Skocz do zawartości

z czego ten podjazd?


Recommended Posts

Gość arturo72
Cytat

tez tak pomyslalem,ale musi byc jakos zwiazany. nie widac zadnyk kamyczkow obok. opaska tez nie jest zakonczona np . kraweznikiem


Na jakiej podstawie twierdzisz,że ten żwir jest związany ?Nie musi być widać kamyków,to jest tylko zdjęcie...
Mam podobnie wyglądający żwir,niczym nie jest związany ale jest fatalny w użytkowaniu.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

pomysl teraz o odsniezeniu tego podjazdu, i czy chcesz sie w to bawic w naszym klimacie!



mam podjazd i ścieżkę do furtki - może nie z drobnego gresu , ale z kamienia klińca ...
kliniec tylko z nazwy - w praktyce wygląda to nieco inaczej .... czyli nie zaklinował się jak sobie to wyobrażałam "na amen" i nie powstała twarda stabilna powierzchnia - tylko jak się po tym chodzi , to te kamyki się ruszają - chodzenie po tym w butach na obcasie to masakra ... icon_lol.gif
jeśli chodzi o zimę i odśnieżanie - nie jest tak źle ... śnieg włazi w szpary , niejednokrotnie "przylodzi" - i dzięki temu przy odśnieżaniu żwir nie fruwa spod łopaty na lewo i prawo ... jest stabilny ....
oczywiście nie ma co marzyć o odśnieżeniu "do czarnego" jak kostki .... pozostawia się cienką warstewkę śniegu ....
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...