Skocz do zawartości

Fuga brokatowa Atlas Artis Style


monip22

Recommended Posts

Witam,

Jestem na etapie poszukiwania fugi do łazienki, jedno jest pewne ma to być brokat.
Patrząc na cenę Mapeia trochę mnie przeraża;/

Chciałabym zapytać co sądzicie o Atlasie w temacie powyżej? Czy on w porównaniu do Mapei jest naprawdę tak beznadziejny?

Może ktoś ma i jest zadowolony?

pozdrawiam icon_biggrin.gif

Link do komentarza
Cytat

Witam,

Jestem na etapie poszukiwania fugi do łazienki, jedno jest pewne ma to być brokat.
Patrząc na cenę Mapeia trochę mnie przeraża;/

Chciałabym zapytać co sądzicie o Atlasie w temacie powyżej? Czy on w porównaniu do Mapei jest naprawdę tak beznadziejny?

Może ktoś ma i jest zadowolony?

pozdrawiam icon_biggrin.gif



Czy nie porównujesz cen Mapeiowskiej fugi epoksydowej z Atlasową cementową...

Bierz Atlasa, DOKŁADNIE odmierz wodę (jeśli będziesz dzielił opakowanie na mniejsze porcje przy fugowaniu, dokładnie waż te porcje i odmierzaj proporcjonalnie ilość wody - to naprawdę jest bardzo istotne), dobrze wymieszaj, nakładaj, dobrze wypełniając przestrzeń między płytkami, przesusz, i zmywaj.

Czyli dokładnie stosuj instrukcję z opakowania.
Będzie na pewno OK icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

to może byś się pokusił o porównanie obydwu wyrobów



Porównań nie byłoby końca gdyby włączyli się do rozmowy glazurnicy z doświadczeniem.
Budowałem dwa domy dla siebie. W pierwszym stosowałem fugi Mapei bo Atlas nawet nie miał takiej kolorystyki w owym czasie. W nowym domu pokusiłem się o fugi elastyczne atlas artis - no i jest katastrofa- pękają na ogrzewaniu podłogowym. Mapei takich niespodzianek mi nie robiło - także na ogrzewaniu podłogowym - ale wybór to już sprawa osobista.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...