....mnie osobiście podobałoby się to:
4234234234.jpg

lub to:
Brak obrazka

Te półki jakoś mi nie pasują i sam kolor mebli,cały pokój prezentowałby się tak "szaro". Bardzo fajnie natomiast prezentują się czerwone dodatki oraz szablony malarskie na ścianach w pokoju,super sprawa. A może meble w stylu orientalnym? Co o tym sądzicie?

Cytat

A może meble w stylu orientalnym? Co o tym sądzicie?

a jaki to jest styl orientalny?? Mnie się wydawało, że drugie moje zdjęcie takowy właśnie przedstawia icon_biggrin.gif

Cytat

a jaki to jest styl orientalny?? Mnie się wydawało, że drugie moje zdjęcie takowy właśnie przedstawia icon_biggrin.gif

pacz jak to się człek może pomylić ... icon_lol.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• No dokładnie o to mi chodziło. Poza tym Heniu My jesteśmy starzy i bliżej mamy niż dalej do jasnego końca, chodzi mi o młode pokolenie którego ewentualne małżeństwo dotyczy że w chwili obecnej postęp i zmiany w życiu codziennym i obyczajowym spowodowały że średniowieczno kościelne poglądy. Kościół nie włożył minimum wysiłku do ich dostosowania do współczesnego systemu wartości.  po prostu się nie sprawdzają bo owszem w 1 kolejności powinny one być przestrzegane przez małżonków wzajemnie wobec siebie. Ale po kilku latach dochodzą do wniosku ze to nie ma sensu ale co ludzie i rodzice powiedzą? Jestem za niezależnością finansową i dobrowolnym byciem w związku a nie wspomaganie się imperatywami moralnymi które są przestarzale i większość udaje że są dla nich ważne i udaje że ich przestrzega. 
    • Użyj czarnej foli budowlanej, część jej wywiń na ścianę powyżej poziomu chudziaka a reszta foli na gruncie, folię daj podwójnie.
    • Mi też sie tak wydaje. Podejrzewam, że pierwotnie robiony był z opcją kominka w domu. Z kominka zrezygnowano więc pewnie nie robili wkładu. Jak tak czytam w internetach to prawdopodobnie zgodnie ze sztuką komin powinien być zrobiony jak na foto w załączniku. U mnie jest ta część gdzie jest ocynkowana rura od pieca, a w tej drugiej części nie ma takiej rury jak na foto tylko ta pcv o dużo mniejszej średnicy niż sam otwór. 
    • W zasadzie z fotek widać że to pustak od komina systemowego a nie typowy wentylacyjny, bo pustak wentylacyjny jest tańszy od pustaka kominowego. Nie rozumiem dlaczego został wymurowany bez wkładu, bo kominy systemowe stawia się odcinkami kompletne. Oczywiście można w razie potrzeby wstawić wkład, ale na chwile obecna jest to typowy kanał wentylacyjny.
    • A to akurat prawda, z tym sie zgodzę że prawo daje więcej korzyści i zezwalających na wolne związki. Znam osobę - kobietę która ma czwórkę dzieci i żyje w związku ale bez ślubu i z wszelakiego socjalu czerpie na 100%, gdyby miała ślub socjal by się urwał.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...