Skocz do zawartości

sofa w łazience??


Recommended Posts

A tego to jeszcze nie widziałam!
Dobry pomysł na grypę żołądkową i silnego kaca icon_biggrin.gif
Ale tak na serio to wiemy co się dzieje z bakteriami unoszącymi się wokół kibelka.Najlepiej jak wokół toalety znajdują się łatwozmywalne elementy(dla zachowania higieny).No i co wtedy z taka sofą?No chyba że umieścić ją dość daleko od muszli icon_biggrin.gif
Ja widziałam kiedyś w łazience taką ławeczkę z miękkim siedziskiem.Fajna sprawa.Ja np. lubię pogadać sobie z mężem podczas kąpieli.Wtedy fool luksus!Jeden człek się kąpie,drugi sobie siedzi i gawędzą icon_biggrin.gif Bo inaczej trza siedzieć na zamkniętym kiblu icon_confused.gif??:
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

A tego to jeszcze nie widziałam!
Dobry pomysł na grypę żołądkową i silnego kaca icon_biggrin.gif
Ale tak na serio to wiemy co się dzieje z bakteriami unoszącymi się wokół kibelka.Najlepiej jak wokół toalety znajdują się łatwozmywalne elementy(dla zachowania higieny).No i co wtedy z taka sofą?No chyba że umieścić ją dość daleko od muszli icon_biggrin.gif
Ja widziałam kiedyś w łazience taką ławeczkę z miękkim siedziskiem.Fajna sprawa.Ja np. lubię pogadać sobie z mężem podczas kąpieli.Wtedy fool luksus!Jeden człek się kąpie,drugi sobie siedzi i gawędzą icon_biggrin.gif Bo inaczej trza siedzieć na zamkniętym kiblu icon_confused.gif??:



ale czemu to właściwie ma służyć? wygląda ładnie, ale kto tam będzie siedział icon_smile.gif?
Link do komentarza
Cytat

ale czemu to właściwie ma służyć? wygląda ładnie, ale kto tam będzie siedział icon_smile.gif?


A może to jest wanna, dostępna po zdjęciu poduszek i podniesieniu pokrywy, którą jest materac na lekkim stelażu, mocowanym na zawiasach icon_rolleyes.gif
Porządna gospodyni po kąpielach rozkłada materac i tworzy się salonik - rzekłbym za przeproszeniem - sralniczy, w analogii do saloniku kąpielowego icon_redface.gif
Dodatkowe miejsce do spania, ewentualnie...
Link do komentarza
Sofa w łazience? icon_lol.gif TV już był, więc przyszedł na kolejne sprzęty, bo przecież siedzieć w wannie przez 2 godziny i oglądać ulubione seriale będzie trudno, więc jak nic trzeba się przesiąść na sofę. Do tego stoliczek, aby położyć herbatkę, mini lodówkę, gdyby ktoś wolał chłodny napój, półkę z książkami, gdyby TV się znudziła...icon_razz.gif Może zostawmy salon w salonie. Jeśli ktoś koniecznie chce mieć pokój kąpielowy, to pewno znajdą się praktyczniejsze siedzenia niż sofa.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...