Skocz do zawartości

Poszukiwany fotel


Barbossa

Recommended Posts

wygląda na to, że taniej tego fotela w naturalnej skórze nie kupisz ..... przejrzałam net ....

zobacz cennik :
http://www.google.pl/url?sa=t&source=w...olQ&cad=rja

napisałabym na Twoim miejscu maila do BRW zapytaniem o dostępność tego fotela ze skóry naturalnej , sztucznej i ewentualnie innych materiałów obiciowych (welur?), oraz o aktualny cennik i koniecznie dostępność w okolicach Wawy ....
Link do komentarza
to jest sztuczna skóra, pierwotnie koszt był ok 750PLN(599 w promo),
niestety nie kupiłem od razu z narożnikiem (wqoorwiłem się, promocja była, kupiłem, a potem to samo było na plakatach o 4 stówki taniej)
brw ma to w doopie, oni tylko kupowali od innej firmy i sprzedawali jako swoje

a
chodzi o to, że nigdzie nie ma icon_sad.gif
Link do komentarza
wiesz, nie uważam się za nieogarniętego, bo nawet potrafię w autobusie bilet skasować
a sprawa jest prosta jak budowa cepa
jak dzwonisz, to albo "nie ma" albo "nie orientuję się", "było", "jak nie ma, to nie ma"
a jak piszesz to zlewka
nikomu nie zależy na uszczęśliwieniu klienta, za marne parę stówek szukać i szarpać się z logistyką, bo się namęczą i niewiele zarobią
może popełniłem bląd - powinienem pytać się o ilości hurtowe, wtedy może by ktoś odpowiedział icon_rolleyes.gif

Link do komentarza
Cytat

wiesz, nie uważam się za nieogarniętego, bo nawet potrafię w autobusie bilet skasować
a sprawa jest prosta jak budowa cepa
jak dzwonisz, to albo "nie ma" albo "nie orientuję się", "było", "jak nie ma, to nie ma"
a jak piszesz to zlewka
nikomu nie zależy na uszczęśliwieniu klienta, za marne parę stówek szukać i szarpać się z logistyką, bo się namęczą i niewiele zarobią
może popełniłem bląd - powinienem pytać się o ilości hurtowe, wtedy może by ktoś odpowiedział icon_rolleyes.gif


No ... to dooopa jakby....
Spróbuję naruszyć swoje kontakty w brw tu u nas na miejscu, ale to ani szybko nie będzie, ani nic pewnego.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...