Skocz do zawartości

Haker się szwęda


Recommended Posts

Od pewnego czasu widzę, że w nocy pojawiają się śmieciowe, hakerskie posty - ewidentne działania spamerskie. Apeluję, by ukrócić ten proceder. Jeśli administratorzy wiedzą o co chodzi, to OK, jeśli nie wiedzą, to ten ten wątek założyłem, by zwrócić na to uwagę. Pozdrawiam, Pezet.
Link do komentarza
Cytat

Od pewnego czasu widzę, że w nocy pojawiają się śmieciowe, hakerskie posty - ewidentne działania spamerskie. Apeluję, by ukrócić ten proceder. Jeśli administratorzy wiedzą o co chodzi, to OK, jeśli nie wiedzą, to ten ten wątek założyłem, by zwrócić na to uwagę. Pozdrawiam, Pezet.

Admini pewnie wiedzą, ale nie są w stanie wszystkiego zauważyć.
Do zgłaszania tego typu spamu służy przycisk (pod awatrem icon_smile.gif).
Link do komentarza
Cytat

Od pewnego czasu widzę, że w nocy pojawiają się śmieciowe, hakerskie posty - ewidentne działania spamerskie. Apeluję, by ukrócić ten proceder. Jeśli administratorzy wiedzą o co chodzi, to OK, jeśli nie wiedzą, to ten ten wątek założyłem, by zwrócić na to uwagę. Pozdrawiam, Pezet.


Spam jak Zło jest wieczny, przynajmniej mam takie wrażenie. Staramy się z nim walczyć, ale czasem przegrywamy małe bitwy. A wracając do tematu, moderatorzy wiedzą o nim i stoją na straży.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...