Skocz do zawartości

Kafelki z komputerowym nadrukiem - łazienka


Recommended Posts

Cytat

[attachment=8445:288_10.jpg]



Ciekawe jak jest z trwałością takiego nadruku, zwłaszcza pod prysznicem. Ogólnie jednak wygląda to naprawdę super, z tego co zaobserwowałam to wszelkiego rodzaju fototapety i naklejki potrafią diametralnie odmienić wnętrze. Ponadto oglądając projekty z użyciem takich dekoracji stwierdzam, że nawet lepiej sprawdzają się w spokojnych, oszczędnie urządzonych wnętrzach (zwłaszcza jeśli chodzi o ilość kolorów), bo od razu skupiają na sobie uwagę, zamiast walczyć o nią z innymi ozdobami.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Ten nadruk ma matową powierzchnię taką delikatnie chropowatą - łatwo to sprawdzić na szkle z nadrukiem cyfrowym (nie iwem do czego można porównać tą strukturę), dlatego obawiam się, że utrzymanie tego w czystości nie będzie łatwe, dodatkowo gdy rozmawiałem w sklepie, który oferował takie nadruki, niestety potwierdził mi sprzedawca, że zarysowanie czymś ostrym takiego nadruku zlikwiduje go i pozostanie szkło...

No a cena jaką mi proponował to 430 zł / m2 szkła i nadruku.....
Moim zdaniem to trochę co?
Link do komentarza
Cytat

Ten nadruk ma matową powierzchnię taką delikatnie chropowatą - łatwo to sprawdzić na szkle z nadrukiem cyfrowym (nie iwem do czego można porównać tą strukturę), dlatego obawiam się, że utrzymanie tego w czystości nie będzie łatwe, dodatkowo gdy rozmawiałem w sklepie, który oferował takie nadruki, niestety potwierdził mi sprzedawca, że zarysowanie czymś ostrym takiego nadruku zlikwiduje go i pozostanie szkło...

No a cena jaką mi proponował to 430 zł / m2 szkła i nadruku.....
Moim zdaniem to trochę co?



Metoda termosublimacji powoduje iż nadruk wnika wgłąb struktury produktu i bardzo ciężko go uszkodzić, przy zachowaniu "fotograficznej" jakości nadruku.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...