Skocz do zawartości

szukam ekipy budowlanej z okolic Starogardu Gdańskiego


Recommended Posts

Witam
Polecam swoje usługi... Myśle ze nie ma przednami zadnych tajemnic w budowaniu i lubimy nietyowe rozwiazania. Sam jestem na etapie kończenia studiów architektonicznych a mój ojciec jest w zawodzie od 20 lat. Myśle ze poradzimy sobie ze wszytskim. Robilismy płyty fundamentowe, ławy schodkowe , fundamenty na studniach
Jeśli jest pan zaiteresowany to rosze o kontakt na mga3@tlen.pl lub 516282763
Moge przesłąć zdjęcia oraz namiary na inwestorów.
pozdrawiam
Mateusz Gałka
Link do komentarza
Cytat

Witam. Poszukuję solidnej ekipy budowlanej - mam zamiar wybudować dom w okolicy Starogardu Gdańskiego. Mam dość nietypowy projekt - potrzebuję kogoś kto jest otwarty na nietyppowe rozwiązania. Szczególnie zależy mi na solidnych fundamentach.



Polecam ekipe Dariusza Nowaka, numer 696569407 a strona b500.pl, budowali moje pomieszczenia gospodarcze, i w porównaniu z ekipką która budowała dom jest idealna.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam. Poszukuję solidnej ekipy budowlanej - mam zamiar wybudować dom w okolicy Starogardu Gdańskiego. Mam dość nietypowy projekt - potrzebuję kogoś kto jest otwarty na nietyppowe rozwiązania. Szczególnie zależy mi na solidnych fundamentach.



Proponuje ale to do wykończenia oni raczej z tego co wiem, firmę ze Szczecina ROBERTBUD. Fajni młodzi i solidni fachowcy. sami duzo ciekawych rozwiązań mi podpowiedział ich szef i skorzystałam prawie z wszystkich przy remoncie mieszkania 86m2. w centrum miasta.
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...