Skocz do zawartości

fajny i ciekawy pokój


Recommended Posts

Witam! Mam jeden duzy pokoj ktory jednoczesnie jest moją sypialnią i salonemi chcialbym go jakos fajnie nie tyle co wystroic czy wydekorowac ale wrzucic jakies plakaty gadzety itp. Moje pytanie jest następujące: Czy znacie moze jakies stronki z galeriami fajnych, kreatywnych, nietuzinkowych pokoi ? Takich jakie nastolatkowie mają w filmach. Niektoryz maj wiele fajnzch rzeczy w tych pokojach.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
To nie pokój tylko kuchnia, ma duże okna i oświetlenie(sufit -wielka świetlówka, dwa małe halogeny pod szafkami po obu stronach). Srebrne blaty, szafki i żaluzje odbijaja światło. pomieszczenie jest bardzo wysokie -3,20 i nie jest ciemno lub ponuro.
Zdjecia mam bardzo słabej jakości.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Te meble może są przeznaczone do pokoju nastolatka ale jak dla mnie to są za jasne, za dużo szuflad, nic szczególnego i za nudno. W pokoju nastolatka powinno być ciekawie, kolorowo, powinno coś się dziać. Ja bym wybrała meble ciemniejsze, fajny wygodny fotel/kanapę. Fajnym akcentem jest ściana z cegły, pozostałe ściany szare, metal, czarno-białe zdjęcia, taki styl New Yorku, miejski, a tym samym młodzieżowy. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...