Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
rabbat

Zmiana grupy taryfowej elektrycznej budowlanej na taryfę G11

Recommended Posts

Witam
Od kiedy zmieniłem Grupę taryfową elektryczną budowlaną na taryfę G11 otrzymuję oszałamiające rachunki za prąd. Za ostanie 2 miesięce : 1150zł. Mam dom o powierzchni 130 m2 i jest ogrzewany ekogroszkiem. Nie mam dodatkowych ogrzewaczy na prąd. Wodę podgrzewam solarem. Dodatkowo połowa domu ma żarówki ledowe. Czy mieliście podobne przypadki ?
Pozdrawiam

Cytat

Witam
Od kiedy zmieniłem Grupę taryfową elektryczną budowlaną na taryfę G11 otrzymuję oszałamiające rachunki za prąd. Za ostanie 2 miesięce : 1150zł. Mam dom o powierzchni 130 m2 i jest ogrzewany ekogroszkiem. Nie mam dodatkowych ogrzewaczy na prąd. Wodę podgrzewam solarem. Dodatkowo połowa domu ma żarówki ledowe. Czy mieliście podobne przypadki ?
Pozdrawiam

Cos mi tu smierdzi,nieznam stawek taryfy G11 ale to stanowczo za duzo.Jedynie co moge Ci poradzic to tylko to abys zwrocil sie do zakladu energetycznego o kontrole przylacza. Sprawdzales ile kW co miesiac zuzywasz?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Witam Mija już rok od kiedy podłączono na naszym osiedlu kanalizacje. Wykopanie starego zbiornika od szamba kosztowało by nas wykopaniem połowy ogrodu. Słyszeliśmy, że takie stare zbiorniki można wykorzystać do odkładania deszczówki a następnie używać to do podlewania ogrodu. Pozwoliło by to na oszczędność wody. Jednak aby móc z owego szamba korzystać na pewno trzeba by je wyczyścić. Czy ktoś może przerabiał stare szambo w ten sposób? Czy czyszczenie musi być mocno chemiczne i czy wtedy nada się to do podlewania ogrodu? Czy w ogóle jest to opłacalne (wezwanie specjalistów od czyszczenia szamba chyba jest drogie)?    Pozdrawiam 
    • Panele będą na pewno trwalsze jeśli zamontuje się je na prostej, wypoziomowanej powierzchni i na odpowiednim podkładzie. A ogółem panel panelowi nie równy. Jedne są bardziej trwałe drugie mniej i przeżyją z 2 lata max. Lepiej zainwestować trochę więcej na podkład i panele wysokiej jakości, żeby dobrze się sprawowały przez dłuższy czas. 
    • 1 ha, to tylko jeden z wymogów bycia rolnikiem ustawowym.   Art. 6.  Ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego (Dz.U.2018.0.1405 tekst jednolity).
    • Firma Materiks poszukuje 2 monterów rusztowań zainteresowanych pracą w Belgii Od kandydatów oczekujemy : - Doświadczenia - Sumienności - Dokładności - Chęci do pracy - Znajomości języka angielskiego/niderlandzkiego w stopniu umożliwiającym komunikację z przełożonym - Własnego środka transportu - Własnej działalności gospodarczej Oferujemy : - 20e/h brutto - Zakwaterowanie (płatne 300euro od osoby) Praca od zaraz! Poszukujemy również murarzy, pracowników drogowych oraz spawaczy! Prosimy o kontakt z naszym managerem pod numerem telefonu +48 509 655 553, wysyłając wiadomość poprzez portal OLX lub CV na adres paweL@Materiks.com Prosimy o zawarcie w CV zgody o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla celów rekrutacji na aplikowane stanowisko." lub/oraz zgody do celów przyszłych rekrutacji „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez spółki z grupy Materiks S.A. dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez te spółki."
    • mając 1ha ziemii jestem "rolnikiem". w urzedzie gminy dostalem zapewnienie ze bede mogl sie budowac  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...