Skocz do zawartości

Meble kuchenne jakiej firmy?


Recommended Posts

Cytat

Jak dla mnie powinnas udac sie do firmy windykacyjnej. Przewaznie kasuja 10% przy zalatwianiu sprawy polubownie i 15% przy problemach. Nic nie tracisz, a mozesz odzyskac wiekszosc pieniedzy.


Jezeli nie odzyskam pieniędzy z pewnoscia udam się do Inspekcji Handlowej,a następnie do prokuratury z doniesieniem o wyłudzenie.Mam nadzieje,ze sprawa jednak zakonczy się polubownie
Link do komentarza
50% zaliczki to na prawdę dużo. Zaliczka nie jest niestety zabezpieczeniem w wypadku nie wywiązania się z umowy - w tym wypadku który opisujesz, zleceniobiorca jest zobowiązany do zwrotu jedynie 7000 zł.

Gdyby to był zadatek, cała sytuacja byłaby łatwiejsza - zleceniodawca byłby zobowiązany w tym wypadku do zwrotu 14 000 i każda firma windykacyjna bez problemu zajęłaby się formalnościami - nawet pobierając 10 czy 15% od tej kwoty, wyszłabyś na plus.

Ta sytuacja w której jesteś jest nieprzyjemna, bo na początku musisz opłacić wszystkie koszta sądowe, a nie wiadomo czy będą mieli z czego ściągnąć te pieniądze - i cała sprawa może ciągnąć się w nieskończoność. Mam nadzieję że tak nie będzie. Nie mniej jednak warto dołożyć te kilka stów i czekać na rezultat - stawka jest wysoka.
Link do komentarza
Cytat

50% zaliczki to na prawdę dużo. Zaliczka nie jest niestety zabezpieczeniem w wypadku nie wywiązania się z umowy - w tym wypadku który opisujesz, zleceniobiorca jest zobowiązany do zwrotu jedynie 7000 zł.

Gdyby to był zadatek, cała sytuacja byłaby łatwiejsza - zleceniodawca byłby zobowiązany w tym wypadku do zwrotu 14 000 i każda firma windykacyjna bez problemu zajęłaby się formalnościami - nawet pobierając 10 czy 15% od tej kwoty, wyszłabyś na plus.

Ta sytuacja w której jesteś jest nieprzyjemna, bo na początku musisz opłacić wszystkie koszta sądowe, a nie wiadomo czy będą mieli z czego ściągnąć te pieniądze - i cała sprawa może ciągnąć się w nieskończoność. Mam nadzieję że tak nie będzie. Nie mniej jednak warto dołożyć te kilka stów i czekać na rezultat - stawka jest wysoka.





Bardzo dziekuje za zainteresowanie się moim tematem i rady.Jeżeli nie odzyskam moich pieniedzy zgłaszam sprawe na policje,a dalej przejmuje to prokurator i sciga z urzedu.Wtedy ja nie ponosze zadnych kosztów.
Link do komentarza
Cytat

jak coś jest dobre to nie potrzebuje zachwalania, polecania - szczególnie przez osobę mało wiarygodną czyli spokrewnioną - tylko opinia sama niesie się po świecie. icon_biggrin.gif




Opisałabym Wam swoją historie,ale to zbyt dlugo opowiadania,a ja nie mam dzisiaj głowy,moze innym razem.Koncowka w kazdym razie byla taka,ze po wielu moich telefonach,prosbach,gorzbach,brania na litość nie udalo mi sie odzyskac pieniedzy,znalazlam wiec kontakt do wspolnika ktory jakos byl powiazany i dopiero to go zmusilo mysle,do przyjazdu do mnie z pieniedzmi,ale to nie koniec problemu,bo pokazal mi pieniadze,ze ma i schowal do kieszeni,zazadal najpierw pokwitowania ode mnie i powiedzial,ze inaczej mi ich nie zwroci dzisiaj tylko innym razem,a ja sobie mysle ,dam mu pokwitowanie i nie bede miala ani dokumantu ani kasy,wiec wyszlam niby cos sie napić i zadzwonilam miedzy czasie na policje,w ciagu 2 minut policja byla u mnie i pytaja goscia jaki ma problem,a on,ze chcial oddac pieniadze,wiec oni do niego to nich pan oddaje i dopiero wtedy przy obecnosci policji oddal moje pieniadze,nie omieszkując zastarszania mnie.Teraz caly wieczor dostaje maile od jego zony,ze ich nekałam widac,że nie mogą się pogodzic z tym,ze musieli mi oddac moją kase.Oczywiscie tylko przez moją upierdliwosc i odnalezienie kontaktu do ich znajomych odzyskalam kase,bo z tego co mi powiedzieli wlasnie ich znajomi to mąz pozycza wszedzie,a zona umywa ręce.Nawiasem mowiąc tego goscia poznalam tylko przez zone i to ona mi go polecila dlatego go wzielam bo zaufalam,a teraz wypiera sie wszystkiego.Obiecalam sobie,ze juz wiecej zdanych polecen , a oszustów nie brakuje.
Link do komentarza
Cytat

Łatwo powiedziec,jednak zaden stolarz nie wykona mi mebli bez przynajmniej 30% zaliczki:(


Znal takich co robią, zresztą zawsze można spisać umowę.
Jeżeli rozmawia dorosły z dorosłym o poważnych sprawach to dla mnie jest oczywiste ,że jeżeli coś zamawiam to to kupię.
Link do komentarza
Cytat

Znal takich co robią, zresztą zawsze można spisać umowę.
Jeżeli rozmawia dorosły z dorosłym o poważnych sprawach to dla mnie jest oczywiste ,że jeżeli coś zamawiam to to kupię.


Tylko,że niestety dorosli zachowują sie czasami gorzej niż dzieci.Widzisz zaliczke wpłacilam,bo myslalam,że czlowiek ok,a jak sie okazalo wział zaliczke i przestał miec dla mnie czas,po sprawdzeniu goscia okazalo się,że nic nie ma,ma rozdzielność majątkową z żoną która jest czysta.Myslę,że to jedna klika,żona nagania mu klientów,a ten oszukuje.Po calej tej aferze całą noc dostawalam maile od jego zony o to,ze zaskarzą mnie o nękanie i nachodzenie,a gdyby nie moje smsy które być może i były nekaniem,bo prosilam,liczylam na litość,ale nie bylo od nich zadnego odzewu,jednak po ustaleniu wspolnika pieniądze odzyskalam.Gdybym nie była taka zawzieta mialabym spokoj,nikt by mnie nie straszyl policją,ale bym i nie miala kasy.
Link do komentarza
Cytat

Tylko,że niestety dorosli zachowują sie czasami gorzej niż dzieci.Widzisz zaliczke wpłacilam,bo myslalam,że czlowiek ok,a jak sie okazalo wział zaliczke i przestał miec dla mnie czas,po sprawdzeniu goscia okazalo się,że nic nie ma,ma rozdzielność majątkową z żoną która jest czysta.Myslę,że to jedna klika,żona nagania mu klientów,a ten oszukuje.Po calej tej aferze całą noc dostawalam maile od jego zony o to,ze zaskarzą mnie o nękanie i nachodzenie,a gdyby nie moje smsy które być może i były nekaniem,bo prosilam,liczylam na litość,ale nie bylo od nich zadnego odzewu,jednak po ustaleniu wspolnika pieniądze odzyskalam.Gdybym nie była taka zawzieta mialabym spokoj,nikt by mnie nie straszyl policją,ale bym i nie miala kasy.


Wiesz ja miałem na myśli stolarzy którzy od X lat robią meble a swoje usługi świadczą po okolicy i tu raczej jeden zna drugiego i żadna zaliczka nie jest potrzebna. Na pewno co innego jak ktoś jest z bardzo daleka i gościu go nie zna to być może zaliczka wchodzi w grę.
A jak juz wspominasz o tym Twoim fachowcu-cwaniaku ,to nie widziałaś jego warsztatu ,czy jego wykonawstwa mebli? Bo przeważnie każdy porządny meblarz pokazuje swoje dzieła ,a jeżeli chodzi o wybór to zaprasza do swojego warsztatu i wtedy można dojrzeć na jakich maszynach robi i ocenić czy robi meble czy tylko za nie kasuje icon_biggrin.gif

Cytat

Zadatku niestety nie odzyskalabym tak szybko,co ztego,ze x2 jak musi byc spelniona cała procedura,a ja potrzebuje kasy na meble ktore chcę mieć na swieta.Wchodząc w te sprawy głebiej nie wszystko jest takie proste


Nie chcę Ci narzucać ani reklamować ale ostatnio moja znajoma zamawiała meble kuchenne na wymiar w IKEI wraz z osprzętem i montażem. Jeżeli zależy Ci na czasie może warto by było tam się udać.

Cytat

Ale jeśli już - to nie zaliczka, tylko zadatek.


Jakby nie patrzeć to i tu i tam są pieniążki icon_biggrin.gif Co prawda i 100 zł też może być traktowane jako zadatek icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Zadatku niestety nie odzyskalabym tak szybko,co ztego,ze x2 jak musi byc spelniona cała procedura,a ja potrzebuje kasy na meble ktore chcę mieć na swieta.Wchodząc w te sprawy głebiej nie wszystko jest takie proste



Jaka procedura icon_eek.gif jak na umowie jest napisane zadatek, to jak ma oddać to odda, a jak nie, to tak jak w przypadku zaliczki, procedura sądowa. Nie ma różnicy w procedurach.

Ale jest mentalna - każdy kto będzie chciał wydymać bez mydła kontrahenta, bierze pod uwagę, że oddać musi x2, a to działa na wyobraźnię.
Link do komentarza
[quote name='mhtyl' date='27.11.2012, 16:54 ' post='320885']
Nie chcę Ci narzucać ani reklamować ale ostatnio moja znajoma zamawiała meble kuchenne na wymiar w IKEI wraz z osprzętem i montażem. Jeżeli zależy Ci na czasie może warto by było tam się udać.
Ja znam osobe która pracuje w fabryce produkującej meble Ikea i powiem Ci,ze ta osoba nie miala dobrego zdania na temat produkcji tych mebli.Powiedziala mi,zebym wszedzie kupila ,nawet gorsze ,ale nie w Ikea i BRW

Link do komentarza
Cytat

Ja znam osobe która pracuje w fabryce produkującej meble Ikea i powiem Ci,ze ta osoba nie miala dobrego zdania na temat produkcji tych mebli.Powiedziala mi,zebym wszedzie kupila ,nawet gorsze ,ale nie w Ikea i BRW


To powiem Ci z mojego doświadczenia,może nie za bogatego ale ten znajomy to głupoty gada. Miałem meble z tych firm i nie mogę jakiegoś krytycznego słowa o nich powiedzieć. Co do mebli z Ikei to nie tylko jedna fabryka dla nich meble robi.I nie sugeruj się wyłącznie jedną opinia od jednej osoby,wysłuchaj kilku głosów a wtedy będziesz miała rozeznanie w temacie.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Kuchnia to zdecydowanie jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, dlatego należy ją traktować wyjątkowo.
Najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do stolarza i zamówienie mebli na wymiar. Firmy takie często oferują też kompleksową pomoc w zaplanowaniu elektryki, wodkanów czy zakupieniu zlewów, okapów i innych sprzętów.
Zachęcam do zrealizowania wizji wymarzonej kuchni, która będzie służyć najlepiej jak to możliwe.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 6 miesiące temu...
Wraz z żoną rok temu przeprowadziliśmy się do nowego domu pod Tarnów i meble kuchenne wykonywali z firmy CK-Meble z okolic Gorlic. Doradzili nam w paru szczegółach wyposażenia kuchni. Po roku eksploatacji nie zauważyliśmy żadnych mankamentów. Na swojej stronie internetowej mają formularz do wstępnej wyceny mebli.
Link do komentarza
Firm jest bardzo dużo jednak i tak większość stosuje te same materiały oraz wypuszcza podobne modele. Moim zdaniem sugerowanie się firmą nie jest najlepszym rozwiązaniem, wiadomo chińszczyzny nie polecam nikomu jednak w sklepach www jest tego rodzaju mebli bardzo dużo, są jednak firmy, które oferują w ramach produktu również dopasowanie do wymagań kleinta i gotowy model lub komplet mogą nieco zmodyfikować, na przykład firma Solpol robi meble kuchenne i przerabia je dla klienta.
W ich ofercie są na przykład akie mebelki w dobrej cenie
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Montuję wiele lat meble różnych firm i niestety na dzień dzisiejszy Ikea bije wszystkich na głowę. A dla oponentów prosta odpowiedź na wcześniejszy post. Po dwóch latach będzie istniała. Na dzień dzisiejszy dają 25 lat gwarancji na kuchnie, i psioczyć na jakość mebli Ikea będą tylko nasi producenci bo im nie dorównują. icon_smile.gif


Nie zgadzam się z tobą. Jest wiele rodzimych firm, które produkują meble lepszej jakości niż ikea. W dodatku na wymiar i pod gusta klienta. Oczywiście trzeba zapłacić więcej. Ale to w końcu inwestycja na lata.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

O,k...wa IKEA to najwiekszy syf jaki mozna sobie w swoim wlasnym domu zamontowac(jesli chodzi o kuchnie-innych doswiadczen brak) te wiorowe "mebelki" nadaja sie tylko do ogladania a na pewno nie do uzywania,Ty to montujesz czy ludziom kit wciskasz...Pozdrawiam



A na jakiej podstawie wypowiadasz takie opinie. Mam takie meble kuchenne z IKEA (drewniane) od 7 lat.
Po 3 latach oblizowała się szuflada. Przyjechał gościu naprawił powiedział jak poprawić to gdyby ponownie się zdażyło i pojechał. Obecnie jest OK. Polecam !!!!

P.S. Wyniennialiśmy kran - pierwotnie był ten najtańszy a my mamy sporo kamienia i trchę zgudił estetykę.
W międzyczasie część półek wymieniłem na wysuwane kosze.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Jakiej firmy meble kuchenne byście polecali? Na co zwrócić uwagę. Czy standardowe szafki, czy dołożyć i szuflady? Ja mam dwuletnią kuchnie, zawiasy co chwila muszę podkręcać, bo drzwiczki opadają. Aż mnie dreszcz przechodzi gdybym miała szuflady? Parę innych wad też mogłabym wymienić. Ale skupmy się na pożądnych meblach.




Trzeba się poważnie zastanowić czego się oczekuje bo meble kuchenne to spora inwestycja i powinny służyć na lata. Warto zainwestować w dobre zawiasy i systemy, żeby służyły na lata. Ja z żoną dostaliśmy namiary od znajomych i z czystym sumieniem możemy je przekazać dalej. Uczciwy wykonawca doradzi nam czego użyć a czego unikać, pomoże zaplanować strefy w kuchni i wykona realną wycenę. Umowę podpisujmy zawsze, żadna strona nie powinna jej unikać.

DSC01446.jpg

Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Pierwsze co się psuje to... wrażenie jak widzisz źle zaprojektowaną, niefunkcjonalną kuchnię.
Szafek nie musisz nawet otwierać, więc i zawias nie ucierpi.


gotowych kuchni jest wiele, tylko niestety nie każdy ma standardowych wymiarów kuchnię. Rodzice remontowali a raczej całkowicie przerabiali parter w domu - kuchnia na pokój, pokój na kuchnię i zamawiali w brw. Meble to jakaś pomyłka. Fronty lipne. 2 rok użytkowania i kilka klamek po prostu popękało, blaty nierówne, eh szkoda gadać. Dzisiaj żałują,że się na nie zdecydowali, ale nie maja kasy żeby kupić nowe. Ja niedługo będę wyposażać mieszkanie - jeśli w koncu mi zrobią instalacje ową- i postanowiłam sobie, że kupię takie szafki jakie mi będą potrzebne, a nie cały komplet mebli kuchennych. rozglądam się w sieci właśnie za takimi i na razie znalazłam tylko meble bogart. Mozna kupić pojedyncze szafki i dowolnie komponować zestawy. Ciekawi mnie tylko, czy może ktoś z was ma takie meble, czy każdy robił je na wymiar? Wiem że meble kuchenne muszą być na lata, dlatego nie wiem czy ten internetowy sklep meblowy jest właśnie dla mnie. Kuchnię chcę mieć przestronną i tylko najpotrzebniejsze w niej akcesoria i sprzety. Nie potrzebuje graciarni- kupie, bo może kiedyś mi się [rzyda.
Link do komentarza
No, maryśka8383, trzymaj się mocno, bo niech tylko jeden taki tutaj ( ja wiem kto ale ci nie powiem) zobaczy to twoje spamowanie... po adresie IP do ciebie trafi prosto do komputera twego, a wtedy módl się... On tak nie znosi spamowania.
maryśka8383, trzeba było przynajmniej znaleźć wątek o salonach, a nie wlepiasz sofy do kuchni.
Niestety, jest już za późno. Stawiaj sofę pod drzwi, choć i tak nic to nie da.
Link do komentarza
Cytat

No, maryśka8383, trzymaj się mocno, bo niech tylko jeden taki tutaj ( ja wiem kto ale ci nie powiem) zobaczy to twoje spamowanie... po adresie IP do ciebie trafi prosto do komputera twego, a wtedy módl się... On tak nie znosi spamowania.
maryśka8383, trzeba było przynajmniej znaleźć wątek o salonach, a nie wlepiasz sofy do kuchni.
Niestety, jest już za późno. Stawiaj sofę pod drzwi, choć i tak nic to nie da.


O jakiej Ty sofie mówisz? Jak inni piszą, że brw jest super, IKEA super albo bee to jest ok, a ja nie moge napisać jak jest? Kuchnia rodziców z brw to jedna wielka pomyłka i to jest moje zdanie. Jesli ktoś się nie zgadza to ma do tego prawo. Pytałam czy ma ktoś meble kupowane przez internet, bo nie chce zamawiać na wymiar. Siostra zamawiała u "poleconego" stolarza i też nie jest zadowolona- wszystko na pierwszy rzut oka było niby ok, a przy montażu dopiero wyszły różne mankamenty. Ale kasa poszła, a stolarz umywa ręce. Przecież forum służy do zadawania pytań i do dyskusji, więc chciałam dowiedzieć się jak to jest z tym zamawianiem mebli przez internet. Jestem nowa na forum, ale od razu nie trzeba tak ostro:(
Link do komentarza
Cytat

Siostra zamawiała u "poleconego" stolarza i też nie jest zadowolona- wszystko na pierwszy rzut oka było niby ok, a przy montażu dopiero wyszły różne mankamenty. Ale kasa poszła, a stolarz umywa ręce.



Jeden stolarz na świecie? Nie pisz bzdur, nie ma niczego lepszego od możliwości zamowienia dokładnie tego, czego ja zechcę. Kiedy mogę wybrać rodzaj materiału, kolor, wymiar, sposób ustawienia, otwierania i wszystko inne. Wybrać w jednym miejscu, czyli własnym domu. I nie pipcz o jakichś mankamentach nie nazywając ich konkretnie. Co było nie tak? Wymiar? To stolarz stracił, niech robi nowe. Sam mierzył niech sam poprawia. Nie ma tak dobrze, czyli tak źle jak piszesz. Jeżeli kolor nie taki, to ja źle wybrałem.

Ja miałem umowę ze stolarzem, który przyszedł ze swoim laptopem, na którym był profesjonalny program do wizualizacji i projektowania mebli, ze wzornikami kolorów, fotografiami okuć i wykończeń i wszystkim, co było potrzebne. Stolarz na powitanie pomierzył kuchnię i zaczęło się projektowanie na ekranie. Gdzie kuchenka, gdzie zlewozmywak, gdzie lodówka, gdzie zmywarka... Pierwszego dnia nie podjęliśmy żadnej decyzji. Nawet kolory drzwiczek i blatów nie zostały określone. Okuć też. Stolarz zostawił wzorniki barw i wrócił chyba za trzy dni. Wtedy zostały wybrane kolory, ale jeszcze nie ustawienia. Natomiast z różnych propozycji wybraliśmy kilka wariantów, które nam wydrukował i dopiero gdzieś za tydzień zadzwoniliśmy do niego żeby przyjechał gdyż zdecydowaliśmy się na konkretne rozwiązanie.
I takie zostało wykonane. Wszystko ma właściwy wymiar, taki jak zamawialiśmy, zadne zawiasy się nie krzywią, żadne wózki nie blokują... wszystko jest takie jakie zamawialiśmy i działa tak jak powinno!!!

Więc Twoje mankamenty to biadolenie dla naiwnych. Tutaj takich nie sieją.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
retrofood ma rację nie jeden jest stolarz ja też robiłem meble na zamówienie pierwszy "fachowiec" od razu zaczął że się tak nie da, że tak nie może być , chciał po prostu zrobić jak najszybciej i najprościej, pogoniłem go i wziąłem drugiego od razu inna bajka zrobił tak jak ja chciałem i nie marudził wszystko tak jak powinno.
Link do komentarza
Cytat

Jak dla mnie powinnas udac sie do firmy windykacyjnej. Przewaznie kasuja 10% przy zalatwianiu sprawy polubownie i 15% przy problemach. Nic nie tracisz, a mozesz odzyskac wiekszosc pieniedzy.




Muszę przyznać, że nie spotkałem się nigdy z takim oszustwem na tym polu. Cieszę się że zdecydowałem się na fajną firmę z Łodzi, z tego co pamiętam (mają salon z meblami Indeco w Tesco dla zainteresowanych), bo byli oficjalnymi dystrybutorami mebli. Wszystko od początku do końca poszło sprawnie, od podpisania umowy, zrobienia projektu szaf do przedpokoju i kuchni. Właśnie dlatego polecam wiarygodne firmy, przynajmniej mamy spokój. Lepiej dopłacić te parę stówek...
Link do komentarza
Jeszcze jeden plus dla IKEA.
Gdy chcesz coś zmienić dodać dodatkową szafkę, blendę to zawsze możesz podjechać i dokupić. Obecnie zmienili swoje kuchnie ale stare modele przez jakiś czas będą dostępne.
Jak pisałem wcześniej nie miałem problemu z reklamacją (drobną) u nich. Sąsiedzi też (a zacięli nożem blat) icon_eek.gif
No i mają fajny użyteczny program do projektowania kuchni.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Ja też muszę, ale jak się pomyśli i odpowiednio przygotuje - to nie jest to takie upierdliwe... Właśnie spakowałem trzy worki (plastik, papiery i te niesegregowalne) i wiadereczko na bio... Spacerek na śmietnik i - załatwione... wiadereczko umyte, suszy się i zaraz wróci do szafki, w którym stoją w sumie cztery wiadereczka po 28 litrów pojemności... Zupełnie wystarczają na tydzień... no, bio trochę częściej, w zależności od zawartości wiadereczka...  
    • Konstrukcja tych pomp IBO FP4 powoduje , że nieco dłużej wytrzymają po wystąpieniu suchobiegu, ale też należy je wyłączyć. Lepiej zastosować dodatkowe urządzenie automatycznie wyłączające pompę po wystąpieniu suchobiegu. Jest ich wiele na rynku ,różnych producentów. np,    https://b2b.omnigena.pl/sterowania-i-zabezpieczenia/1878-opc59-sterownik-5907761103184.html (jeśli pompa ma silnik max 1,3kW)   https://aquatik.eu/14-ibopress-10-sterownik-wylacznik-pompy-hydroforu-suchobieg-ibo-press-10-p-697.html (jeśli pompa ma silnik max 2,2kW)   Można też w ogóle zmienić koncepcję i zamiast dużego zbiornika wybrać układ z pompą głębibową, falownikiem i niewielkim zbiornikiem buforowym. Falownik wyłączy pompę po suchobiegu. Koszt takiego zostawu z całkiem porządną pompą IBO odporną na piach to ok. 2 tys. zł.    
    • 🌟 Kim Jesteśmy? 🌟 Letyro to dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji i montażu wysokiej jakości osłon okiennych. Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe, nadając Twojemu domowi wyjątkowy charakter.   🔧 Co oferujemy? 🔧 Rolety Zewnętrzne: Chronią Twoje okna przed słońcem, zapewniając prywatność i kontrolę nad temperaturą w domu. Moskitiery: Zapomnij o niechcianych gościach w postaci owadów! Nasze moskitiery zapewniają swobodę korzystania z otwartych okien, bez ryzyka inwazji komarów czy much. Bramy Garażowe: Bezpieczne, wytrzymałe i łatwe w obsłudze – nasze bramy garażowe chronią Twój samochód i mienie przed niepożądanymi intruzami. Parapety Wewnętrzne: Dodaj stylu i elegancji do swojego wnętrza dzięki naszym parapetom wewnętrznym, dostępnym w różnorodnych wzorach i kolorach.   Nasza strona www: rolety Rzeszów
    • Niezła gromadka. Ja muszę segregować w mieszkaniu. To dopiero przerąbana sprawa -.-
    • Na starym mieszkaniu miałem meble z Ikea i powiem, że z jakości niektórych naprawdę byłem zadowolony. Ale większość niestety nie przetrwała długo w idealnym stanie.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...