Skocz do zawartości

Meble ekologiczne


Pirat

Recommended Posts

Cytat

niestety ale takie meble jak mowisz szybko sie rozeschna , po paru latach bedzie duzo pekniec itd. drewno musi byc dobrze wysezonowane i przygotowane. najlepiej kupowac meble sprawdzonych firm. ja zdecydowalem sie na bydgoskie meble i jestem bardzo zadowolony


żeby samemu robić meble trzeba mieć talent, ja wolę gotowe i nadal uważam, ze takie coś jak meble ekologiczne nie istnieje
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Napewno lepszym rozwiązaniem były by meble z buku lub dębu. Ponieważ te gatunku drewna charakteryzują się lepszymi właściwościami.
Jednak każdy gatunek drewna ma w sobie jakiś urok. Meble sosnowe źle nie wypadają jeśli chodzi o bryły które nie są podawane na różnym siłą np. krzesła z sosny nikomu bym nie polecał icon_smile.gif To co dzieje się z połaczeniami czopowymi po czasie na skutek nawet zmiany wilgotności to tragedia więc ważne jest do czego mają nam mebelki służyć i jakie jest ich przeznaczenie w użytkowaniu.



Cytat

Co sądzicie o meblach ekologicznych? Mi się ostatnio spodobał jeden taki komplet do salonu z drewna sosnowego.
Myślicie że one będą wytrzymałe?

Swoją drogą myślałem że takie meble są znacznie droższe.


Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...
  • 5 miesiące temu...
Nie wiem czy właśnie takie ekologiczne ale przyjazne alergikom są meble sosnowe woskowane, mają właściwości antystatyczne. Co do mebli ekologicznych to chyba takie z surowców wtórnych? Dla mnie ekologiczne są te meble, które są odnawiane, bo nie zużywamy znowu aż tyle materiału co na nowe. Meble z europalet też przyciągają mój wzrok, czy są eko, trudno stwierdzić z jakich sa palet, czy z odzysku czy całkiem nowych, ale na pewno ich wytrzwonie było dużo tańsze.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
W przypadku wypoczynków polecam te obite skórą ekologiczną, która do złudzenia przypomina naturalną. Jej wytworzenie nie wymaga wykorzystania skóry zwierzęcej, co dla coraz szerszej grupy osób jest nie do zaakceptowania. Z ekoskóry Nessi wykonujemy tapicerkę narożnika Fox, która posiada kontrastowe przeszycia. Dzięki zastosowaniu pianki odbojnej mebel zyskuje wysoką sprężystość i elastyczność.

http://www.agpol.com/pol/oferta,cat,22.html

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...