Skocz do zawartości

Wątek do wyżalenia się...


Recommended Posts

wow, kto jest bez winy, niech pierwszy żuci kamień... (jakoś tak to leciało ?)

Dagmara błagam Cię, nie rób z siebie świętej. Ty nie lubisz? icon_biggrin.gif A co teraz robisz? Po co się wcinasz? Barbossa raczej daje sobie radę. Może nie merytorycznie, ale od niego nie można tego wymagać icon_smile.gif
A jeśli już mowa o pisaniu merytorycznie, to faktycznie chyba Cię odrobinę poniosło. Musiałbym szukać dość długo aby znaleźć jakiś merytoryczny post Barbossy.
Gdy Barbossa wali zaczepki w moją stronę, jest ok. Ale wystarczy odwrócić rolę, i co - wielkie oburzenie? Grupa zwiera szyki i jazda. Nie rozśmieszaj mnie. Jak się ktoś zachowuje w dany sposób, to niech potem na klatę umie przyjąć w swoją stronę. A jak nie to niech się w moją stronę nie odzywa. I będzie spokój. Chyba proste. Tylko zapewne nie dla wszystkich.

I jeszcze weź mi pokaż w którym miejscu atakuje personalnie Barbosse. Zacytowałaś posta którego najwyraźniej nie rozumiesz. Liczę że się wykażesz, choć w przeszłości różnie to bywało. O ile dobrze pamiętam lubisz podkulać ogonek i uciec w kąt.
Link do komentarza
Chodziło mi o to , że w tym wątku nie miałeś kompletnie nic do powiedzenia na temat przez cały czas trwania dyskusji ..... pojawiasz się nagle ni stąd ni zowąd i tylko i wyłącznie po to, żeby wbić szpilę personalnie , zasiać zamęt ....
widzę , że ewidentnie zmieniłeś obiekt Twoich czepialskich zapędów....
daggulka Ci się znudziła .... no cóż .... kogo by tu teraz .... o, Barbossa -może być.... icon_lol.gif
Link do komentarza
Ty jednak jesteś śmieszna. Na pv piszesz do mnie w przyjacielski sposób. Wymieniliśmy kilka wiadomości ostatnio. Myślałem że mamy wszystko wyjaśnione. A nagle wpadasz tu, obrażasz mnie, wyzywasz od trolli i demonstracyjnie piszesz żegnam.
No ale ok. Ja przywykłem. Ty zrobiłaś z siebie kretynkę. To tylko potwierdza moje wcześniejsze zdanie o Tobie. Jesteś dwulicowa i fałszywa. Trzeba uważać co się do Ciebie piszę bo nigdy nie wiadomo co Ci przyjdzie do głowy. To wszystko.
Link do komentarza
Cytat

Ty jednak jesteś śmieszna. Na pv piszesz do mnie w przyjacielski sposób. Wymieniliśmy kilka wiadomości ostatnio. Myślałem że mamy wszystko wyjaśnione. A nagle wpadasz tu, obrażasz mnie i demonstracyjnie piszesz żegnam.
No ale ok. Ja przywykłem. Ty zrobiłaś z siebie kretynkę. To wszystko.



Personalnie nie mam nic do Ciebie .... na priv pisałam do Ciebie wtedy z konkretną sprawą ..... po przyjacielsku? po prostu życzliwie .... bo naprawdę wierzę, że nie jesteś taki zły i czepialski na jakiego się tu kreujesz .... tak już mam - staram się w ludziach zobaczyć te dobre strony .... i pomagać jeśli mogę.....
Teraz personalnie też nie napisałam Ci nic obraźliwego .... wpis o trollu skasowałam, bo faktycznie chyba tak nie myślę.... zagalopowałam się....
po prostu chciałam pokazać Ci , że wpadłeś do tego wątku ewidentnie zasiać zamęt i dać Ci do zrozumienia, że mógłbyś czasem odpuścić ..... i tyle .... icon_rolleyes.gif
A to, ze na Barbosse cięty jesteś to widać jak na dłoni .... się nie wyprzesz .... tak jak kiedyś na mnie ....
u nas minęło - na tą chwilę jest nieźle , wyjaśniliśmy sobie anse ... ma nadzieję, ze między Wami też z czasem się wyciszy .....
i tyle ....
Jesli chciałeś mi powiedzieć, ze jestem fałszywa ..... wyjaśniam - po prostu bez względu na "lubienie" czy "nie lubienie" piszę na forum jeśli coś mi nie pasi .... icon_rolleyes.gif
i jeśli Pan Brzęczkowski żre się z Barbossem czy kimkolwiek innym - jeśli jestem nie w temacie to się nie odzywam ..... bo uważam, ze w tym temacie się nie znam ......
nie jestem święta ... jeszcze dziś zdarza mi się gdzieś zażartować czy delikatnie wbić szpileczkę .... ale już staram się nie wywoływać wojen .... to forum jest za małe na wielkie afery ....
Link do komentarza
ja mam do Barbossy tyle ile on ma do mnie. Mam Cię zarzucić linkami do postów w których się czepia do mnie bez powodu? Dlaczego wtedy nie reagujesz z taką stanowczością? No i jeszcze jedno. Chyba nie ma co porównywać tego posta:
Cytat

TY ZADZWOŃ SZYBKO. POTEM BĘDZIE ZA PÓŹNO...



z tym:
Cytat

na "ty" to tramwaj staje pajacu
brudzia z Tobą żłobie nie piłem



Więc personalnie zastanów się kto kogo tak naprawdę atakuje.

a co do dyskusji Barbossy z TB. Jaka to dyskusja kiedy jedna strona używa argumentów merytorycznych (nie wyrokuje że słusznych) a druga strona wali tylko obraźliwe i żałosne zaczepki na to miejsce (myśląc że jest zabawny)? Jeśli Barbossa jest takim ekspertem niech wytłumaczy TB i wszystkim innym dlaczego ma inne zdanie. Niech zrobi to konkretnie. Wszyscy wtedy skorzystamy na jego olbrzymiej wiedzy icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

a co do dyskusji Barbossy z TB. Jaka to dyskusja kiedy jedna strona używa argumentów merytorycznych (nie wyrokuje że słusznych) a druga strona wali tylko obraźliwe i żałosne zaczepki na to miejsce (myśląc że jest zabawny)? Jeśli Barbossa jest takim ekspertem niech wytłumaczy TB i wszystkim innym dlaczego ma inne zdanie. Niech zrobi to konkretnie. Wszyscy wtedy skorzystamy na jego olbrzymiej wiedzy icon_biggrin.gif



Barbossa nie zgadza się z teoriami Pana TB ..... i w wielu wątkach merytorycznie wyjaśniał - dlaczego ....
Gdybym sto razy tłumaczyła komuś jedno i to samo , też za sto pierwszym już by mi się nie chciało i leciałabym "skrótami myślowymi" jak On teraz .... to, że dla Ciebie są niezrozumiałe nie znaczy że dla wszystkich .... icon_wink.gif


no i po namyśle - uważam, ze niepotrzebnie zabrałam tu głos ..... tak , jak i Ty , Vega ....


Ktoś kiedyś do kogo mam duży szacunek , za czasów moich tu wojenek napisał mi :

czasem awantury są kuriozalne, jeśli spojrzy się na nie z boku...

miał rację.....

zajęło mi to kilka miesięcy , ale nauczyłam się też nie zabierać głosu gdzieś , gdzie nie mam nic do powiedzenia w temacie w wątkach tematycznych .... no, przyznaję - jeszcze zdarzają mi się czasem wpadki ... ale staram się .... i Tobie też tego życzę .... icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

TY ZADZWOŃ SZYBKO. POTEM BĘDZIE ZA PÓŹNO...





Tak w zasadzie szukam odnośnika do Twojego cytatu aby zerknąć o co wojna icon_smile.gif
pewnie jak zwykle o małe piwo ,
Vega a jeśli chodzi o tłumaczenie czegokolwiek TB to jest dokładnie jak z cytatem
" i nikt nie wmówi nam że białe jest białe a czarne jest czarne "

Poza tym nie od dziś bronisz TB i jesteś jego zagorzałym zwolennikiem więc napisz co cię w jego teoriach na temat budownictwa przekonuje :
- niskie koszty inwestycji ?
- niskie koszty eksploatacji ?
czy też może budowla bezproblemowa ?
w poszczególnych tematach wszystkie z tych wizji zostały co najmniej mocno nadwątlone w bardzo merytoryczny sposób , żeby nie powiedzieć że zostały zdruzgotane natłokiem merytorycznych argumentów i wniosków ,
czy coś to zmieniło ?
oczywiście nic temat dobrze nadmuchany umiera bo TB ginie , by odrodzić się jak feniks z popiołów w zupełnie innym temacie ze swoimi niezmienionymi rewelacjami .
Jak na już kilka lat dyskusji z TB - kilka razy udało mi się zagonić go w kozi róg , a tylko raz napisał "sorry zagalopowałem się" - co i tak uważam za swój ogromny sukces (bo lepszym ode mnie tego uzyskać się nie udało ) .
Żeby być obiektywnym muszę stwierdzić iż swoje postrzeganie tematów tez musiałem zweryfikować o pewne aspekty wymieniane przez TB - dlaczego ?
- bo pisząc androny zmusił mnie do myślenia i wymyślania coraz to nowych argumentów na jego z góry błędne tezy icon_smile.gif .
nie zmieniło to faktu iż tezy te są błędne jednak spowodowało moje samokształcenie i chwała mu za to icon_biggrin.gif.
co do antagonistów :
to w pewnym wąskim zakresie - czyli w tematach wody ale nie w rurach tylko miejscach niespecjalnie odpowiednich nie zgadzam się z jego tezami
w tematach budownictwa , przepisach budowlanych i wielu innych kwestiach próbują wytłumaczyć błędne założenia ludzie którzy posiadają i stosowną w tym zakresie wiedzę pomijając tytuły niejednokrotnie inż. dr. itp.
Żeby TB oddać sprawiedliwość dobrze że jest - prowodyr wzrostu popularności tematu , na forum dla profesjonalistów w poszczególnych dziedzinach kariery by nie zrobił bo po przeczytaniu kilku zdań orzekliby nieprzydatność , a wręcz usiłowanie wprowadzenia w błąd .
Na forum typu FBD ; FB ; FM - TB ma możliwość podyskutowania bo zawsze znajdzie się taki który podejmie rękawicę , aby nie pozwolić wprowadzać w błąd ludzi którzy w tych tematach zielonego pojęcia nie mają , a co za tym idzie bardzo łatwo jest ich zmanipulować i narazić na poważne problemy w przyszłości , więc TB kwitnie służąc wszystkim swoją wiedzą i elokwencją w pomijaniu części instrukcji producenta poszczególnych materiałów lub też przeinaczaniem tłuczenia poszczególnych objawów jak i ich prawdopodobnych przyczyn .
po moim pierwszym wejściu na FB :
znalazłem nagonkę na TB - co gorsza przez kilka postów nawet TB mi się spodobał i zastanawiałem się co ci ludzie od niego chcą ?
Jednak poczytałem odpowiedzi i zrozumiałem że chcą tych naiwnych ustrzec przed czekającymi ich problemami .
perełką już było wejście TB na temat wody gdzie jako główne lekarstwo na podsiąkanie kapilarne zalecił :
izolację termiczną od wewnątrz a przed nią - od środka oczywiście - paroizolację .
w tym momencie TB zdecydowanie przestał zaliczać się do grona osób z którymi warto dyskutować -
jednak pozostał w gronie osób których błędnych wypowiedzi nie wolno - nie prostować dla dobra ogółu.
masz ochotę merytorycznie podyskutować to w jakimś tam zakresie jestem do dyspozycji a Henok , JBZ , czy krytykowany tu przez ciebie Barbossa są do twojej dyspozycji o ile nie będziesz rozmawiał na zasadzie kopiuj wklej - bo jeden As w tej dyscyplinie na forum wystarczy i to miejsce jest już od dawna zajęte .
Pozdrawiam
Link do komentarza
podobał mi się tytuł - merytoryka dyskusji mniej
Ale głos zabrałem - jakby co = w temacie
PS:
i Barbossy i Pana Tomasza argumenty - czytam, analizuję i do serca biore.
Chyba będę budował niedługo nowy - piękniejszy dom.
Mam ich odhaczonych jako gości ważnych.
I merytoryka sporów pomocna będzie - czuję to.
Nie zatracajcie czasem dystansu w wypowiedziach - a będzie Wam darowane.....
Pozdrawiam szczerze i prawdziwie
Link do komentarza
Cytat

Jak na już kilka lat dyskusji z TB - kilka razy udało mi się zagonić go w kozi róg

To Pana opinia! Przecież Pan w ogóle nie rozumie zadań hydroizolacji! Nie jest ona tylko po to by wilgoci nie wpościć - hydroizolacja jest po to by izolacja termiczna była sucha -do 1% Pan tylko szkodzi przez swoją niewiedzę - widać to na Pana stronie i postach.

Cytat

Barbossa nie zgadza się z teoriami Pana TB ..... i w wielu wątkach merytorycznie wyjaśniał


Można na przykładzie? Barbossa - profil - posty
Link do komentarza
Cytat

Tak w zasadzie szukam odnośnika do Twojego cytatu aby zerknąć o co wojna icon_smile.gif
pewnie jak zwykle o małe piwo


akurat dzień wcześniej (lub dwa) na KINO POLSKA leciał bardzo dobry film "Brunet wieczorową porą". Mój post to nieco zmieniony cytat z tego filmu. Tam było "Ty postaw zaraz bo potem będzie za późno"....
Tak mi się napisało i zrobiła się wojna icon_smile.gif
Zapewne gdyby napisał to "nie opozycjonista" nie było by sprawy. No ale że ja to napisałem to się zrobił kwasik jak talala a że niektórym bardzo brakuje pikanterii to się przeciągnęło na osoby zupełnie nie związane z tematem i sprawą. Inna sprawa że brodatemu zawsze na rękę są takie posty bo może mnie zwyzywać po drodze icon_biggrin.gif

Cytat

Poza tym nie od dziś bronisz TB i jesteś jego zagorzałym zwolennikiem więc napisz co cię w jego teoriach na temat budownictwa przekonuje :
- niskie koszty inwestycji ?
- niskie koszty eksploatacji ?
czy też może budowla bezproblemowa ?


mam nadzieję że nie dorobisz mi zaraz nowego członka rodziny. Pokaż mi to choć 5 postów w których ja TB bronię. Lub gdzie piszę że zgadzam się z jego teoriami (choć do niektórych zapewne dał bym się przekonać). Być może z kimś mnie pomyliłeś.
Ja jestem gorącym zwolennikiem PC a Tb wręcz przeciwnie. Zresztą dom który będę budował jest zupełną odwrotnością do tego o czym pisze pan Tomasz. I szanuje go jako człowieka za to, że przez tyle czasu wciąż trzyma się swojego i na zaczepne i często niewybredne posty w jego stronę, nigdy nikogo nie obraził.
Osobiście staram się nie zabierać głosu w sprawach o których mam kiepskie pojęcie. Jednak tak jak już gdzieś pisałem bez względu na to czy TB ma rację czy nie, to tematy z jego udziałem są bardzo ciekawe i pouczające. Każda ze stron stara się przekonać do swojej racji. To chyba po to są fora.
I teraz tak. Są osoby które mają coś do powiedzenia konkretnego i na argumenty TB wyciągają swoje konkrety. Ale są też osoby które mają do powiedzenia przysłowiowe gówno ale będą szarpać i mącić dla samej zasady.
Link do komentarza
Cytat

mam nadzieję że nie dorobisz mi zaraz nowego członka rodziny.



nawet nie będę próbował icon_smile.gif


Cytat

Pokaż mi to choć 5 postów w których ja TB bronię. Lub gdzie piszę że zgadzam się z jego teoriami (choć do niektórych zapewne dał bym się przekonać). Być może z kimś mnie pomyliłeś.



aż takim desperatem nie jestem żeby całe forum przerzucać icon_biggrin.gif czyli i przy swoim obstawać nie będę


Cytat

Ja jestem gorącym zwolennikiem PC a Tb wręcz przeciwnie. Zresztą dom który będę budował jest zupełną odwrotnością do tego o czym pisze pan Tomasz. I szanuje go jako człowieka za to, że przez tyle czasu wciąż trzyma się swojego i na zaczepne i często niewybredne posty w jego stronę, nigdy nikogo nie obraził.



hmmm i w tym punkcie raczej się nie zgodzę - raptem kilka postów wyżej TB próbuje mnie obrazić twierdząc iż to co wykonuję - wykonuję w sposób niewłaściwy , pozbawiony uzasadnienia a wręcz szkodliwy dla inwestora .
pewnie gdyby napisał to JBZ lub Henok to bym się przejął , a do tego że TB miesza ludzi z błotem to już się w zasadzie przyzwyczaiłem icon_biggrin.gif robi tak zawsze gdy kończą mu się argumenty co niestety jest nagminne .
dokąd zakres wypowiedzi TB dotyczył tylko i wyłącznie rekuperatorów to w zasadzie nie było żadnych tarć , ale niestety skrzydełka rozwinął i pewnie i płetwy mu urosły bo w wodę wlazł z twierdzeniem że podsiąkanie lub jak kto woli podciąganie kapilarne to fikcja .




Cytat

Osobiście staram się nie zabierać głosu w sprawach o których mam kiepskie pojęcie. Jednak tak jak już gdzieś pisałem bez względu na to czy TB ma rację czy nie, to tematy z jego udziałem są bardzo ciekawe i pouczające. Każda ze stron stara się przekonać do swojej racji. To chyba po to są fora.
I teraz tak. Są osoby które mają coś do powiedzenia konkretnego i na argumenty TB wyciągają swoje konkrety. Ale są też osoby które mają do powiedzenia przysłowiowe gówno ale będą szarpać i mącić dla samej zasady.



widzisz jest kilka for na których TB udziela się dość aktywnie na wszystkich znajdują się ludzie którzy starają się wyprostować pewne nie do końca rzetelne dane jak np. niepełna instrukcja systemu Platon gdzie w oryginalnej "zagramanicznej" ulotce pan TB wskazuje nam rysuneczek właściwej izolacji .
i nawet nie ma ochoty zajrzeć na stronę kolejną gdzie jak byk stoi izolacja bitumiczna na murze a do niej dopiero folia - jeszcze wielce zdziwiony że ja podpieram się jego instrukcją aby zadać kłam jego wcześniejszym słowom i tak przez ostatnie ????? 3 lata icon_biggrin.gif
więc nie dziw się że z TB gadać mi się już nie chce - zaraz zapewne wyskoczy ze swoim ulubionym tekstem że ciepło wychodzi a nie zimno wchodzi , co jakoby jest moim poglądem icon_smile.gif
czyli podsumowując strzelam ignora dla tego pana choć czuwam w zakresie opowiadanych przez niego dyrdymał puki siedzi w wentylacji - prostują go inni , jak wróci do wody , to pewnie do prostowania wrócę i ja - choć po tych 3 latach oglądania tych samych zdjęć z tym samym opisem gdzie niejednokrotnie udowodniłem i nie tylko ja że jest w błędzie co do określenia przyczyn .
Może się tak zdarzyć że dziś na tym forum jest zakończeniem awantury z dnia poprzedniego na innym forum icon_biggrin.gif
reasumując TB niech sobie pisze co chce bo od tego są fora i żadnej odpowiedzialności z tego tytułu ponosić nie będzie , a szkoda .
dla mnie jego banialuki groźne nie są , bo swoją robotę znam - dla przysłowiowego szarego obywatela "rady" TB zastosowane bezkrytycznie w skutkach mogą być opłakane .
pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

akurat dzień wcześniej (lub dwa) na KINO POLSKA leciał bardzo dobry film "Brunet wieczorową porą". Mój post to nieco zmieniony cytat z tego filmu. Tam było "Ty postaw zaraz bo potem będzie za późno"....
Tak mi się napisało i zrobiła się wojna icon_smile.gif



Cytat

Zapewne gdyby napisał to "nie opozycjonista" nie było by sprawy. No ale że ja to napisałem to się zrobił kwasik jak talala



nie ma dymu bez ognia , Vega .... podejrzewam, że gdybyś w przeszłości na forum nie zabłysnął zgryźliwością, nikt by personalnie do siebie tego nie odniósł..... i nie byłoby wojny .... icon_wink.gif
wiem, bo ja jestem odbierana przez niektórych na forum podobnie .....


Cytat

a że niektórym bardzo brakuje pikanterii to się przeciągnęło na osoby zupełnie nie związane z tematem i sprawą.



o co kaman? nie jarzę tego co napisałeś.....


Cytat

I teraz tak. Są osoby które mają coś do powiedzenia konkretnego i na argumenty TB wyciągają swoje konkrety. Ale są też osoby które mają do powiedzenia przysłowiowe gówno ale będą szarpać i mącić dla samej zasady.



a są też osoby jak Barbossa które pisząc nie podają na tacy gotowych odpowiedzi jasno i prosto, tylko swoimi wypowiedziami pozwalają innym zastanowić się i spojrzeć inaczej , głębiej na problem .... zmuszają do myślenia ....
to, że czasem nerwy ponoszą i nie wyrażają się kwieciście - jestem w stanie zrozumieć, często mam podobnie .... jak i każdy z nas .... wszak jesteśmy ludźmi a nie robotami ....
Link do komentarza
bardziej wole tłumaczenie: podobne cieszy się podobnym

Cytat

tak ... tylko jaki swój jakiego swego? icon_rolleyes.gif
może jakbyś imiennie to by mi ułatwiło.... icon_razz.gif icon_lol.gif



Cytat

a są też osoby jak Barbossa które pisząc nie podają na tacy gotowych odpowiedzi jasno i prosto, tylko swoimi wypowiedziami pozwalają innym zastanowić się i spojrzeć inaczej , głębiej na problem .... zmuszają do myślenia ....
to, że czasem nerwy ponoszą i nie wyrażają się kwieciście - jestem w stanie zrozumieć, często mam podobnie .... jak i każdy z nas .... wszak jesteśmy ludźmi a nie robotami ....


Link do komentarza
popieram. Ja też icon_smile.gif Może to dlatego że idą święta i wielkie pojednanie icon_smile.gif

Aha, ja nigdzie nie napisałem że jestem święty czy tam bez winy itd. Zdaje sobie sprawę że potrafię być uszczypliwy (delikatniej się tego nazwać nie dało) wink.gif
Ostatnio jednak te kłótnie już mi się nie opłacają bo pkt. z nich już się nie dodają icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Cytat

Aha, ja nigdzie nie napisałem że jestem święty czy tam bez winy itd. Zdaje sobie sprawę że potrafię być uszczypliwy (delikatniej się tego nazwać nie dało) wink.gif



Ty potrafisz być uszczypliwy - to faktycznie mało powiedziane , podobnie jak ja ... za to Barbossa zawsze szczerze bez owijania pisze to co myśli i nie wchodzi nikomu w zadek .... i za to Go szanuję.... icon_rolleyes.gif
i tyle....

Cytat

Ostatnio jednak te kłótnie już mi się nie opłacają bo pkt. z nich już się nie dodają icon_biggrin.gif



porażka .... na szczęście ja się nie martwię, mam zapas ... icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

......
nigdy nikogo nie obraził.



Cytat

...Co nie zmienia faktu, że tylko d... może pisać o sprawności ponad 100 % a wizjoner o 100%-tach..

......Wiem, z poprzednich postów, że nie jest Pan zbyt kumaty...

...świadomie oszukują klienta by rachunkami za ogrzewanie utrzymywał budżet państwa, które to łoży kasą na ich "wykształcenie".....

...To jest chore!......

.....Co za debil to wymyślił!??...

....Brnie Pan dalej w tą paranoje.....

...można się tak umawiać – ale pod warunkiem, że się jest inżynierem budownictwa, BO NA BUDOWNICTWIE WŁAŚNIE UMÓWILI SIĘ, ŻE BĘDĄ SIĘ POSŁUGIWAĆ FIZYKĄ BUDOWLI NIE FIZYKĄ. ....

....wiem, ze ludzie pozbawieni wiedzy a z pretensjami muszą dawać gdzieś upust swojej frustracji by się mądrzej poczuć....

.....że Pan tylko umie pajacować......

....W jakim celu chwali się Pan brakiem wiedzy? .....

...idiota ....

...Czy Pan tylko tak, by sobie licznik nabić i kompleksy załatać...

.....zawsze na forach znajdą się ludzie z bladą wiedzą i małą inteligencja. Łatwo takich rozpoznać, są niemerytoryczni, używają uśmieszków, zdrobnień... niski poziom inteligencji uniemożliwia takim, by to pojąć, więc nawet nie zdają sobie z tego sprawy.....

....Jak zwykle - ratlerek...

....Bo mocny w dyskusji o... dupie Marynie....

....Z dotychczasowych ustaleń jasno wynika, że przyna możliwościach intelektualnych wyjaśnianie Panu czegokolwiek jest działanie pozbawionym sensu. Może Pan sobie dalej pajacować. Nie dam się ściągnąć do poziomu debila, z prostego powodu, TAM NIE MAM Z SZANOWNYM PANEM SZANSY.....

.....Nie interesuje mnie "wiedza" gościa który przykleja styropian na fundament w domu niepodpiwniczonym, "by zimno nie weszło" To nie jest dla mnie ktoś do dyskusji....

...Pan rozwala dalej snpoki....

...Zacofanie, brak wiedzy, frustracja przez nienadążanie za światem, a mimo wszystko chęć zaistnienia...

...Zdaję sobie sprawę, że niesprawność szarych komórek prowadzi do frustracji, ale to jest forum dla budujących, może lepiej pisać na forum gdzie będzie się Pan mocniej czuł...

...Są jeszcze tacy co nie rozumieją. Takie ratlerki....

....Nic nigdy do dyskusji nie wnosi, tylko tak po nogawkach... jak ratlerek....

.....Linczmen się znalazł. Zacofane średniowiecze....

....Oczywiście... u klaunów, pajaców itp to nawet konieczność....

....Proszę sprwdzić kto jest poważny a kto PAJAC FORUM....

....Jest Pan żałosny....

....ci absolwenci absolutnie nic nie wiedzą o systemach zadaniowych, samoregulujących… oni są szkoleni przez tak zacofanych naukowo ludzi jak Pan....




itd itp
z tego też powodu czuję się zwolniony przez samego zainteresowanego z szanowania jego osoby


Cytat

Osobiście staram się nie zabierać głosu w sprawach o których mam kiepskie pojęcie.


wcale się nie starasz, nie gadaj głupot, bo cały ten temat powstał dzięki Twemu kiepskiemu pojęciu i całkowitemu braku starania się
Link do komentarza
Cytat

...Co nie zmienia faktu, że tylko d... może pisać o sprawności ponad 100 % a wizjoner o 100%-tach..

......Wiem, z poprzednich postów, że nie jest Pan zbyt kumaty...

...świadomie oszukują klienta by rachunkami za ogrzewanie utrzymywał budżet państwa, które to łoży kasą na ich "wykształcenie".....

...To jest chore!......

.....Co za debil to wymyślił!??...

....Brnie Pan dalej w tą paranoje.....

...można się tak umawiać – ale pod warunkiem, że się jest inżynierem budownictwa, BO NA BUDOWNICTWIE WŁAŚNIE UMÓWILI SIĘ, ŻE BĘDĄ SIĘ POSŁUGIWAĆ FIZYKĄ BUDOWLI NIE FIZYKĄ. ....

....wiem, ze ludzie pozbawieni wiedzy a z pretensjami muszą dawać gdzieś upust swojej frustracji by się mądrzej poczuć....

.....że Pan tylko umie pajacować......

....W jakim celu chwali się Pan brakiem wiedzy? .....

...idiota ....

...Czy Pan tylko tak, by sobie licznik nabić i kompleksy załatać...

.....zawsze na forach znajdą się ludzie z bladą wiedzą i małą inteligencja. Łatwo takich rozpoznać, są niemerytoryczni, używają uśmieszków, zdrobnień... niski poziom inteligencji uniemożliwia takim, by to pojąć, więc nawet nie zdają sobie z tego sprawy.....

....Jak zwykle - ratlerek...

....Bo mocny w dyskusji o... dupie Marynie....

....Z dotychczasowych ustaleń jasno wynika, że przyna możliwościach intelektualnych wyjaśnianie Panu czegokolwiek jest działanie pozbawionym sensu. Może Pan sobie dalej pajacować. Nie dam się ściągnąć do poziomu debila, z prostego powodu, TAM NIE MAM Z SZANOWNYM PANEM SZANSY.....

.....Nie interesuje mnie "wiedza" gościa który przykleja styropian na fundament w domu niepodpiwniczonym, "by zimno nie weszło" To nie jest dla mnie ktoś do dyskusji....

...Pan rozwala dalej snpoki....

...Zacofanie, brak wiedzy, frustracja przez nienadążanie za światem, a mimo wszystko chęć zaistnienia...

...Zdaję sobie sprawę, że niesprawność szarych komórek prowadzi do frustracji, ale to jest forum dla budujących, może lepiej pisać na forum gdzie będzie się Pan mocniej czuł...

...Są jeszcze tacy co nie rozumieją. Takie ratlerki....

....Nic nigdy do dyskusji nie wnosi, tylko tak po nogawkach... jak ratlerek....

.....Linczmen się znalazł. Zacofane średniowiecze....

....Oczywiście... u klaunów, pajaców itp to nawet konieczność....

....Proszę sprwdzić kto jest poważny a kto PAJAC FORUM....

....Jest Pan żałosny....

....ci absolwenci absolutnie nic nie wiedzą o systemach zadaniowych, samoregulujących… oni są szkoleni przez tak zacofanych naukowo ludzi jak Pan....




kuuuuurde .... wychodzi , że na najciekawszych wewontkach na forum nie bywam .... icon_eek.gif icon_lol.gif
ale sie mnie wydawało, że tematyczne , a ja w temacie się nie znam , to i szukać nie mam tam czego .... icon_rolleyes.gif

Link do komentarza
ja ich znam i też ich lubię icon_smile.gif

a wracając do TB - dla mnie to taki "lokalny" koloryt....
ale dobrze że śa na forum tacy, co poprawiają to co on wypisuje...podziwiam takich ludzi, ja nie miałbym cierpliwości...to niewątpliwie niektórych forumowiczów uchroni przed problemami....

Vega1: a ja mam inną teorię co do zachowania Daggulki, tzn mniej konfliktowego...słońce weszło w znak skorpiona i niedługo będzie rocznica...to musi powodować jakieś harmonijne aspekty icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Liczyć na "niezniszczalność" paneli winylowych mógł tylko ktoś, kto nigdy nie miał gramofonu i nie słuchał płyt. Winylowych przecież. Byle czym się przecież rysują, nie tylko szafirową (bardzo twardy materiał) igłą.   Natomiast zupełnie innym materiałem jest laminat. I swoją opinie napisałem znając ten materiał. Kiedyś kuchenne meble były wykończane laminatem. Można też było kupować płyty laminowane, bez podkładu. Czyli tę wierzchnią strukturę, z której niektórzy robili nawet boazerię. Kawałki takiej płyty mam do dzisiaj, przydają się w domowym warsztacie. Jeśli nie będziesz sypał piasku pod nogi, to niełatwo je zarysować na podłodze.     To oczywiste, bo ich powierzchnia wody nie przepuści nawet przez tydzień, ale diabeł leży w szczegółach, czyli krawędziach, jak wcześniej wspominałem. Niby są zabezpieczane, ale nigdy nie wiemy czy nie ma tam jakichś nieciągłości i/lub mikrouszkodzeń Lepiej więc nie przekonywać się, że jednak są.  A woda wejdzie w najmniejszą mikro dziurkę, ale wyjść nią później nie chce. Takie wychodzenie pod postacią pary trwa później miesiące i lata. 
    • Tak tak wodę zbierać od razu bo jak będzie stała to wiadomo że żaden panel nie wytrzyma. Ja się jednak decyduje na panele.  
    • Prawda jest taka, że natychmiast po zalaniu trzeba brać za ścierki, ręczniki, czy też odkurzacz przemysłowy i zbierać wodę i maksymalnie wysuszać...
    • Wiem że jest opis ale co innego opis a co innego praktyka. Znajomy położył winyle w przedpokoju i się zdarły po niecalych 2 latach i też pisało że są niezniszczalne :-)   
    • No to masz przecież charakterystykę techniczną.   Panele podłogowe Dąb Wolta o klasie ścieralności AC5 wyróżniają się odpornością na stojącą wodę przez 24 godziny. Wygląd o strukturze synchronicznej, charakteryzuje się wyczuwalnym i widocznym układem słojów jak w prawdziwej desce. Zastosowanie v-fugi sprawia wrażenie osobnych desek i znakomicie odzwierciedla naturalną drewnianą podłogę. Dodatkową zaletą są krawędzie zaimpregnowane wodoodpornym lakierem chroniącym przed wnikaniem wody i zapobiegającym ich pęcznieniu. Do wykończenia górnej warstwy paneli została użyta technologia LLT anti scratch zapewniająca niezwykłą odporność na zużycie i mikrozarysowania, dzięki czemu stopień połysku lub matu, w zależności wykończenia pozostaje taki sam przez cały okres. Panele zostały pokryte specjalną warstwą antystatyczną zapobiegającą powstawaniu ładunków elektrycznych, odpowiedzialnych za elektryzowanie podłóg i tym samym gromadzenie kurzu. Podłogę z paneli Dąb Wolta można układać na powierzchni z wodnym ogrzewaniem podłogowym. Gwarancja wodoodporności przez 24 godziny   3 Myślę, że spokojnie spełnią Twoje potrzeby.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...