Skocz do zawartości

projekt domu SPLIT (LMP59)


Recommended Posts

Witam, bardzo spodobał mi sie projekt domu http://domeria.pl/projekty-domow/id/15927/prezentacja.html
Mamy juz dzialke 10,5a woda i prad podlaczona. Teraz chcielibysmy wybrac projekt. Powiem szczerze,ze ten domek z niewielu bardzo mi sie spodobal. Jednak chcialabym poznac orientacyjny koszt budowy takiego domku. Dla mnie wydaje sie on stosunkowo prosty...nie liczac tego luku,ktory to bardzo mnie urzekl.
Czy zmiescilabym sie w kwocie 200tys? Odliczajac instalacje elekt. hydraulike i wykonczenie wewnatrz domu bo to zrobi rodzinka.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

wiem na 95%
znajomy budowlaniec
postawił dom o pow.prawie 160 m sporo poniżej 200



słowo klucz do sukcesu ----------- budowlaniec ---------- wiedza i robocizna za friko ........
nie każdy ma tyle szczęścia , żeby budowlankę kończyć.....
ponadto - facet w temacie , czyli wie: co kupować , z czego budować, gdzie oszczędzić .....

nie porównujmy budowlańca który stawia sobie sam dom do brylatej baby za biurkiem co siedzi na vatach i grzebie w pitach ... tudzież do górnika lub przedstawiciela handlowego .....
takie porównanie w ogóle nie powinno mieć miejsca .... to, że budowlańcowi chyba na 95% się udało nie oznacza , że każdemu innemu także....


Cytat

możecie nie wierzyć
ja sobie ręki uciąć nie dam

ale myślę że można

mam nadzieję...



pogrubione - właściwe .....
Link do komentarza
To powyżej dotyczyło wypowiedzi maniuś-maniek i miało na celu uzmysłowienie , ze jeśli jednemu uda się coś zrobić - nie znaczy , że każdemu będzie to dane ....

Natomiast patrząc na projekt - domek mały , prosty , niewymagający .... myślę, że przy ścisłej kontroli wydatków , niedrogiej robociźnie i częściowemu nakładowi prac własnych - da radę wybudować go i wykończyć (skromnie , bez przepychu) w kwocie 200.000zł .
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...