Skocz do zawartości

centralny odkurzacz


Elżbieta

Recommended Posts

Cytat

Moc silnika niema az takiego znaczenia. Tak samo jak pojemność silnika w samochodzie.

Patrz raczej na siłę ssącą i przepływ powietrza. To tak jak moment obrotowy i moc samochodu.



Moim zdaniem, porównanie jest adekwatne.
Jedni z silnika o pojemności 1,6 wyciskają około 110KM (np. Passat), a inni z takiej samej pojemności około 500KM (np. Jaguar C-X75 ), nie wspominając już o momencie obrotowym.
A w F1 z 2 litrowej jednostki, bez problemów powyżej 750kM
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Witam,
Ja też jestem przed decyzją wyboru jednostki centralnej - mieszkamy juz pół roku i pomału dojrzeliśmy do decyzji zakupu jak również wszystkie większe prace pyłowe zostały zakończone i trochę odetchnęliśmy finansowo po budowie i przeprowadzce icon_razz.gif
Ja wybrałam DrainVac pro1 - taki 600airwatów - cenowo wychodzi on najkorzystniej, ale nikt go tutaj nie przytaczał - na co powinnam zwrócić uwagę? przyznam że nasz budżet na OC to właśnie 2,5-3k i mam 5 gniazd w domku i 2 szufelki, więc małe jednostki raczej odpadają.
Czy coś jest z tymi odkurzaczami nie tak? Czy są inne modele innych producentów z podobnymi parametrami i w podobnej cenie? Ja przyznam że sugeruję się aukcjami na allegrogo i tam je porównuję.
Dziękuję za podpowiedź
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Witam,

jestem na etapie szukania centralnego odkurzacza do siebie do domu.
oglądałem kilka firm i skłaniam się ku Borysowskiemu, mają takie jednostki z filtracją cykloniczną, przy zakupie I i IIetapu dają materiały instalacyjne gratis. ktoś ma może ich odkurzacz lub może ma wykonaną niebieską instalację?

pozdrawiam
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...