Skocz do zawartości

[...] Polska - OSZUŚCI !!!


Recommended Posts

Witam, chciałbym przestrzec Was - potencjalnych klientów przed firmą [nazwa firmy usunięta przez administratora forum] reprezentowaną przez pana [nazwisko usunięte przez administratora forum] z siedzibą w Łodzi. Otóż jest kwestia tego typu, iż firma ta zapewniała mnie o doskonałym wykonaniu posadzek przemysłowych, epoksydowych etc. Niestety jako ich Klient jestem maksymalnie rozgoryczony całą sytuacją i dlatego też o tym piszę, abyście sami zaoszczędzili sobie zbędnych nerw i straconej gotówki jeśli macie zamiar korzystać z ich daremnych usług. [nazwa firmy usunięta przez administratora forum], zapewniło mnie o wykonaniu posadzki w przeciągu 1 miesiąca od momentu wpłaty (tu powiem, że nie małej kwoty). Dostali kase w sierpniu 2010, a do dzisiaj czyli stycznia 2011 r. NIC NIE JEST ZROBIONE !! Mało tego - po tym jak zażądałem zwrotu gotówki dostałem od nich informację, że oni zrobią to jak będzie ciepło. Gdzie tu logika ?! W czym przeszkadza wykonanie posadzki w ogrzewanych pomieszczeniach ?? Jedyne co mogę o nich powiedzieć, to że to oszuści, tak więc przestrzegam Was przed firmą [nazwa firmy usunięta przez administratora forum]. !!
Jeżeli też czujecie się oszukani przez ta firmę podaję do siebie nr tel. 798 828 039
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...