Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Kafelki z komputerowym nadrukiem - kuchnia


Recommended Posts

 • 1 miesiąc temu...
 • 5 miesiące temu...
Cytat

Drugie szalenie mi się podobają icon_smile.gif ale fakt, jak długo trzyma się taki nadruk? nie zmywa się, nie wyciera?
Takie nadruki nanoszone są na płytki przed wypalaniem . Trwałość nadruku jest identyczna jak trwałość wzorów na listwach czy dekorach.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

fajne te płytki, jeżeli tylko nadruki są tak trwałe jak piszecie to widzę nową jakość w kuchni
Ja bym poszła nawet krok dalej. Każdy klient powinien mieć możliwość zamówienia sobie płytek z dowolnie wybranym przez siebie zdjęciem. Czy do kuchni czy do łazienki icon_smile.gif
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 2 tygodnie temu...
Cytat

Takie nadruki nanoszone są na płytki przed wypalaniem . Trwałość nadruku jest identyczna jak trwałość wzorów na listwach czy dekorach.Cytat

Ja bym poszła nawet krok dalej. Każdy klient powinien mieć możliwość zamówienia sobie płytek z dowolnie wybranym przez siebie zdjęciem. Czy do kuchni czy do łazienki icon_smile.gifW takim razie jest to idealne dekoracja - piękna, oryginalna i trwała... pytanie tylko jak to się porównuje cenowo, bo nie ma co się czarować - kasa zawsze odgrywa ważną rolę.
Z tymi dowolnie wybranymi zdjęciami to też idealny pomysł. Ja to nawet częściej niż projektowaniem w cad decorze spędzam czas na robieniu grafik w photoshopie, więc gdybym mogła połączyć te moje dwa zainteresowania i w przyszłości zrobić grafikę i uwiecznić ją w kuchni czy łazience... suuuuper. icon_biggrin.gif
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 3 miesiące temu...
Cytat

Ja bym poszła nawet krok dalej. Każdy klient powinien mieć możliwość zamówienia sobie płytek z dowolnie wybranym przez siebie zdjęciem. Czy do kuchni czy do łazienki icon_smile.gifZnając życie i rozwój techniki, w najbliższym czasie pewnie będzie można tak robić icon_smile.gif.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 1 miesiąc temu...
Cytat

Takie nadruki nanoszone są na płytki przed wypalaniem . Trwałość nadruku jest identyczna jak trwałość wzorów na listwach czy dekorach.Gdzie można zamówić płytki w tej technologii? Bo szukam, ale wszędzie znajduję tylko z nadrukiem nanoszonym na gotowej płytce :( i wraca pytanie o trwałość takiego nadruku.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam mały wywiad i wygląda na to, że na zamówienie (z własnym motywem) można zrobić tylko płytki z nadrukiem na szkliwie i zabezpieczonym taką specjalną powłoką polimerową. Natomiast zdobione przed wypalaniem/szkliwieniem mogą być tylko gotowe kolekcje.

Taki nadruk jest trwały pod warunkiem, że będzie dobrze trzymał się powierzchni płytki. Dlatego należy wybierać te firmy, które drukują na własnych, sprawdzonych płytkach, a nie na płytkach dostarczonych przez klienta, bo wtedy nie ma pewności, czy nadruk nie zacznie się złuszczać.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Gość Grzegorz
   Najważniejsza jest wiedza. Aktualnie sam projektuję i wykonuje własną instalację. Zapoznanie się z normami, przepisami i poradnikami zajęło mi popołudnia około miesiąca. Jest sporo informacji w sieci i cenię sobie te, które podają uzasadnienie danej zasady projektowania i wykonania. Mam spore zastrzeżenia do fachowców, nawet z dużym stażem, którzy mają własny zestaw zasad, bo ja tak robię i nie ma z tym problemów. Na YT jest sporo filmików, na których fachowcy przeprowadzają ocenę wykonania i czynią to z błędami lub znacznym przewymiarowaniem. Inwestor nie ma możliwości oceny czy instalacja jest przeprowadzona prawidłowo i optymalnie kosztowo. Tylko popularyzowanie wiedzy i standardów coś poprawi. To nie jest wiedza tajemna, którą posiadają tylko firmy z wieloletnim doświadczeniem. One wykonają pracę szybciej, ale nie koniecznie taniej.
  • Klimatyzacja i hydrofor na pewno zwiększa zużycie. Warto wykonać proste obliczenie w celu rocznego zużycia. Oszacuj ilość godzin ile będzie pracować dane urządzenie poprzez i pomnóż je razy jego moc - wyjdzie Ci zużycie energii w roku. Załóżmy klimatyzator przez 3 miesiące po 8 h - masz 480 h. Jeżeli klima ma mieć np 5 kW. Mnożysz czas przez moc i masz wynik. W tym przypadku 480 h * 5 kW daje 2400 kWh ekstra. Pamiętaj że musisz wyprodukować więcej energii niż zużyjesz, bo bezpośrednio "zjesz" 20 do max 50%, a reszte pobierzesz po odjęciu 20% z opustu. Tutaj znajdziesz ile rocznie możesz osiągnąć, podobna instalacja 5,12 kWp https://krksolar.pl/efektywnosc-paneli-fotowoltaicznych-jak-pracowala-instalacja-w-2020r/
  • Chyba to proste, że mamy powietrze w przegrodzie. Po jednej stronie przegrody jest ciepło - po drugiej zimno. Przewodność zimna powietrza jest mała, ale male części tego powietrza nagrzewają się i przemieszczają w kierunku zimnych (podobnie, jak w powietrzu na ziemi tworzy się wiatr dzięki rożnicy temperatur). Oczywiście tu nie ma takich gwałtownych ruchow, bo nie ma dużych mas powietrza zimnego i ciepłego, ani dużych odległości - ale ruch się wytwarza. Natomiast gdy to powietrze  (gaz) jest w postaci izolowanych baniek - nie ma mozliwości poruszania się i dzięki temu nie ma mozliwości szybkiego oddawania ciepła do strefy zimnej i wypychania zimnego powietrza ze strefy zimnej do ciepłej. Oczywiście ta izolacja wokół baniek też nie może byc zbyt dobrym przewodnikiem ciepła - więc wespół w zespół - bilans jest korzystniejszy, kiedy powietrze (gaz) jest w postaci izolowanych baniek - niż sam. Ostatnio przeczytałem - (a propos szyb zespolonych - że korzystna jest próżnia -  na zdrowy rozum - w próżni nie ma co się ruszać, nie ma co przewodzić zimna. Ale nie ma próżni doskonałej, a po obu stronach prożni (między szybami) jest ciśnienie. Więc ta próżnia musi być bardzo niiedoskonała. Zagadka - to lepsza próżnia czy gaz????   Tak to na zdrowy rozum - rozumiem.   
  • czyli że: A przecież   to jest DZIELENIE PRZESTRZENI WYPEŁNIANEJ na mniejsze "komórki"... czyż nie?   Więc właściwie o co chodzi?   W efekcie     I pewnie JEST... cieplej...       Stasio jest ten sam i - jak widzę - taki sam, tylko Ty odzwyczaiłeś się od jego stylu bycia, a przyzwyczaiłeś do stylu bycia innego, forumowego dominanta/giganta... Trochę go tu nie było...
  • Ja polecam farby z tej firmy są bardzo dobre i wytrzymają dużo dłużej niż inne https://natural-wood.pl/
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...