Skocz do zawartości

Polecam ciepłe ramki


Gość

Recommended Posts

Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie w oknach ramki TERMIX tzw. ciepłej ramki, w przeszkleniu między szybami zamiast aluminiowej. Ramka w znacznym stopniu eliminuje wyraszanie się pary wodnej na krawędziach szyby (efekt zaparowanej szyby).
Wniosek, mamy oszczędność energii od 7 ÷ 10 % przy niewielkiej dopłacie.
Link do komentarza
Mr. jesteś "zielony " w tym temacie. Gazy argon czy krypton stosuje się do szyb zespolonych nie w celu izolacyjnym, bo ich przenikanie jest takie same jak powietrza. Dodaje się je technologicznie aby wypchać powietrze, by nie parowały okna od środka. W tych gazach tych nie ma wilgoci.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Okna mam już zamówione. Pierwotnie też chciałam z ciepłą ramką. Okna sprzeda i zamontuje mi firma, którą bardzo cenię i z której właścicielem się zaprzyjaźniliśmy. Człowiek nie sprzeda mi tego co chcę, jeśli uzna, że dany profil się nie zda egzaminu przy tym wymiarze albo rozwiązaniu. Np. nagminne jest gwarantowanie, że drzwi balkonowe z ruchomym słupkiem mogą mieć pełne WKII. Ale to nie istotne. Ważne, że ten znajomy powiedział, że ciepła ramka tak naprawdę jest zbędnym dodatkowym kosztem. Akurat w tym mu wierzę. W wielu sytuacjach dał się poznać, jako znawca konstrukcji okien i osoba, która nie chce zarobić na naiwności. Gdy tylko poznam swój numer członowski to zaloguję się na forum.
Link do komentarza
Cytat

Gdy tylko poznam swój numer członowski to zaloguję się na forum.



Szanowan Pani
Aby się logować na forum należy się zarejerstrować właśnie na forum, numer członkowski nie ma nic wspólnego z logowaniem się tutaj.

P.S. Numer członkowski i wszelkie informacje na temat Klubu Budujących Dom może Pani otrzymać dzwoniąc pod numer (22) 568 99 80
Link do komentarza
Owszem wiem, że logowanie z numerem członkowskim nie ma nic wspólnego, ale z uwagi na fakt, że należę do KBD wiem, że aktywność na forum jest punktowana. Jak w takim razie Redakcja będzie wiedziała, że dany nick należy do klubowicza?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...