Skocz do zawartości

reku z RZESZOWA


vega1

Recommended Posts

Cytat

pomyliłem linki. Już jest właściwy. Tu jest wkład właściwy. Tyle tylko że znowu brak by-passu. A to już raczej dyskwalifikuje.


Dlaczego ma Pan tywenta kupować? Wyślę Panu za darmo. Mam z demontażu... tak głośno pracowały. Pan wie ile kosztuje szwedzki wymiennik hetexa i dwa wentylatory EBM DC? WYKONANIE ! Jak zobaczyłem kołnierz wentylatora do obudowy centrali przykręcony 2.5 cm blachowkrętem - po drugiej stronie ów blachowkręt był zagięty, by się nie odkręcał, jak zobaczyłem gąbkę, zamiast uszczelek i prowadnic trzymającą kasetę, o reszcie już nie będę wspominał.
Jak Pan myśli, dlaczego rekuperatory z tywenty produkowane ( chyba) 10 lat - nie zrobiły nawet minimalnej kariery? Dlaczego Pan o nich nie słyszał?
Link do komentarza
Cytat

Dlaczego ma Pan tywenta kupować? Wyślę Panu za darmo. Mam z demontażu... tak głośno pracowały. Pan wie ile kosztuje szwedzki wymiennik hetexa i dwa wentylatory EBM DC? WYKONANIE ! Jak zobaczyłem kołnierz wentylatora do obudowy centrali przykręcony 2.5 cm blachowkrętem - po drugiej stronie ów blachowkręt był zagięty, by się nie odkręcał, jak zobaczyłem gąbkę, zamiast uszczelek i prowadnic trzymającą kasetę, o reszcie już nie będę wspominał.
Jak Pan myśli, dlaczego rekuperatory z tywenty produkowane ( chyba) 10 lat - nie zrobiły nawet minimalnej kariery? Dlaczego Pan o nich nie słyszał?



bo to produkcja dla wyższych sfer? Produkt skrajnie ekskluzywny? hiehiehie
Link do komentarza
Cytat

Dlaczego ma Pan tywenta kupować? Wyślę Panu za darmo. Mam z demontażu... tak głośno pracowały. Pan wie ile kosztuje szwedzki wymiennik hetexa i dwa wentylatory EBM DC? WYKONANIE ! Jak zobaczyłem kołnierz wentylatora do obudowy centrali przykręcony 2.5 cm blachowkrętem - po drugiej stronie ów blachowkręt był zagięty, by się nie odkręcał, jak zobaczyłem gąbkę, zamiast uszczelek i prowadnic trzymającą kasetę, o reszcie już nie będę wspominał.
Jak Pan myśli, dlaczego rekuperatory z tywenty produkowane ( chyba) 10 lat - nie zrobiły nawet minimalnej kariery? Dlaczego Pan o nich nie słyszał?


panie Tomaszu. Bardo pana proszę o podanie mi linka do dobrej wg. pana centrali went. Czy jest taka która odpowiada pańskim wygórowanym kryteriom oceny?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...