Skocz do zawartości

Czy uda mi się zbudować coś za ?? tyś? Przekonajmy się.


Recommended Posts

Witam wszystkich, no coż. Opisze po krótce.
Po kilkunastu latach odzyskałem ziemię po tacie, okazało się, ze jest to działka budowlana. pow 36x150m. I chce tam zrobić miejsce gdzie będe spotykał sie z moim kochanym rodzeństwem i ich rodziną. Nie jesteśmy zamożnymi ludźmi, ale potrafimy wiele zrobić, więc napewno wybydujemy ten domek syst. gospodarczym. To co mamy to:Środki z części ziemi, ktorą sprzedam, Cegłe klinkierową 50gr/szt, i w miare łatwy dostęp do drzewa, co za tym idzie jego w miare niska cena.
Domek sobie wymyśliłem tak:
pow 10*12m, parterowy, ogrzewanie kominkowe, bez piwnicy, ma być to domek rekreacyjny całoroczny. Na dole chciałbym 4 sypialnie 2/5x3m, łazienke, WC, Salon gdzie będzie kominek, połączony z kuchnią i jadalnią. Domek ma powstać w najwyżsym punkcie działki i okolicy, teren w miare suchy, nie jest zalewowy, żadnej wody w okolicy, na dole działlki rów meljoracyjny, róznica pomiędzy górną cześcią działki a dolną ok 1,5 m.
Początkowo myślałem zrobić kilka domków do 20 m2, żeby nie była potrzebna żadna goda i projekty, ale podczas zimy to chyba ciężko by było tam jechac.
Prosze Was o opinie i porady, chciałbym w miare szybko coś zacząć robić. Podjąć decyzję co zbudować, wstępny projekt i zbierać już materiał.

Ogromne dzięki. Edytowano przez majkel2004 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...