Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

ostanie zdjęcia naprzykład bardzo ładne, takie bardzo jasny i delikatny popiel w połączeniu z jasnymi meblami ładnie wygląda naprawde i wcale nie chłodno.




ja w swojej sypialnie do szarej sciany, szarej rolety, szarych donic - dodaje czerwone dodatki w postaci czerwonego żyrandola, wazonu, czerwonych poduch - wnętrze nie jest już nudne icon_wink.gif
meble - oczywiscie dąb bielony do takiego zestawienia icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Wnętrza w szarościach mogą być naprawdę świetne, jednak trzeba uważać, żeby efekt nie był zbyt monotonny lub po prostu "smutny". Ale jak odpowiednio połączy się to z dodatkami, meblami i z innymi kolorami, to może wyglądać naprawdę dobrze i gustownie.

Dla przykładu poniżej dwie wizualizacje z portalu deko-racja.pl, na których ściany są w odcieniach szarości i wygląda to moim zdaniem naprawdę super, bo dobrze komponuje się z resztą.

projekt1
projekt2 Edytowano przez Kamil79 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Również podobają mi się pokoje w szarościach. Chociaż ja jednak wolę meble w tych kolorach, ściany jednak powinny być bardziej kolorowe. Także ciekawie wygląda taki komplet wypoczynkowy:

DSC01446.jpg


Do tego ciemno fioletowe ściany i metalowe dodatki..taki właśnie salon mi się marzy.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Dla niektórych szary oznacza ponure wnętrze, ale po pierwsze jest nieskończona ilość możliwości ożywienia go dodatkami, po drugie zawsze można połączyć na ścianach dwa kolory. Doradzam przyjaciółce i rozważam szarość z wanilią w wersji spokojniejszej i szarość z pomarańczą w wersji bardziej ekstrawaganckiej. Zastanawiamy się nad Magnatem - pomarańczowy szafit i grafitowy marmur, bo to wypróbowana przez nas farba. Co myślicie?
Link do komentarza
Jak dla mnie tej szarości jest już za dużo icon_mad.gif teraz wszyscy malują mieszkanie na szaro i białe dodatki bądź srebrne. A może tak warto by nasze mieszkanie się różniło od innych. Szary jest kolorem nudnym, ale by nadać mu agresji i takiego pobudzenia dopasujmy go z kolorem czerwonym. To tak jakbyśmy założyły szarą sukienkę i szare dodatki- > trochę nudne icon_cool.gif ale jeśli do szarej sukienki założymy czerwone korale, to już to jakoś wygląda. icon_lol.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Ludzie maja różne upodobania - jednym podoba się pusta ściana w ładnym kolorze, a drudzy nie wyobrażają sobie pomieszczenia bez dodatków. Ważne, żeby temu kto tam mieszka żyło się po prostu dobrze i w zgodzie ze sobą, a nie ślepo podążając za modą i trendami.

Jeśli chodzi o szare wnętrza to naszym zdaniem są one bardzo ciekawym rozwiązaniem. Tego typu pomieszczenia wyglądają stylowo i elegancko. Ich najwiekszy plus to właśnie ta prostota, dlatego decyduje się na taką aranżację coraz więcej osób.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...