Skocz do zawartości

Kafle piecowe - gdzie?


Recommended Posts

Witam
Rozważam modernizację starego pieca kaflowego - piec jest jeszcze przedwojenny, ma popękane i pożółkłe kafle. Wprowadzam się teraz do domu po pradziadkach i koniecznie chciałabym zostawić ten piec, dlatego muszę go jakoś dopasować do nowego wnętrza. Spotkałam się kiedyś ze zdobionymi kaflami ceramicznymi tyle, że na kominku i przykuło to moją uwagę. Pomyślałam teraz o tym kaflach, kiedy czeka mnie praca z piecem kuchennym. Mam pytanie: czy ktoś z Was wie może, gdzie mogę szukać wzorów takich kafli, możecie polecić jakąś firmę? A może ktoś z Was miał już do czynienia z podobnym tematem? Jeśli tak, proszę o informacje. Do tej pory przejrzałam tylko to - kafle kominkowe, ale wpadło mi w oko już kilka wzorów. Proszę o odpowiedzi icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Najpiękniejsze kafle jakie widziałem mają tu:
http://www.kafle.com.pl/
Byłem u nich w firmie i widziałem na własne oczy nie w internecie a to spora różnica.
Techniki barwienia i wypalania i dodatkowe usługi robią wrażenie.

Oczywiście sam mam z piecami kaflowymi trochę do czynienia i bywa różnie czasami nie warto reperować tylko trzeba zrobić od nowa ale często takie piece świetnie się sprawują ponieważ wykonywał je mistrz zduński a nie chłopek roztropek z sąsiedztwa icon_wink.gif

Ważny jest stan poszczególnych elementów tak więc i tak trzeba zduna zaprosić na oględziny.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...