Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: ZPH TERBUD


Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
Gość porady ekspertów
Ja także nie jestem zadowolony z usług świadczonych przez Terbud, fatalna obsługa, totalna ignorancja klienta, nie wywiązywanie się z terminów, jakość prac budowlanych skandaliczna.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Cytat

Ja także nie jestem zadowolony z usług świadczonych przez Terbud, fatalna obsługa, totalna ignorancja klienta, nie wywiązywanie się z terminów, jakość prac budowlanych skandaliczna.



Jeśli chodzi o Terbud to obsługa była fatalna kiedy jeszcze pracowała tam poprzednia pani sprzedawczyni. Teraz są zatrudnione młode wilczki i juz robi się OK. Ignorancja klienta - zgodzę się, ale w przypadku reklamacji, moja trwa już około 2 miesiące, nadal cisza. Terminy - zamiast przyjechać na godz 8 rano według ustaleń z tygodniowym wyprzedzeniem i przypomnień telefonicznych, beton miałem na 11 (skwar, upał), pompa się zepsuła, betonu brakło, dojechał beton z innego cementu. Ze względu na wylewanie w największy skwar beton popękał dosyć mocno na całym stropie. Na strop policzony co do milimetra, gdzie powinno pójść 14m3, zamówiliśmy 16m3 aby nie brakło, trzeba było domówić jeszcze 2m3 i ledwo starczyło, zbieraliśmy z ziemi, co wyleciało z pompy przy jej rozruchu. W sumie 18m3 betonu. Resztę dopowiedzcie sobie sami. Kierowcy korupcjogenni, nie jest to wina osób decyzyjnych, przyjmujących zamówienia. Mimo wszelkich zabezpieczeń GPS i tak robią firmę w przysłowiowego konia! Tylko dlaczego moim kosztem? Nie chcesz dać kierowcy zarobić kupując na lewo to ciebie oskubie, sprzedając twój beton innemu. Tak tłumaczę 18m3 w miejsce wyliczonych 14m3. Może się mylę, ale to już kwestia sumienia mojego i pracowników Terbudu. Pozatym materiały, dostawy, ceny - OK. Jedno tańsze, drugie droższe. Jak wszędzie. Na tej ulicy jest kilka hurtowni więc aby nie wypaść z siodełka muszą trzymać się niskich cen aby być konkurencyjnym. Nają również różne niespodzianki cenowe dla klientów, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Starałem się być obiektywny w swojej ocenie, mam nadzieję, że nikogo nie skrzywdziłem.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Klient
Ogólnie lipa nawet nie można się dowiedzieć ile jest gwarancji na zakupiony towar.Mi osobiście towar który u nich kupiłem uległ uszkodzeniu i chcąc się dowiedzieć ile jest gwarancji i od jakiego producenta pochodzi, to powiedzieli mi że nie wiedzą.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Gość spektra
Dziwi mnie jak ta "firma" jeszcze utrzymuje się na rynku, zamiast deweloperką powinni raczej skręcać długopisy. Obsługa, fachowość, terminowość fatalna. Jedynie co robią dobrze to terminowo przysyłają faktury im do zapłaty ale sami niechętnie się wywiazują z zobowiązań. Słyszałem, że ktoś już ich pozwał do sądu za niewywiązywanie się z umów. Spróbuję dotrzeć do tych ludzi i dowiedzieć się o co chodzi bo też rozważam pozwanie tej firmy a raczej manufaktury do sądu.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 2 lata temu...
  • 10 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...