Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Historia edycji

Nie ma historii konta do pokazania lub ten komentarz był edytowany przez moderatora.

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Rodzaje profilowania paneli dachowych na rąbek Blachy Pruszyński      
    • Przede wszystkim trzeba ustalić co jest po stronie górnego źródła - instalacji grzewczej w pomieszczeniach. Bo temperatura wody w obiegu c.o. to kluczowa sprawa, od niej będzie zależeć zarówno sprawność, jak i moc oddawana przez pompę. W konkretnym budynku może się to bardzo różnić od mocy nominalnej pompy.
    • Dobry wieczór, Bardzo dziękuję za Wasze odpowiedzi i przepraszam, że odpisuje z opóźnieniem, ale jak się wali to się wali i zwolnili mnie z pracy.   Czy poleciacie jakiegoś elektryka z Łodzi albo okolic? Gdyby w obecnej sytuacji byłoby mnie stać na remont kapitalny instalacji, to byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.
    • Wielkie dzięki za pomysł. A co myślicie gdybym zamontował pochłaniacz, kuchnia elektryczna i nie montował drzwi w salonie - zostawiłbym kratkę wentylacyjną w obecnej kuchni (zaznaczone na rozkładzie mieszkania kilka postów wyżej) i otwierałbym drzwi od łazienki i od pokoju (który obecnie jest kuchnią a gdzie jest wentylacja). Czy takie rozwiązanie będzie przechodziło przy corocznych kontrolach kominiarskich? Jak uważacie?
    • Witam, przeprowadzam remont generalny w mieszkaniu na 2 pietrze (ostatnie piętro). W całym mieszkaniu oprócz łazienki będą położone panele - Panele podłogowe Dąb Pralin AC6 12 mm. Z powodu promocji na meble do kuchni położyłem już panele w tym pomieszczeniu. Wybrałem podkład - Podkład podłogowy XPS 6 mm Floorpol oraz folię -  Folia paroizolacyjna do podkładów typ 200 0.2 mm Floorpol. Z folią trochę się męczyłem ponieważ jest kwadratowa, jakieś dziwne docinki itd. Dostalem za darmo folię PE o szerokości 120cm niestety ma grubość 140μm (0.14 mm). Czy mogę jej użyć jako podkład? Jeśli jest za cienka mogę przykleić drugą warstwę na taśmę dwustronną?
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...