Skocz do zawartości

Grzejniki KERMI


Recommended Posts

Witam!!
Chciałbym zasięgnąć opinie ekspertów na temat grzejników firmy KERMI ,a konkretnie Therm X2.Co to są za grzejniki czy warto je montować.A może ktoś posiada takie grzejniki, lub instaluje i coś wie na ich temat.Pytam ponieważ muszę zdecydować jakie grzejniki zamontować (dom ma być energooszczędny),instalator z którym rozmawiałem twierdzi iż to jest górna półka grzejników ja niestety nie jestem zorientowany w grzejnikach,jedyne z którymi mam do czynienia to RADSON i PURMO.I muszę powiedzieć że już 10 lat sprawują się świetnie. Dlatego też nie wiem czy zostać przy sprawdzonych, czy zdecydować się na te KERMI Therm X2.Proszę o zainteresowanie tematem !
Link do komentarza
KERMI to ta sama klasa co PURMO, RADSONy mają większą moc przy tych samych wymiarach i są wykonywane z grubszej blachy - Twój instalator zapewne ma lepsze warunki (upusty od cen katalogowych, terminy płatności, inne bonusy - np, wyjazd na narty lub do Egiptu) w hurtowni, gdzie kupuje KERMI, ale to nic złego, jeśli zdecydowałeś się na tego właśnie wykonawcę, to pewnie masz do niego zaufanie i powinieneś polegać na jego doświadczeniu - chyba, że jest to jakiś przypadkowy "pan Kaziu" - wtedy żadne wątpliwe rady na forum nic Ci nie pomogą
Link do komentarza
Cytat

KERMI to ta sama klasa co PURMO, RADSONy mają większą moc przy tych samych wymiarach i są wykonywane z grubszej blachy - Twój instalator zapewne ma lepsze warunki (upusty od cen katalogowych, terminy płatności, inne bonusy - np, wyjazd na narty lub do Egiptu) w hurtowni, gdzie kupuje KERMI, ale to nic złego, jeśli zdecydowałeś się na tego właśnie wykonawcę, to pewnie masz do niego zaufanie i powinieneś polegać na jego doświadczeniu - chyba, że jest to jakiś przypadkowy "pan Kaziu" - wtedy żadne wątpliwe rady na forum nic Ci nie pomogą



Właśnie o to chodzi że instalatora polecił mi znajomy który jest z niego bardzo zadowolony,i o ile inne rozwiązania które mi przedstawił są OK, to tylko te grzejniki mi nic nie mówią.W między czasie zerknąłem na stronę firmy KERMI i całkiem niezłe rozwiązanie z tym Therm X2. Tylko gwarancja 5 lat mnie zniechęca bo inni dają 10 lat.Natomiast ceny tych grzejników są naprawdę dobre, i dlatego chciałbym znać opinie na ich temat
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...