Skocz do zawartości

Dom pasywny, kopuła Autorus


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
Kopuła się brudzi, pisałem do Termopianu. Nie tylko moja jak widać. Na razie rady nie ma. A pomysłów było kilka:
- obsadzenie pnączem- odpadło, bo raz na jakiś czas należy kopułę przemalować i byłaby kiszka
- mycie karcherem, fajne ale nic nie daje trzeba dobrać jakąś mocna chemię.

Chwilowo zostaje farba Coulignona którą nie wykorzystałem na jesieni :(

Ostatecznie mogę pójść w tym samym kierunku co kolega Eryk, tj szlifowanie, tynkowanie na siatce i ostateczne malowanie. Na szczęście mogę o tym myśleć w miarę spokojnie bo w domu jest już ok, na głowę nie pada .







Link do komentarza
Gość stach
Cytat

Punkty G?



To kopuła ma punkt G ???

To chyba nie był decydujący punkt wyboru formy budowli...

Kurde, autorus w takim razie dysponuje co najmniej trzema punktami G... Tylko zazdrościć... a może współczuć
Link do komentarza
Z tematów monitoringowych poszukuje kamer ip 3mpx które idealnie by współpracowały z synology, Jest to warunek konieczny. Znalazłem ciekawą kamerkę Hikvision DS-2CD2742FWD-I - obiektyw 2.8mm-12mm. i F=1.4, ale nie mam jej na liście synology, choć tego samego producenta jest na kopy. Tłumacze sobie, że po prostu nie została przetestowana. Jakby ktoś miał z nią doczynienia lub mógł ja sprawdzić byłbym zobowiązany.

Link do komentarza
Chciałem kupić uchwyt sufitowe do moich czujek, ale kurcze nie za bardzo mogłem trafić na odpowiedni model. Wiec znalazłem standardowe uchwyty bosch i pytałem się sprzedawców czy będą pasowały. Jedni mówili ze oczywiście inni że niestety nie.

Wiec postanowiłem sprawdzić samodzielnie. Pasują świetnie icon_smile.gif



Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...