Skocz do zawartości

różne


Recommended Posts

Cytat

Witam polecam firmę ................. mają nowoczesny produkt i atrakcyjne ceny ................................ robią równiez z poręczami z drzewa i szybami na wypełnienia, dodatkowo można u nich kupić elementy do samodzielnego montażu, wystawiają się też na ...........


pozdrawiam



Zabrakło Panu inwencji twórczej żeby wymyślić sobie własny nick .


Jak mało to może ja wymyślę "podszywacz". icon_mad.gif
Link do komentarza
Cytat

No wielkie HALO o nick ...
Na tym forum np.jest kilka nicków podobnych do mojego
jest.....
stokrotka
stokrotka5
stokrotka7711
a także.....
Stokrotek
stokroteczka5
stokroteczka
i jakoś mi to aż tak nie przeszkadza icon_smile.gif



hm,mmmm, jak ktoś spróbuje - bobik, bobiczekkk, bobi i podobnie - hmmmmmm nie będę zadowolony
niech jest bobol, bubi, bobal,,,no jest - inwencji trzeba tylko
Link do komentarza
ja to odebrałem w ten sposób, że pewnie gdyby nie chodziło o reklamę to nie było by problemu. A tak, ktoś mógłby niepotrzebnie kiedyś coś skojarzyć... a nie każdy chyba sobie życzy swą wiedzą firmować obce przedsięwzięcia.

A z drugiej strony, jak by ktoś sobie zrobił nick vega2 to chyba bym się nawet ucieszył icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Jak się bierze sprawę pisania na forum za coś śmiertelnie poważnego,a nie jako odskocznie od życia .... to pewnie się i można poobrażać .....



dziwne zależności opisujesz - dla mnie niezrozumiałe .... coś jak : co ma piernik do wiatraka , czy kwiatek do kożucha.....

Cytat

Bo dla mnie bycie na tym forum jest formą relaksu/czy poczytania o sprawach budowlanych
Nie prowadzę życia w wirtualnym wymiarze ....



teraz się wszyscy ze wstydu pochowają po kątach ..... a fe .... wstydźcie się, Ci co macie więcej wpisów niż Kwiatuszek.... won od kompa .... krowy wydoić, bedełko napoić, męża zadowolić..... icon_rolleyes.gif

Cytat

i jest mi obojętne czy ktoś ma/nie ma nick-u podobnego do mojego icon_smile.gif



już pisałam ... to, że Tobie jest wszystko jedno nie znaczy że każdemu musi....

Link do komentarza
Cytat

No wielkie HALO o nick ...
Na tym forum np.jest kilka nicków podobnych do mojego
jest.....
stokrotka
stokrotka5
stokrotka7711
a także.....
Stokrotek
stokroteczka5
stokroteczka
i jakoś mi to aż tak nie przeszkadza Array="" style="vertical-align:middle" Array border="0" alt="icon_smile.gif">



Widzę ze chyba z nadmiaru białego szaleństwa dopadliście mojego starego posta.

To nie  HALO o nick "kwiatuszku" . 
Akurat przy reklamach chodziło o osiągnięcie pewnego celu z użyciem takiej manipulacji .
Link do komentarza
  • 2 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...