Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek

Z102 / Studio Z500

Recommended Posts

Dla estetyki icon_smile.gif
Ta elewacja u mnie jest równie widoczna jak frontowa więc decyzja była - zostawić i balkon i wykusz.

wiem wiem,archeolog icon_smile.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Można to sprawdzić w necie jak to jest dokładnie z tym studium a planem, ale jak sama nazwa wskazuje studium to szkic czyli podwalina pod przyszły plan, a plan jest wyżej w hierarchii niż studium czyli coś co jest wyżej wyklucza to co jest niżej   Ja zawsze slyszalem że jeżeli jest uchwalony plan to studium traci swoją moc.  Pisałem własnymi słowami o odrolnieniu i o wyłączeniu z produkcji rolnej ale to nie docierało do Ciebie to wkleiłem cytaty dotyczące procedury, wystarczy tylko poczytać spokojnie i ze zrozumieniem. Ileż można wałkować jedną i tą samą rzecz? Napisałem że: przeczytaj i zwróć uwagę że napisałem "może być potrzeba" nie pisałem że należy też wyłączyć działkę z produkcji rolnej. Natomiast procedura jest opisana tu wraz z podaniem źródła.   Bo jak pisałem wiele razy tu na forum, mamy jedno prawo budowlane a tysiące urzędników interpretujących to prawo po swojemu  
    • No nie wierze !  w tamtym temacie też byś zrozumiał o czym mówię gdybyś spojrzał lekko pod innym kątem i na chwilę skupił się na procedurze. Bo przepisy przepisami ale jakoś trzeba je przełożyć na działania w urzędzie i ja cały czas pisze o tym jak to wygląda w praktyce (podkreślam jeszcze raz - przynajmniej u mnie) !  jak miło by było gdybyś zadał pytanie a nie tylko bzdura, brednie, kłamstwa! i jak nie piskorz to wsza różnie o mnie mówią ale żeby do ryby przyrównać! Chyba ze chciałeś w ten sposób odebrac mi głos ?:)     U Was w gminie warunki zabudowy wydają po 3-4 miesiącach? To słabo.. 
    • Znowu zmieniam temat, bo zastanawia mnie jedna rzecz przy cyklinowaniu.   Robię szlif 40-stką tak jak pada światło pod kątem 45 stopni. Dlaczego należy zmieniać kąt o 90 stopni przy kolejnych szlifowaniach mniejszymi gradacjami? Teoretycznie zostało mi przejechać 80 prostopadle i 120 znowu prostopadle. Sporo roboty! Nie wystarczy teraz wygładzić 120-stką w tą samą stronę co był zdzierany lakier 40-stką? Mały kawałek tak zrobiłem i wychodzi OK. Po co dokładać sobie roboty?     Poprzednią podłogę robiłem 80, a potem prostopadle 120. Po prostu robiłem zgodnie ze sztuką, a teraz się zastanawiam nad sensem tego zabiegu.
    • a ta odpowiedź raczej była na post aaaa
    • miałam na myśli te stare plany których ważność wygasła bodajże w 2003r. z mocy prawa
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...