Skocz do zawartości

Kafelki z komputerowym nadrukiem - kuchnia


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Takie nadruki nanoszone są na płytki przed wypalaniem . Trwałość nadruku jest identyczna jak trwałość wzorów na listwach czy dekorach.



Cytat

Ja bym poszła nawet krok dalej. Każdy klient powinien mieć możliwość zamówienia sobie płytek z dowolnie wybranym przez siebie zdjęciem. Czy do kuchni czy do łazienki icon_smile.gif



W takim razie jest to idealne dekoracja - piękna, oryginalna i trwała... pytanie tylko jak to się porównuje cenowo, bo nie ma co się czarować - kasa zawsze odgrywa ważną rolę.
Z tymi dowolnie wybranymi zdjęciami to też idealny pomysł. Ja to nawet częściej niż projektowaniem w cad decorze spędzam czas na robieniu grafik w photoshopie, więc gdybym mogła połączyć te moje dwa zainteresowania i w przyszłości zrobić grafikę i uwiecznić ją w kuchni czy łazience... suuuuper. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Takie nadruki nanoszone są na płytki przed wypalaniem . Trwałość nadruku jest identyczna jak trwałość wzorów na listwach czy dekorach.



Gdzie można zamówić płytki w tej technologii? Bo szukam, ale wszędzie znajduję tylko z nadrukiem nanoszonym na gotowej płytce :( i wraca pytanie o trwałość takiego nadruku.
Link do komentarza
Zrobiłam mały wywiad i wygląda na to, że na zamówienie (z własnym motywem) można zrobić tylko płytki z nadrukiem na szkliwie i zabezpieczonym taką specjalną powłoką polimerową. Natomiast zdobione przed wypalaniem/szkliwieniem mogą być tylko gotowe kolekcje.

Taki nadruk jest trwały pod warunkiem, że będzie dobrze trzymał się powierzchni płytki. Dlatego należy wybierać te firmy, które drukują na własnych, sprawdzonych płytkach, a nie na płytkach dostarczonych przez klienta, bo wtedy nie ma pewności, czy nadruk nie zacznie się złuszczać.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...